Drużyny które powalczą o awans to:Czarna Dąbrówka,Lider,Lipniczanka,Brda
Typuję do spadku Viktoria oraz Łebunia a do awansu Orkan i Lew.
 Kajko   21.07.2023, 09:47:04
Do awansu GTS, Brda, Lider
Do spadku Skotawa, Kaszubia, Urania
PS Victoria ma za dużo szczęścia, nawet jak nie wygraja nic i tak się utrzymają :D
 wraku   09.08.2023, 08:05:38
Łebunia po zmianie trenera idzie jak burza, czyżby tym razem awans!!
 KibicFan6   09.08.2023, 13:02:33
No nie sądzę myślę że nie ma co patrzyć na sparingi ponieważ część tych zawodników nie będzie grała w lidze więc mylne może to być
 FanFutbolu1993   10.08.2023, 16:00:53
Skotawa Budowo się wycofała?
 BlackWolf   10.08.2023, 18:38:20
Wraku gdzie ty widzisz ze Lebunia idzie jak burza.
Dwa. eszcze sezon sie nie zaczal , a Ty juz prorokujesz ze Lebunia awansuje.
Grubo , grubo na wyrost.
 KibicFan6   12.08.2023, 20:19:07
KS Dąbrówka Linia/Leśnik Cewice-LKS Łebunia (1:2)

Fankibic99   13.08.2023, 13:46:29
Łebunia poszukuje bramkarza
 Tuchel1999   13.08.2023, 16:32:45
Co to jest KS Dąbrówka Linia/Leśnik Cewice ???
 KibicFan6   14.08.2023, 11:49:37
KS Dąbrówka Linia gra w gdańskiej b klasie obecnie wszyscy prawie zawodnicy z Leśnika grają właśnie w Lini
Kajko
Tak to prawda, patologia z Budowa wycofała się z rozgrywek.
Śmiecie pewnie wiedzieli to po awansie ale żeby nie ustąpić miejsca KS Bytów siedzieli cicho. Jechać z wieśniakami.
 KibicFan6   16.08.2023, 21:01:27
Bardzo nie fajnie się zachowali parówy z budowa ale to w ich stylu
 LKS Łebunia   16.08.2023, 21:24:02
LKS Łebunia 9:1 Baza 44 Siemirowice
 Kopaczp99   17.08.2023, 09:25:13
o wycofaniu Budowa chodziły głosy już od 2 tygodniu, tylko jak zwykle ludzie w związku nic nie wiedzieli, nawet dzisiaj mogli by podjąć decyzję że KS Bytów do A klasy na miejsce Budowa (dzięki temu parzysta ilość drużyn i terminarz gotowy), a w B klasie zostało by 8 drużyn, też dzięki temu by nie było pauzy (w 1 kolejce akurat pauzuje KS Bytów, więc pozostaje bez zmian), a na następne kolejki po weekendzie aktualizacja terminarza i problem rozwiązany :s
 manchester   17.08.2023, 10:11:47
Kopaczp99
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Dodatkowo KS Bytów jest dużo ciekawszą drużyną niż te parchy z Budowa, co przełożyło by się na ciekawszą rywalizacje.
 Startowcypoawans   18.08.2023, 13:16:51
Zapowiada się ciekawie od pierwszej kolejki.
Jak nastawienie drużyn do rozpoczęcia ligi?
 Lukasz26021990   19.08.2023, 20:28:11
No Łebunia na mistrza haha śmiech na sali. Brawo dla Lipnicy , wreszcie ktoś im zajebiscie mocno utarł nosa za to ich cwniakowanie, np. Na forum.
 Wolodymir   20.08.2023, 12:51:04
Najgorsze posunięcie Łebuni to zmiana trenera a Lipnica to zespół z dobrą przeszłoscią.
 Kajko   20.08.2023, 14:07:36
Victoria - Lew 3-0
 wraku   20.08.2023, 14:19:22
Ale niespodzianka, zespół z Lęborka tak lansowany w mediach społecznościowych, tak oblegany przez sponsorów a dostał lanie. UJ UJ teraz ciekawe co napiszą na FB i jak będą się tłumaczyć.
