Centrum Pelplin 3 - 0 Grom Nowy Staw 24 września 2006 - 16:00
GKS Gardeja 3 - 5 Błyskawica Postolin 23 września 2006 - 15:00
Sokół Mareza 0 - 0 LKS Waplewo 23 września 2006 - 16:00
Mewa Gniew 1 - 2 Weber Szprudowo 23 września 2006 - 16:00
Jurand Lasowice 1 - 2 Relax Ryjewo 23 września 2006
Delta Miłoradz 2 - 1 GTS Rusocin 23 września 2006 - 16:30

kolejny mecz do wygrania dla gromu.hehe 3 punkty nasze :P
 zi3bol   22.09.2006, 16:42:45
no a jakzeby inaczej ;];];] pozdro areczek
 fan!!!   23.09.2006, 20:41:08
kolejne 3 punkty dla Delty gretuluje ! a teraz kilka uwag po pierwsze : ?ó?ta kartka za s?dziowanie nie uznana bramka w pierwszej po?owie dla Delty po drugie : troch? chaotyczna gra w pierwszej po?owie ze strony Delty panowie gra si? po dwóch stronach boiska a nie ci?gle po jednej po trzecie :kibice nie wyzywajmy s?dziów bo tym nie pomagamy swoiej dru?ynie lecz szkodzimy
 (L)   24.09.2006, 00:59:39
Jurand - Relax 1:2 (1:0)
 areczek   24.09.2006, 10:14:55
grom jedzie dzisiaj po 3 punkty do pelplina i po 3 miejsce w tabeli.pozdro zi3bol
 sawik   24.09.2006, 10:54:23
Relax wygra? ??
 sawik   24.09.2006, 10:55:12
mo?e inaczej Jurand przegra? ???? to ci sensacja !!!!
 grajek_777   24.09.2006, 18:53:52
areczek niestety pomyliles sie chociaz przyjechaliscie po 3 ale bramki.Centrum gór?
 sawik   24.09.2006, 20:37:28
do (grajek_777) grom wcale nie by? gorszy a nawet zdecydowanie lepszym zespo?em do 60 minutu. Faktem jest ze Grom straci? 3 bramki jak równie? 3 gole po koszmarnych b?edach obrony i nie da sie tego ukry? a napastnicy Centrum Wro?ski i spó?ka skrz?tnie to wykorzystali ba i chwa?a im za to. (brawo) Tak na zako?czenie s?aby meczyk S?DZIA na PLUS a to cieszy chocia? Marezie tak nawiasem odchodz?c od spotkania Gromu na WIELKI minuSSSSS, kibice równie? na plus tylko GROMI?CI na WIELKI MINUS a szczególnie 60-70 minuta kiedy to sracili te trze gole. Ch?opaki nie ma co trener przemilcza? w szatni po meczu przebieg ca?ego spotkania da? wam trzy dni wolnego na pozbieranie mysli i co oby lepeij by?o na w?asnym boisku w sobot? z GKS GARDEJ?.
Ps. (do areczek) ty to jeste? zajefajnym optymist? przed kazdym spotkaniem Gromu :-) zawsze trzy punkty jak tak dalej bedze to Orange Ekstraklasa za kilka lat pozdrawiam.