III liga - grupa II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 17 43 14 1 2 53 - 12
2. Polonia Środa Wielkopolska 17 41 13 2 2 41 - 15
3. Świt Skolwin (Szczecin) 17 40 12 4 1 38 - 12
4. GKS Przodkowo 17 29 8 5 4 31 - 18 2 4 1 1 0 5 - 1
5. KP Starogard Gdański 17 29 9 2 6 27 - 26 2 2 0 2 0 2 - 2
6. Bałtyk Gdynia 17 29 8 5 4 28 - 18 2 1 0 1 1 1 - 5
7. Bałtyk Koszalin 17 28 8 4 5 38 - 26
8. Pogoń II Szczecin 17 27 8 3 6 43 - 35 1 3 1 0 0 3 - 0
9. Elana Toruń 17 27 7 6 4 35 - 18 1 0 0 0 1 0 - 3
10. Kotwica Kołobrzeg 17 26 6 8 3 22 - 18
11. Jarota Jarocin 17 25 7 4 6 39 - 26
12. Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 26 - 23
13. Nielba Wągrowiec 17 23 6 5 6 33 - 29
14. Unia Swarzędz 17 22 6 4 7 28 - 20 1 1 0 1 0 0 - 0
15. Unia Janikowo 17 22 6 4 7 24 - 32 1 1 0 1 0 0 - 0
16. Flota Świnoujście 17 20 5 5 7 21 - 33
17. Gwardia Koszalin 17 19 5 4 8 22 - 28
18. Pomorzanin Toruń 17 18 4 6 7 16 - 20
19. Gryf Wejherowo 17 17 5 2 10 22 - 41
20. Chemik Police 17 6 1 3 13 6 - 48
21. Górnik Konin 17 2 0 2 15 9 - 50 1 1 0 1 0 1 - 1
22. Mieszko Gniezno 17 2 0 2 15 9 - 63 1 1 0 1 0 1 - 1
Ostatni komentarz dodał hekla 06.12.2020, 11:53:40



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 18 - 6/7. marca 2021


Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 6 marca 2021 - 11:00
Chemik Police - Górnik Konin 6 marca 2021 - 14:00
GKS Przodkowo - Elana Toruń 7 marca 2021 - 11:00
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 6 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 6 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 6 marca 2021 - 14:30
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo 6 marca 2021 - 14:00
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 6 marca 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 6 marca 2021 - 15:00
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń 6 marca 2021 - 15:00
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 6 marca 2021 - 13:00

Komentarze:



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła