A co do Olimpii to pokazcie co potraficie :blink: :D
Gedania -10 - 34 Jantar . lol :P :P !! JANTAR .!!! musi WygraCc . ;D
 murzyn_osice   07.06.2008, 13:35:37
Osiczanka 2:3 Orze? .. ;/ do Przerwy 0:1 ;(

Mecz .
Ogromna Przewaga Osic przez caly mecz trzymalismy ruwne tepo . . ale coz jeden blond obroncy i tr?bki zdobyly gola .. zaraz po przerwie .. gola na 0:2 ..
potem po indywidualnej akcji zawodnika z osic pada gol na 1:2 5 min pozniej Rzut karny ktory zostaje zamieniony na Gola .. pod koniec meczu 2:3 ;((
 Wisnia11   07.06.2008, 14:30:22
ORZE? 3:2 Osiczanka
zasluzone zwyciestwo dla Orla. Od pierwszego do ostatniego gwizdka to Orze? dyktowal warunki na boisku. Upalna pogoda spowodowala ze Orzel tuz przed przerwa wykorzystal tylko 1 z wielu bledow dziurawej obrony gosci.. Wynik do przerwy 1:0 dla Orla :)) Zaraz po przerwie Gospodarze dalej dominowali na murawie i potwierdzili to drug? bramk?, 2:0 dla Orla.. Slonce coraz bardziej doskwieralo.. Osice przeprowadzili jedna z niewielu akcji i po indywidualnej akcji z prawej strony zawodnik majac wiele szczescia umiesci pilke w siatce.. 2:1 .. Kilka minut potem zawodnik osic wywraca sie na pilce w polu karnym i nie slusznie zostaje podyktowana jedenastka... Szczescie znow sie usmiechnelo do Osiczanki.. remis.. 2:2.. Po wyrownaniu Trabki rzucily sie do ataku.. do konca meczu pozostawalo niecale 10 minut, przez ktore to Trabki przewazaly caly czas na polowie go?ci.. Osice przeprowadzily znow jedna z niewielu akcji i zmarnowali szanse na gola, gdzie napastnik Osic nie strzelil do pustej bramki... Trabki graly do samego konca.. i tuz przed koncowym gwizdkiem ustalily wynik na 3:2. 8)
 Marcin_Olimpia   07.06.2008, 20:57:41
gratulacje dla Or?a :D
 Chormon   08.06.2008, 14:49:41
KP 2:2 OLIMPIA
 Chormon   08.06.2008, 14:53:31
Sopot wyszed? na prowadzenie w 13 minucie. W 25 s?dzia wda? si? w dyskusj? z zawodnikiem Olimpii i sta? plecami do bramki Osowian, gdy KP rozpocz?? gr? z rzutu wolnego. Pi?k? dosta? zawodnik, który by? co najmniej na 2-metrowym spalonym! 2:0. W 28' by?o ju? 2:1, a wynik zosta? ustalony w 46'.
 Adi10   08.06.2008, 15:51:57
spokojnie moglo byc lepiej ale jak sie dostaje w 3 min 2 bramki to co trzeba odrabiac i sie odrobilo ale sedzia poj*b :puke: pozdro diabel ;p
 Idol_   08.06.2008, 18:54:41
Troche wi?cej o Meczu Chojniczanki i Polonii .
mecz walki , przez ca?y mecz bardzo wysokie tempo . w pierwszej po?owie obie dru?yny jesli mozna tak powiedzie? bada?y swoje si?y . bardzo du?o by?o nie potrzebnych ostrych wej?c ze strony jednej i drugiej dru?yny ale wiadomo Ambicja . Druga po?owa znacznie ciekawsza . Trener Polonii który by? bardzo rozczarowany nieporadno?cia swoich napastników przesun?? z Obrony na Atak Mateusza Dampc który o?ywi? troszeczke gre Polonii . w 55 minucie meczu po faulu na Piotrze Zurawskim do pi?ki ustawionej na oko?o 20 metrze podchodzi w?a?nie Mateusz Dampc i bardzo ?adnym mierzonym strza?em idealnie w lewy górny ruk bramkarza umieszcza pi?k? 1:0 dla Polonii . 3 minuty pózniej na lewej stronie boiska pi?ke przejmuje Daniel Dro?d?ak zagrywa pi?ke do boku do Mateusza Dampc a On Centruje pi?ke idealnie na G?owe Piotra Dudzi?skiego który umieszcza pi?ke w siatce ! :love: 2 :0 dla Polonii ; ) . ale nie spe?na 5 minut pó?niej obro?cy Polonii popelniaj? b??d i zawodnik z Chojnic umieszcza pi?k? w siatce , 2;1 dla Polonii chwil? pó?niej gracze z Chojniczanki przeprowadzaja dobra akcje i zamieszanie w polu karnym ?aden z Obro?ców Gda?skiej Polonii nie da? rady wybi? pi?ki spod nóg zawodnika Z Chojnic i mamy 2;2 ; / do ko?ca meczu bardzo wyrównana walka kilka sytuacji jednej i drugiej dru?yny w ostatniej minucie meczu 3 zawodników Polonii na bramarza i obro?ce Chojniczanki i oddany strza? lecz obroniony przez bramakarza ! ;/ ogólnie mecz móg? sie podoba? jednak najgorszym ` aktorem ` tego spotkania by? s?dzia . Dzi?ki za mecz Pozdro dla Chojnic :blink:

bramki dla Polonii Dampc Dudzi?ski
 potok   08.06.2008, 20:01:48
Potok Pszczólki 7 : 0 GTS Rusocin
 murzyn_osice   09.06.2008, 15:56:54
ahh .. Osiczanka spad?a na psy . ;(( dobra pierwsza w karierze wiosna i lipaa.. tak to jest ja knieby GWIAZDY ! nie przychodza na mecze ... zallll

za rok bendzie lepiej .. ;/
 buba102   11.06.2008, 19:34:47
Jak tam
Jantar Pruszcz Gda?ski - Gedania Gda?sk ?
 Obronca_Jantar_PG   11.06.2008, 19:41:13
Jantar - Gedania 2:0 ;D ;D ;D
 buba102   11.06.2008, 19:51:08
Brawo Jantar!!!! :D :D :)
 Zawodnik_Gedani_92   11.06.2008, 20:53:30
potwierdzam Jantar 2: 0 Gedania - Mecz wyrównany , nawet z lekk? nasz? przewag? . Ale to jantar dzi? trafi? 2 gole, gratulacje :)