Szady   07.10.2023, 17:18:49
Orzeł 2:3 Pomorzanka, wyrównany mecz
 Szady   07.10.2023, 17:18:56
 Pomorski skaut   07.10.2023, 19:41:55
Trener Pinczyna powinien zrobić chłopakom trening strzelecki. Szybka akcja wietcisy i 1:0. Druga połowa inicjatywa Pinczyna. Ale jak się nie strzela 5 okazji sam na sam z bramkarzem to dostaje się na 2:0 i przegrywa mecz. Brawo Wietka!
 Pomorski skaut   07.10.2023, 19:45:50
 Bflyy   07.10.2023, 20:42:05
Mecz walki w Subkowach , zdecydowanie najsłabszy mecz w sezonie Orła. Ale dobrze , liga będzie ciekawsza , walka o awans do samego końca, kilka druzyn będzie w grze . Bez kitu tu każdy może wygrać z każdym:D
 KibicKociewie   08.10.2023, 11:57:10
@Bflyy
Najsłabszy mecz Orła? Według mnie to Pomorzanka w pierwszej połowie ich zdominowała, początek drugiej połowy dla Orła potem do czerwonej kartki to popis Pomorzanki. Końcówka meczu to obrona Pomorzanki aby do końca dowieźć wynik, co nie dziwi grając jednego mniej.
Mecz na wysokim poziomie, kiedyś nie do pomyślenia w B klasie.
Pozdro dla wszystkich ekip ( jestem neutralny po prostu lubię chodzić na mecz ) 8)
 Bflyy   08.10.2023, 13:08:51
No przecież o tym pisze ze Orzeł zagrał bardzo słabo, to wiadomo że Pomorzanka była lepsza w pierwszej połowie, z przebiegu calego meczu , myślę że byla zespołem minimalnie lepszym i zasłużyła na wygraną. Tylko takie mecze Orłowi zdarzać się pewnie często nie będą, dla tego tym bardziej brawo dla Pomorzanki że to wykorzystała.
 valacio82   08.10.2023, 15:24:46
Korona 3 - 4 Szpak
I takie info to lubimy i cyk cisza na kolejne pół rundy na fp korony :D
 Manek94   08.10.2023, 16:56:59
Po co mnie zaczepiasz Szady głabie. Nie można opini wyrazić na temat druzyn ? Jestem obiektywnym kibicem ale krew mnie zalewa jak chłopscy z waszej szatni mówią o pieniądzach w b klasie. To wstyd dla was !
 osstry3   08.10.2023, 17:52:40
Pomorzanka bardzo dobry mecz i brawo za wygraną. Pierwsza połowa 0:0 z poprzeczka dla Orła. Orzeł prowadził 1:0 po karnym i stracił 3 gole w 7 minut. Subkowy miały slupek oraz sporo sytuacji w końcówce. A czy wyrównany? Wynik jest taki a nie inny i liczą się gole.
Spotkanie napewno mogło się podobać kibicom .
 osstry3   08.10.2023, 17:54:18
Jak wks
 Max87   08.10.2023, 18:04:47
Sobieski 2:2 WKS Sobieski grał w 8 i potrafili dotrzymać wynik do końca i wyrównali w osłabieniu brawo WKS i sędzia dno