IV liga - pomorska - sezon 2015/2016 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

25 - Jakub Gronowski (KP Starogard Gdański)

22 - Mateusz Górka (Rodło Kwidzyn)

18 - Kamil Wójcik (Jantar Ustka)

16 - Krystian Opłatkowski (Wikęd Luzino)

15 - Paweł Koniuszek (Start Miastko)

14 - Adam Reise (Rodło Kwidzyn), Mateusz Sychowski (Pogoń Lębork), Krzysztof Wierzba (Powiśle Dzierzgoń)

12 - Krzysztof Kwasny (GKS Kolbudy)

11 - Krzysztof Bryndal (Start Miastko), Patryk Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń), Mateusz Gretkowski (Rodło Kwidzyn), Olgierd Stanisławski (GKS Kolbudy), Mateusz Wachowiak (Stolem Gniewino), Dawid Zieliński (Centrum Pelplin)

10 - Przemysław Bocheński (Gedania Gdańsk), Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo), Piotr Kwietniewski (Brda Przechlewo), Rafał Morawski (Pogoń Lębork), Ernest Skórka (Gedania Gdańsk), Maciej Wardziński (Pogoń Lębork)

9 - Bartosz Bławat (Gedania Gdańsk), Michał Fierka (Anioły Garczegorze), Mateusz Gruchała (GKS Kolbudy), Jarosław Kuźniarski (Jaguar Gdańsk), Piotr Lisowski (Jantar Ustka), Mateusz Madziąg (Pogoń Lębork), Michał Pastuszka (GKS Kolbudy), Grzegorz Smolarek (Anioły Garczegorze), Michał Szczepankowski (Gedania Gdańsk), Mateusz Wenta (KP Starogard Gdański)

8 - Sebastian Armatowski (KP Starogard Gdański), Damian Chrapkowski (Brda Przechlewo), Patryk Kotowski (Gryf 2009 Tczew), Kpassa Orlande Lago (Stolem Gniewino), Kacper Siora (KP Starogard Gdański), Marcin Staszczuk (Anioły Garczegorze)

7 - Michał Choszcz (Anioły Garczegorze), Damian Formela (Pogoń Lębork), Karol Gojke (MKS Władysławowo), Jakub Karwat (Centrum Pelplin), Karol Piątek (Wikęd Luzino), Grzegorz Skórczewski (KP Starogard Gdański), Michał Świerczyński (MKS Władysławowo), Nikodem Szalkowski (Rodło Kwidzyn), Michał Wirkus (Brda Przechlewo), Michał Wohlert (KP Starogard Gdański), Artur Wojach (Bytovia II Bytów)

6 - Mateusz Dubiela (KP Starogard Gdański), Mateusz Gruszewski (Gryf 2009 Tczew), Sylwester Ilanz (Pogoń Lębork), Krystian Jurczyk (Centrum Pelplin), Mariusz Kryszak (Bytovia II Bytów), Charles Nwaogu (Bytovia II Bytów), Kamil Patelczyk (Stolem Gniewino), Paweł Piotrowski (GKS Kolbudy), Paweł Rutkowski (Wikęd Luzino), Mateusz Sroka (Gryf 2009 Tczew), Mateusz Stanek (KP Starogard Gdański)

5 - Robert Felski (Rodło Kwidzyn), Paweł Fopka (MKS Władysławowo), Tomasz Galikowski (Bytovia II Bytów), Igor Kutsenko (Rodło Kwidzyn), Dariusz Mienik (Wikęd Luzino), Maciej Stenka (Bytovia II Bytów), Dawid Łaga (Stolem Gniewino)

4 - Wojciech Barnik (Jantar Ustka), Kamil Borkowski (GKS Kolbudy), Bartłomiej Chojnacki (Bytovia II Bytów), Chris Jastrzembski (Bytovia II Bytów), Mateusz Klichowicz (Bytovia II Bytów), Adrian Kochanek (Pogoń Lębork), Damian Kopciński (Jantar Ustka), Bartosz Lachowicz (Bytovia II Bytów), Daniel Mąka (Bytovia II Bytów), Marcin Maszota (Wikęd Luzino), Rafał Ogrodowicz (Jaguar Gdańsk), Krystian Patok (Stolem Gniewino), Grzegorz Pawłuszek (Centrum Pelplin), Paweł Pianka (Gedania Gdańsk), Wojciech Pliszka (Powiśle Dzierzgoń), Adam Prusaczyk (Jaguar Gdańsk), Piotr Runowski (KP Starogard Gdański), Albin Teresiński (Jaguar Gdańsk), Dawid Zadrowski (Stolem Gniewino), Maciej Zieliński (GKS Kolbudy)

