Barka Łebno 3 - 3 Karlikowo Sopot 8 września 2013 - 13:00
GKS Żukowo 2 - 4 KKS Koleczkowo 7 września 2013 - 17:00
GKS II Kolbudy 2 - 3 Latarnik Choczewo 7 września 2013 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 1 GKS Linia 8 września 2013 - 17:30
UKS Klukowo 2 - 3 Kamionka Sopot 8 września 2013 - 13:00

barcelinho   04.09.2013, 10:46:02
to może ja rozpocznę dywagacje i podam moje typy na 2 kolejkę!

Barka - Karlikowo : w wykonaniu Karlikowa podobała mi się końcówka drugiej połowy gdzie trochę usiedli na KKS ale czy to wystarczy na Barkę i jej małe boisko? 'klepka' wystartowała gdy trener wpuścił młodego ruchliwego chłopaczka z nr.bodajrze 10. robił dużo zamieszania i wprowadził ożywienie w szeregach gości.
typ: remis/ zw.gości

GKS - KKS : dla mnie mecz kolejki , bardzo ważny dla obu drużyn w kontekście walki o awans(szkoda, że już w 2 kolejce się spotykają). Koleczkowo ma coś do udowodnienia z zeszłego sezonu, a Żukowo chce zamazać plamę ze spotkania w Choczewie. Jeśli goście zagrają tak jak pierwszą połowę spotkania z Karlikowem i dołożą skuteczność napastników to mecz powinienen stać na wysokim poziomie!
typ: goście

Kolbudy - Choczewo : zastanawiam się czy to są Kolduby grające w Jankowie w zeszłym czy jakaś inna druzyna bo ciągle mieszają z tymi numerami...chyba zdecydowanym faworytem wydaje się być Latarnik.

AP - Linia : powoli Gdyńska szkółka trenera Czajki, z bardzo młodymi walecznymi zawodnikami się rozkręca i dużo namieszają w tym sezonie. Z pewnością jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki.
typ: gospodarze

Klukowo - SPK : myślę, że tu nic nie trzeba pisać, SPK faworyt tego spotkania jak i całych rozgrywek, jedynie co może im przeszkodzić w drodze do zwycięstwa to kiepskie boisko w Klukowie.

moje typy to:
Barka karlikowo x( ogólnie bym dał 2 ale boisko barki to.... i wszystko może się stać:)
Żukowo - Koleczkowo 1 ( jak trener żukowa wystawi to co ma to stawiam 1, natomiast jeśli znowu będzie eksperymentował to 2 i to wysoki wynik:))
Kolbudy - Choczewo 2x ( tak naprawde nie wiadomo na co stać choczewo bo 1 mecz mieli łatwy z tworem co nazywa się GKS natomiast kolbudy to moim zdaniem najsłabszy zespół)
AP - Linia 1 (tylko dlatego, iż w ogle nie znam zespolu z lini:)
Klukowa - Kamionka 2 (chyba nie trzeba tłumaczyc:)
 wanciak   04.09.2013, 14:15:42
barcelinho

A teraz uargumentuj swoją wypowiedź odnośnie boiska w Klukowie.
Trochę się naśmiałem jak zobaczyłem, że na przeszkodzie drużynie, która swoje mecze rozgrywa na słynnym boisku przy Bitwy Pod Płowcami - ma stanąć "kiepskie" boisko ;)
 barcelinho   04.09.2013, 15:07:58
wypowiadam się tylko na temat spotkania i boiska w Klukowie , nie porównuje tutaj boisk obu drużyn. wiadome dla wszystkich , że na bitwy pod płowcami jest dramat.