 Kajko   20.08.2023, 15:17:01
Zespół z Dąbrówki nie wiem czy się solidnie wzmocnił czy co jest grane ale naprawdę wyglądają bardzo ciekawie. 3-0 to moim zdaniem najniższy wymiar kary dla chłopków z Lębork. I teraz pytanie czy Victoria faktycznie taka mocna czy Lew tak słaby. Przekonamy się w następnych kolejkach
 wiernykibic26   20.08.2023, 15:47:08
Nie wiem czy ktoś zauważył, że większość zawodników Lwa którzy dziś zagrali to pietnastolatkowie. Po drugie gra Dąbrówki to była tylko laga do przodu, mimo wszystko szacunek za wynik. Po trzecie, kto dopuszcza granie na takim koplu (tego boiskiem nie można nazwać , i jeszcze ta skoszona nie zebrana trawa) szkoda że nie można zdjęć wstawić. No i ostatnie , poziom sędziowania jest gorzej niż zły. Dziś sędziowie dyktowali wszystko co było krzyczane, szkoda że potrafiom wypaczyć tak fajne zawody.
 wałek   20.08.2023, 15:53:05
Stary jak twoim zdaniem laga daje wyniki to po co grać inaczej zmieniać :) co do boiska myślę że oba zespoły miały takie same warunki do gry nie tylko wy chyba że się mylę :) pozdrawiam powodzenia i do zobaczenia na wiosnę... na sztucznej z tego co się nie mylę prawda? :blink:
 Gornik100   20.08.2023, 16:53:41
Granit -Gts 1-2 pierwsza połowa zawalona przez Koczale pierwsza bramka bramkarza zawalona druga rzut karny ,w drugiej połowie GTS nie istniał Granit strzela z rzutu wolnego babola wpuszcza bramkarz Gts
 Bausher   20.08.2023, 17:28:54
Gornik100 co Ty człowieku mówisz xD to ze Granit w drugiej połowie stworzył pare akcji tk znaczy ze GTS nie istniał ? :push: :push: :push: Chyba kolega zagorzały kibic zespołu z Koczały
 Startowcypoawans   20.08.2023, 17:30:46
Mecz typowy na remis pierwsza połowa gts druga połowa granit.. remis byłby sprawiedliwy jedno jest pewne ze pisanie ze gts na awans to troszkę za bardzo na wyrost
 Elmuerto   20.08.2023, 18:20:19
Wraku ty chyba coś przedawkowałes jaki lans jakie obleganie przez sponsorow.Ten klub istnieje tylko dzięki ludziom z pasją i tym którzy swoje ciężko zarobione pieniądze chcą dobrze spożytkować.Juz nie ma tych zawodników którzy byli filarem drużyny sporo osób jest kontuzjowanych.Druzyne pociągnie młodzież która się ogrywa ale na razie trzeba zapłacić frycowe.Dla Lwa ten sezon będzie ciężki ale dopiero się zaczął i wszystko może się wydarzyć.Milego dla wszystkich.
 wraku   20.08.2023, 19:52:08
I się zaczęły lamenty- jakie frycowe? To wasz kolejny sezon w A klasie , lans jak najbardziej teraz czekamy na opis meczu bo przegrana źle wygląda na FB.
 Kajko   20.08.2023, 20:02:20
Panowie z Lęborka trochę więcej pokory. Przegraliście i to zasłużenie a przegrywać też trzeba potrafić. Jakieś zwalanie winy na boisko, sędziów... no panowie bądźmy poważni. 3-0 to najniższy wymiar kary jak was dziś spotkał wymierzony przez chłopaków z Dąbrówki. Bawmy się dalej bez zbędnej spiny bo to forum za chwilę zagnoi się tak w słupskiej okręgówce.
 wiernykibic26   20.08.2023, 20:09:09
Wraku , nikt nie zaprzecza, że Dąbrówka wygrŁa ten mecz ,po co te spiny. Próbuje tylko wyjaśnić, że to nie ten sam zespół który grał wcześniej, jak pisałem to większość chłopaków 15-sto letnich którzy dopiero ogrywają się w seniorskiej piłce i którzy nie są przyzwyczajeni grać na takiej łące, trenują i grają przeważnie na sztucznym boisku.A co do gry na lagę jeśli się tobie podoba to ok , ale myślę że większości obserwujących taka gra się może nie podobać.Co do lansu ,to niewidze nic nadzwyczajnego że regularnie dodają posty na Facebooku i dziękują tym firmą, ludzią którzy im pomagają coś stworzyć. A myślę że na wiosnę możesz się bardzo zdziwić jak chłopaki grają u siebie. Pozdrawiam
 kryspi86   20.08.2023, 20:39:17
Wiernykibic26 myślę że po prostu byliście nieprzygotowani...w takich ligach trzeba się liczyć z takimi warunkami na murawie niestety chłopaki z Dąbrówki dobrze znają te tereny... dla większości przyjezdnych gra z Victoria to nie lada wyzwanie po prostu Victoria u siebie jest mocna zlekcewazyliscie to i poniesliscie tego konsekwencje.
