Gryf Słupsk 2 - 1 Pogoń Lębork 27 sierpnia 2023 - 15:00

Gedania II Gdańsk - Pomezania Malbork 0:0
MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice 2:0
Radunia II Stężyca - Start Miastko 2:2
Gryf Wejherowo - Akademia Sportu Kolbudy 2:4
Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 1:0
 stopaweza   24.08.2023, 16:46:57
Nie wiem komu służy te rozgrywanie tych meczy w sobotę o 11:00 nie dość że drużyny są opłacane z moich podatków to nawet nie jestem w stanie zobaczyć meczu na trybuny powydawane setki tysięcy a nikt tam nawet nie usiądzie folwark w rękach pseudo zarządców
 Karim   25.08.2023, 09:17:05
Takie czasy , tam nikt na kibiców nie patrzy , każdy ustawia pod siebie i ewentualnie aby trochę przeciwnika podminowac
 stopaweza   25.08.2023, 17:19:15
Bardzo mnie to zastanwia ile takie czasy potrwają jeszcze parę lat i z A klasy będą awanse do IV ligi , ten szczebel to mimo wszystko powinien się opierać na regionalnalnej współpracy społecznej a nie granie komu wygodniej o 11:00 to wiązanie sobie pętli na gardle
 marcin_s   25.08.2023, 18:34:31
Mecz kolejki pod każdym względem jest tylko jeden Gryf - Pogoń, wynik może iść w każdą stronę i nie ma co tu pisać przed meczem jak będzie, oby było piękne widowisko. Gryf zapowiada transmisję z tego spotkania. Kolejny interesujący mecz to starcie Gromu z Jaguarem tylko jestem ciekaw ile osób o 11 w sobotę przyjdzie zobaczyć to spotkanie, jak ktoś będzie niech napisze jestem bardzo ciekawy. Emocji nie powinno także zabraknąć w Dzierzgoniu.
 sebopomka1   26.08.2023, 12:23:29
60' grom 0:3 jaguar

mksgromnowystaw   27.08.2023, 13:53:29
Nie lubię marudzić, ale Trener grający może nie wyjść na dobre drużynie, chce się mylić. Ostatnie dwa mecze słabsze.
 mksgromnowystaw   27.08.2023, 13:56:23
ii te mecze o 11....Kibiców na meczu brak , masakra
 lkspogonlebork   27.08.2023, 15:39:24
Fajny i szybki meczyk w Słupsku. Miło się ogląda.
Pogon lekko lepsza w posiadaniu piłki i od 33 minuty prowadzi 0:1.
 lkspogonlebork   27.08.2023, 15:43:43
W 38 min po roznym i strzale z bliska 1:1
 lkspogonlebork   27.08.2023, 16:56:32
W doliczonym czasie gry w 95 min z kontry Pogoń traci bramkę na 2:1 dla Gryfa insedzia kończy mecz.
Wspaniałe widowisko, szkoda wyniku bo Pogoń zasłużyła minimum na 1 pkt.
 kkrzysies   27.08.2023, 17:06:30
Brawo Gryf 8) 3 pkt.
 fanpowisla   27.08.2023, 17:29:18
DZIERZGON-BALTYK 1-1(70 min)
 fanpowisla   27.08.2023, 17:38:04
80 min. BALTYK w 10
 marcin_s   27.08.2023, 18:52:33
W Słupsku mecz godzien lidera z wiceliderem, walka walka i jeszcze raz walka. Pełne trybuny i gol na wagę 3 punktów w ostatniej akcji meczu, brawo zespół, mało kto się spodziewał aż tak dobrego startu, będzie coraz trudniej bo sezon jest długi ale cieszmy się chwilą.
 Karim   27.08.2023, 19:02:54
Obejrzałem dzisiaj cały mecz w Słupsku i nie żałuję.
W meczu dwóch najlepszych drużyn lepszy okazał się Gryf ale widać było gołym okiem w porównaniu do meczy innych drużyn że na boisku grają lider i wicelider. Mimo porażki Pogoń na pewno będzie nadawać ton lidze A Gryf, jak pisałem już przed sezonem... tylko potwierdził swoja wartość.
Bardzo dobry mecz .
 Pan Gąbka   27.08.2023, 19:51:10
Faktycznie Pogoń będzie nadawać ton lidze :D :D :D Jedyne zwycięstwa z 14. 15 i 17 miejscem w tabeli
 mksgromnowystaw   27.08.2023, 20:23:11
Tak.Karim masz racje tak.samo jak przewidzialeś wyniki tej kolejki :d chyba żadnego nie trafiłeś :d
 lkspogonlebork   27.08.2023, 20:33:09
Do Pan Gąbka nasiakniety pustym mózgiem.

Widziałeś koleś mecz w upsku? Myślę że nie. Tak Pogoń była z akcji i gry lepsza od Gryfa. To Pogoń miała więcej okazji do wygrania ale cóż, czasem taka.jest pilka.

Pamiętaj też że w lidze jest 18 ekip, więc sporo meczy a wygrane z ekipami które obecnie są na dole po 4 czy 5 kolejkach nic nie świadczy.
Dokładnie będzie widać kto.co gra I na jakim poziomie ok 10 kolejki.
Pozniej zimowe wzmocnienia i ponownie niewiadoma z grą danej ekipy. Każdy mecz też jest inny itd, chyba Ci tłumaczyć nie trzeba i jeśli jesteś kibicem.co gania po meczach to wiesz o czym pisze. Jeśli jesteś napinaczem z sieci tylko to gowno wiesz o piłce a tylko łykasz puste wyniki końcowe.
 Force93   27.08.2023, 21:30:37
Co do Pogoni to super pierwsza połowa. Numer 18 najlepszy na boisku w lęborskim zespole. Fajny mecz również zawodnika z numerem 10, który w pewnym momencie niestety przygasł. Gryf przespał pierwsze 30 minut potem pewna i twarda gra w obronie. Dla mnie man of the match Ciechan lub Łyszyk, którzy w dwójkę ciągneli ten mecz.
 Force93   27.08.2023, 21:42:49
 boixo   27.08.2023, 22:02:50
W Slupsku mecz godny lidera z wiceliderem.W pierwszej polowie Pogon zdecydowanie lepsza.Druga polowa to lepsza gra Gryfa i zwycieska bramka w koncowce meczu.Oprawa meczu(liczba widzow i atmosfera) godna 2 ligi)