a boisko w Klukowie do rewelacji nie należy, no chyba że trawa pokryła już 50 % płyty ;)
 wanciak   04.09.2013, 15:18:41
To chyba dawno nie byłeś w Klukowie.
 barcelinho   04.09.2013, 15:24:06
będę niedługo i liczę , że mnie miło zaskoczy!:)
 DamianD90   04.09.2013, 19:41:37
Hej witam powiem tak że zobaczymy teraz w sobotę i w niedziela . I wyniki nie można spekulować o wynikach powiem tak Klukowo jest na stan dzisiejszy w środku TABELI moim zdanie Klukowo ma szanse na wygranie u siebie jest mocne a co dalej będzie to zobaczymy w tej kolejce co pokaże . Mam nadzieje że każde drużyny będą walczyć do końca. Powiem tak do puki siędzia nie gwizdnie koniec meczu to wszystko jest otwarte w meczu. Pozdrawiam :D
 uogulniony   05.09.2013, 15:17:25
DamianD90.. Na szczescie szkoła już zaczeła działać, bedziesz mógł popracować nad swoja pisownia.. nie da sie tego czytac :push:
 F1994   05.09.2013, 16:09:46
bez kitu haha :D
 cwirek1980   05.09.2013, 21:44:17
a jednak przeczytales hahahahha
 Marley   05.09.2013, 22:14:56
GKS również gra w większości młodzieżą. Zespół z Linii potrafi się utrzymać przy piłce i stworzyć ładne kombinacyjne akcje.
A co do AP, to myślę, że ich gra na pewno się poprawiła. Stu iluś tam bramek straconych raczej już nie zobaczą w tabeli. |) :)
 jamba   06.09.2013, 15:36:43
Jeśli ktoś z Kolbud odwiedza tą stronę to prosiłbym o podanie strzelców bramek z poprzedniej kolejki. Pozdrawiam 8)
 uogulniony   07.09.2013, 14:04:10
Jak tam Kolbudy z Choczewem ?
 wanciak   07.09.2013, 14:40:15
widze, że typy nieprzychylne pewnej drużynie znikają.. I to nie tylko mój.
 jamba   07.09.2013, 19:24:24
Co tu tak cicho, pisać wyniki i strzelców oczywiście :blink:
 uogulniony   07.09.2013, 20:01:21
Żukowo 2-4 KKs .. Ogolnie to szkoda mi chłopakow z Zukowa, walczyli do konca, grali fajna pilke i to oni prowadzili gre, ale wiadomo o co chodzi w tej grze, wygrywa druzyna ,ktora strzeli wiecej bramek i tu brawa dla zespolu z Koleczkowa, mimo slabszej gry potrafili sobie wypracowac okazje i strzelic 4 bramki. Oby zukowo sie nie zalamywalo i gralo swoje a jeszcze powalcza napewno :)

P.s.. pytanko.. Czy zukowo sprawdzalo karty? bo bylem juz przy samochodzie i widziałem jakies zamieszanie po meczu :unsure:
 kibickks   07.09.2013, 20:16:01
uogulniony Żukowo prowadziło gre bo co mieli zrobic jak do przerwy przegrywali 1-3?? wiadomo było ze beda starali sie odrobic wynik, pierwsza połowa wyrównana a druga zdecydowanie dla Żukowa i tu sie zgodze bo to wynikało z taktyki. W drugiej połowie nie wygladało to najlepiej w ekipie z Koleczkowa ale wywalczyli 3pt! Bramki dla KKSu Koleczkowo Fularczyk Radosław x2, Fularczyk Daniel i Langowski Rafał. Tak sprawdzali karty, ale wszystko odbywało sie w miłej atmoswerze wiec luzik. Pozdrowienia dla GKSu!
 barcelinho   07.09.2013, 20:27:12
fajna kapela w Żukowie, dużo się pozmieniało fajnie pograli, dobry trener i szkoda bo w drugiej połowie Koleczkowo zagrało obronę Częstochowy. ale wygrywa ten kto strzeli więcej bramek i to Koleczkowo wykazało się zimną krwią w pierwszych 30 minutach.

wykorzystali co mieli i si , fotel (współ)lidera mają i zasłużyli na to.

a Żukowo niech gra swoje, zwycięstwa przyjdą, powodzenia obu ekipom w najbliższych kolejkach!!!
 uogulniony   07.09.2013, 20:53:03
kibickks spokojnie :) Ja tylko wyrażam swoją opinie, mowie co widziałem :) Ale jeżeli uważasz ,że to taktyka zepchneła Koleczkowo do( jak to ujał barcelinho) Obrony czestochowy, no to spoko, dobra taktyka :)
 kibickks   07.09.2013, 20:55:58
miałem na mysli taktyke gospodarzy :P raczej KKS nie zakładał tak chaotycznej chwilami gry i bronienia sie. :)
 wanciak   07.09.2013, 21:34:10
A jak tam w Kolbudach ?
 jamba   07.09.2013, 21:46:03
Jest błąd w terminarzu Choczewo gra z Kolbudami jutro o 11.00. Pozdrawiam i proszę o strzelców dla Żukowa z dzisiejszego meczu.
 orzeł1971   08.09.2013, 13:39:38
GKS II Kolbudy- LKS Latarnik Choczewo
2:3
 barcelinho   08.09.2013, 14:35:54
z tego co widziałem dla GKSu Żukowo to Tomasz Chrupek i Teca Sebastian, ale nie jestem pewien do końca, niech tam ekipa się ich wypowie:)
a Sopockie drużyny lada moment kończą!
 ZajacSPK   08.09.2013, 15:02:13
UKS Klukowo - Kamionka Sopot 2:3
Bramki dla Sopotu: Krzysztof Chowicki, Krzysztof Chrustowski i Łukasz Stawiarski.
 edson   08.09.2013, 15:37:13
Barka Łebno - Karlikowo Sopot 3:3 (2:1)
 zelek   08.09.2013, 18:43:52
Bramki dla UKS: Marcin Kośnik x2

Co do samego meczu...mecz raczej na remis i myślę, że taki wynik byłby sprawiedliwy. Bramka do szatni z ewidentnego spalonego..niestety sędzia nie stanął na wysokości zadania (czasami zapominał o tym, że ma gwizdek). Bardziej reagował na krzyk...