 wiernykibic26   20.08.2023, 20:55:36
kryspi86 zgadzam się z tobą co do przygotowania drużyny, ale jak już wspomniałem to dziś grali juniorzy którzy po prostu fizycznie nie dali rady. Ale uwierz mi że w pierwszej połowie sędzia liniowy ich najmniej trzy krotnie skrzywdził odgwizdując spalony. Ale cóż chyba każdy wie jacy sędziowie są na tym poziomie. Boisko też im nie pomogło, ale spokojnie ograją się i będzie tylko lepiej. Gratuluje gospodarzą i czekam na rewanż który zapewne będzie dużo ciekawszy.
 wałek   20.08.2023, 21:11:46
Skoro uważasz że graliśmy tylko laga to ok chyba byłem na innym meczu. Co do boisk masz rację jest kiepskie. Ale takie samo boisko spotkacie na obiektach w Udorpiu Gostkowie czy na każdej innej wiosce w obecnej chwili. Jest susza dlatego tak te boiska wyglądaja, nie mamy na wioskach takich priorytetów jak wy że dostajecie boicho ze sztuczna nawierzchnia i sobie pykacie tylko sami musi o to dbać. Wystarczy awansować wyżej tam już piękne obiekty a awansu nikt nikomu nie broni. Powodzenia
 wiernykibic26   20.08.2023, 21:32:30
Wałek , ja rozumiem że macie takie boisko a nie inne i tu nie chodzi o suszę, a o to jakie ono jest równe. My nie mamy wcale swojego. Mamy tylko możliwość trenowania i grania na sztucznym .Jeśli uważasz że wy niegraliście lagi to naprawdę musieliśmy być na różnych meczach. Przykładem może być nawet to że wasz bramkarz ani razu nie podał , rozegrał na waszej połowie. Każda jedna piłka szła górą po za połowę boiska .Pozdrawiam
 wałek   20.08.2023, 22:26:30
Skoro uważasz że graliśmy tylko laga do przodu to ok wiodocznie w dzisiejszym meczu był to skuteczny sposób by wygrać. Bez zbędnej spiny życzę powodzenia w kolejnych meczach i więcej pokory panowie żeby wygrać trzeba umieć ale przegrać też trzeba potrafić z twarzą :idea: wszystkiego dobrego
 Vic14   20.08.2023, 22:42:03
Bramki z żadnej lagi nie wpadły panowie z Lęborka 2 wpadły że stałych fragmentów gry a jedna sam na sam strzelil boisko no ciężkie bo twarde jak pada jest pizda woda stoi 20 m od bramki nic nie poradzimy taka,gmina,Zawisza się rozwiazala bo tez nic nie otrzymali a sami dużo zrobili i my potrafimy grać piłka i takie boisko jak u was to aż chętnie zagramy potrafimy grać bez lagi,zobaczycie pozdro i dzięki za mecz przyjazna atmosfera zero spiny
 Zenitowiec   20.08.2023, 23:32:33
wiernykibic26 - skoro po porażce tłumaczysz, że gracie 15latkami, to po co nimi gracie? Gramy o wynik, a nie o sumę wieku zawodników. Gratulacje Victoria :idea:
 Vic14   21.08.2023, 00:18:02
Bramkarz ok daleko kopał i to dawało korzyści nie że laga tylko dawało sytuację dla zawodników przechodzili bocznych obrońców i wtedy tylko grać na waszej połowie przy dobrym wyniku
 obiektywny84   21.08.2023, 10:55:49
Co się działo w Udorpiu, że Durbas dał upust swoim emocjom ale tym razem przegiął pałę całkowicie. Napaść na sędziego i naruszenie nietykalności sędziego to już nawet się nie nadaje do komentowania. Gdyby nie kapitan gospodarzy to nie wiadomo do czego by tam doszło. Gostkowo się będzie tłumaczyć, że to nie ich wina - że jakiś pojedynczy wybryk ale skoro próbujecie w ten sposób się wybielić to lepiej nic nie mówcie. To wasz zarejestrowany zawodnik a gdybyście mieli odrobine rozumu (czytaj Buła bo to do Ciebie) to byście go oficjalnie wyrzucili z drużyny. Nie widzę innego rozwiązania niż dożywotnia dyskwalifikacja dla tego patusa. Szkoda tylko, że Urania dostanie rykoszetem od związku. STOP PATOLOGII TO TYLKO AMATORSKA PIŁKA LUDZIE