Co było to było, niech wszyscy wiedzą, że UKS to nie chłopcy do bicia ;)
 wanciak   08.09.2013, 18:49:14
Karny dla Kamionki też genialny.. Rece obroncy z tyłu, piłka odbija się od brzucha, sędzia nie reaguje i czeka na wznowienie gry, po czym Kamionka zaczyna sie wydzierac i sedzia.. pobiegl wskazac karnego. Smiech :) Życie. Jaka liga tacy sędziowie.
 pempi   08.09.2013, 19:41:25
AP Dąbrowa - GKS Linia 1:1
 barcelinho   08.09.2013, 19:56:13
brawo AP , w końcu chłopaki pokazali , że tak łatwo skóry na boisku nie sprzedadzą! :D |)
 stawiar8   08.09.2013, 20:25:38
klukowo -SPK sędzia dramat boisko w klukowie jeszcze za 20 lat nie będzie nawet w połowie takie jak na Bitwy pod Płowcami a co do samego meczu to sędzia oddał SPK to co zabrał wcześniej po drugiej połowie powinno być 6-2 dla SPK dziękuje dobranoc
 Pavilon_entertaiment   08.09.2013, 20:37:18
AP juz zdobyła swoje wszystkie punkty w tym sezonie. Koniec eufori zaczynamy placz i lament. Ciao
 kosaaaa   08.09.2013, 20:40:48
sedzia dramat co do tego zgadzam sie z Panem stawiarem... nie powinno byc tak że sedzia oddaje w drugiej polowie cokolwiek druxynie przeciwnej aczykolwiek nic nie zabral bo karny dla klukowa ewidentny i podejdzmy do tego chłodnym spojrzeniem karny był.... sedzia mylil sie strasznie w obie strony a gol dla kamionki doszatni byc z ewidentnego spalonego... tylko tu nie mozna miec pretensji do sedziego a do zwiazku kolegiium sedziow ktorzy delegują na mecze b klasy jednego sedziego... wiem co mowie bo sam sedziuje mecze i jak mam b klase do gwizdania zawsze staram sie załatwic sedziow asystentow mam wtedy spokoj i zawody sa spokojniejsze.... mecz mogl sie skonczyc wygrana klukowa jak i kamionki... gra ostra ale w wiekrzosci fair... klukowo niestety dla innych druzyn to nie sa juz chlopcy
do bicia trzeba przelac sporo patu zeby wydrzec komplet pkt.... co pokazaly mecze z barka i kamionka... powodzenia w sezonie
(3:1)
W drugiej inicjatywę i przewaga uzyskali gospodarze (słupek i poprzeczka).
Sędzia dopatrzył się 3 rzutów karnych dla gospodarzy z czego po interwencji bocznego jednego z nich odwołał i odgwizdał spalonego.
Dziękuje za walkę pozdrawiam i życzę powodzenia drużynie z Kolbud.
 wanciak   08.09.2013, 20:50:07
Stawiar zapomniałeś dodać, że to Ty wymusiłeś krzykiem tego bzdurnego karnego i zresztą sam wykorzystałeś ;) smakuje takie zwycięstwo ;) ?
6:2? Może i tak w tej drugiej połowie, bo Klukowo już totalnie się odkryło po tym druku, i mogliscie atakowac do bólu, a że nic więcej nie wsadziliście.. no cóż.

Po tych dwóch meczach mogę spokojnie powiedzieć, że jeśli dla takiej liczby ludzi Kamionka jest zdecydowanym kandydatem do awansu, to.. BArka Łebno już jest w A klasie.
Tydzien wczesniej o niebo lepsza pilke grali niz dzis Kamionka.
A przypomnę tylko, że Klukowo jakies 30 minut koncowe grało w 10, gdy jeden z Kamionki postanowil spróbowac połamać nogę Kosie, co mu się niestety ( dla Niego ) nie udało. Ale limit zmian wykorzystany już był, i Klukowo grało jednego mniej przez pół godziny ( niecałe ).

cytując ciebie, dziękuje dobranoc.
 Marley   08.09.2013, 21:01:26
Bardzo dobry mecz w Gdyni - walka, zaangażowanie i miła atmosfera! Wynik sprawiedliwy, remis nie krzywdzi żadnej z ekip. AP i GKS miały kilka sytuacji żeby szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę. Bramki strzelali: dla AP Oskar Mońka a dla GKS Karol Stencel. Powodzenia ekipie Dąbrowskiej i do zobaczenia w Linii!
 pempi   08.09.2013, 21:05:48
Wanciak nie koloryzuj. Opiszmy fakty zamiast tego.
1. Sędzia był słaby i wymuszały na nim obie drużyny krzykiem co chwila bo już po 10 minutach wszyscy wiedzieli, że to działa, wy w pierwszej połowie wolnego po którym wpadł gol, my w drugiej karnego
2. Nikt nogi Kosie złamać nie próbował, zresztą sam Kosa już tu wyżej napisał walka była ostra, ale fair i skoro on wie, że nasz zawodnik nie chciał go skrzywdzić to czemu Ty piszesz nieprawdę
3. Ostatniej zmiany Wasz trener dokonał w momencie kiedy Kosa był znoszony z boiska, więc to raczej do niego skieruj pytanie czemu kończyliście w 10ciu, zamiast robić z Was męczenników. Zresztą ta "droga krzyżowa" trwała ok 20 min, ale oczywiście nie omieszkałeś do dobrych 30tu jej wydłużyć.

Oddaje sprawiedliwość drużynie Klukowa, mecz walki, napociłem się na boisku sporo i wszystko mnie boli, na mur nie są chłopcami do bicia jak wiele osób sugerowało tu na tym forum, ale nie lubię kiedy ktoś koloryzuje i dramatyzuje jednostronnie zamiast obiektywnie starać się coś napisać.

Nie dziękuję i nie dobranoc, tylko pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych meczach.

wanciak   08.09.2013, 21:11:36
ehh nie chce mi się już produkować, i tak każdy będzie miał swoją rację.
 tygrys10   08.09.2013, 21:19:31
Barka Łebno grając z Karlikowem zremisowała 3 - 3 na własne życzenie tracąc bramkę w 4 minucie doliczonego czasu gry.... No ale i wcześniej marnując niesamowicie dużo okazji 2 poprzeczki kilka razy bramkarz stanął na drodze do bramki ale najwięcej niewykorzystanych sytuacji poprzez zwyczajną nieporadność i nieskuteczność grczy barki. Ogólnie mecz spokojny sędzia popełnił kilka błedów ale po obu stronach więc się wyrównało... Ale skuteczność Barki to ostro do poprawy....
 stawiar8   08.09.2013, 22:12:52
Wanciak Pempi napisał juz wszystko a co mogę dodać to rolników którzy chcieli mnie połamać w ostatniej minucie w narożniku i nawet tego nie ukrywali. Prawda jest taka ze jeszcze daleko wam do Kamionki co pokazuje tabela juz teraz a dosadniej pokaże na koniec sezonu.
 jamba   08.09.2013, 22:20:42
Poproszę strzelców bramek dla Łebna, Karlikowa, potwierdzenie dla Żukowa oraz tradycyjnie dla Kolbud.
 zelek   08.09.2013, 22:25:47
Wancik trochę przykolorowal. Zgadzam sie z tym. Meczennikami byliśmy na własne życzenie ale myślę że remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem. Każdy z nas zostawił na boisku trochę zdrowia (sam to odczuwam) czekam na rewanż z kamionka na lepszym boisku :)

Życzę powodzenia w dalszych grach :)

p.s

Stawiar szczerze mówiąc nie łatwo wam bedzie o awans. Nie mówię że klukowo wam przeszkodzi ale widać że wszystkie mecze są wyrównane i będzie walka do końca sezonu :)

Późno już. Dobranoc
 stawiar8   08.09.2013, 22:59:29
Zelek jeszcze nigdy ta grupa nie była tak silna powodzenia.naprawde juz późno dobranoc
 jamba   08.09.2013, 23:05:30
Relacja, zdjęcia z meczu AP Dąbrowa Gdynia- GKS Linia oraz klasyfikacja strzelców na sportowalinia.futbolowo.pl
 barcelinho   09.09.2013, 09:35:37
stawiar nie przesadzajmy ;) zerknij sobie sezony 2010/11 i 2009/10 i zobacz gdzie wtedy byli liderzy obecnego sezonu :)
 kulaj   09.09.2013, 10:18:14
Brawo SPK!!! :love: :idea: wanciak musisz chłopaku zrozumieć w końcu że grasz w B-Klasie a nie w ekstraklasie, a sędziowanie jest jakie jest czyli takie jak cała B-Klasa
 Karlikowo   09.09.2013, 10:24:59
Dla Karlikowa strzelali Szukalski i Adam Szablowski trzecia była samobójcza
 jamba   09.09.2013, 13:29:05
Jak byś "Karlikowo" napisał jeszcze imię p. Szukalskiego to będę całkowicie ukontentowany 8)