3 - Adrian Chomiuk (Bytovia II Bytów), Krzysztof Czarnocki (Stolem Gniewino), Jakub Dreszler (Rodło Kwidzyn), Dominik Gołuński (Brda Przechlewo), Bartosz Haraszczuk (Pogoń Lębork), Dominik Husejko (Start Miastko), Karol Januszewski (Brda Przechlewo), Radosław Jasiński (Bytovia II Bytów), Daniel Jaśniewski (Jaguar Gdańsk), Arkadiusz Klarecki (Stolem Gniewino), Przemysław Kuss (Pogoń Lębork), Miłosz Manuszewski (Gryf 2009 Tczew), Adrian Mienik (Wikęd Luzino), Adam Miotk (Anioły Garczegorze), Łukasz Mostowski (Start Miastko), Wojciech Musuła (Pogoń Lębork), Piotr Myścich (Rodło Kwidzyn), Maciej Pietrzyk (Gryf 2009 Tczew), Filip Serocki (GKS Kolbudy), Radosław Simson (Rodło Kwidzyn), Michał Siwak (Jaguar Gdańsk), Krystian Stanios (Brda Przechlewo), Marcin Stoltman (Zawisza Borzytuchom), Łukasz Szpakowski (Rodło Kwidzyn), Robert Sztuba (Start Miastko), Grzegorz Treder (Zawisza Borzytuchom), Karol Wasielewski (Gedania Gdańsk), Seweryn Wroński (GKS Kolbudy), Krystian Zieliński (KP Starogard Gdański)

2 - Karol Adamiuk (Jantar Ustka), Marcin Barniak (Zawisza Borzytuchom), Kamil Chrapkowski (Brda Przechlewo), Tomasz Ciecholewski (GKS Kolbudy), Damian Czaja (Wikęd Luzino), Szymon Czarnotta (Brda Przechlewo), Artur Formela (Bytovia II Bytów), Sebastian Frankowski (GKS Kolbudy), Michał Gajewski (Gedania Gdańsk), Oskar Hawdurowicz (Jantar Ustka), Krzysztof Kankowski (Stolem Gniewino), Krzysztof Kleser (MKS Władysławowo), Adrian Kwiatkowski (Anioły Garczegorze), Łukasz Kłos (Pogoń Lębork), Łukasz Littwin (Brda Przechlewo), Jarosław Malarski (Gryf 2009 Tczew), Marcin Mikułko (Anioły Garczegorze), Michał Morgiel (MKS Władysławowo), Mateusz Muller (Powiśle Dzierzgoń), Michał Nawrocki (Centrum Pelplin), Shohei Okuno (Bytovia II Bytów), Arkadiusz Pendowski (Anioły Garczegorze), Mateusz Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Radosław Piotrowski (Anioły Garczegorze), Radosław Regliński (Gedania Gdańsk), Przemysław Ronkowski (MKS Władysławowo), Maciej Saczuk (Gryf 2009 Tczew), Mateusz Sadowski (Pogoń Lębork), Marcin Sikorski (Gedania Gdańsk), Łukasz Skalski (Gryf 2009 Tczew), Dawid Smoliński (Centrum Pelplin), Jacek Sobczyk (Jaguar Gdańsk), Marek Steinborn (Gedania Gdańsk), Wojciech Sterczewski (Jaguar Gdańsk), Denis Sukhoruk (Jaguar Gdańsk), Jakub Szarpak (Rodło Kwidzyn), Marcin Szopiński (Brda Przechlewo), Konrad Szydłowski (Jaguar Gdańsk), Maciej Szyszkowski (Centrum Pelplin), Jakub Tobiaski (Wikęd Luzino), Jędrzej Tojza (MKS Władysławowo), Przemysław Toporek (Bytovia II Bytów), Szymon Waga (Powiśle Dzierzgoń)

1 - Krzysztof Bąk (Bytovia II Bytów), Krzysztof Baranowski (Centrum Pelplin), Piotr Baranowski (Start Miastko), Konrad Bartelik (Bytovia II Bytów), Patryk Barłożewski (KP Starogard Gdański), Bartlomiej Bemowski (Gedania Gdańsk), Michał Cejer (Centrum Pelplin), Łukasz Chmielewski (Stolem Gniewino), Jarosław Cudziło (Jantar Ustka), Łukasz Czerwionka (Jaguar Gdańsk), Cezary Dobrzelecki (Jaguar Gdańsk), Dawid Domjan (Gedania Gdańsk), Adam Dołotko (Stolem Gniewino), Michał Dybała (MKS Władysławowo), Karol Dziemianko (Zawisza Borzytuchom), Artur Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń), Maciej Gorwa (Gedania Gdańsk), Bartłomiej Granosik (Jantar Ustka), Adam Gross (Zawisza Borzytuchom), Arkadiusz Hadrysiak (Powiśle Dzierzgoń), Damian Hebda (Jaguar Gdańsk), Łukasz Hinc (Zawisza Borzytuchom), Denis Jakuć (Zawisza Borzytuchom), Mateusz Janeczko (Bytovia II Bytów), Krzysztof Jezierski (Stolem Gniewino), Dominik Kaczmarek (Jantar Ustka), Mariusz Karpiński (Jantar Ustka), Kamil Kinas (Jaguar Gdańsk), Michał Kowalkowski (Jaguar Gdańsk), Sergejs Kozans (Bytovia II Bytów), Mateusz Kozieniec (MKS Władysławowo), Marek Kruczkowski (Powiśle Dzierzgoń), Szymon Kulas (Powiśle Dzierzgoń), Mateusz Kupczyk (KP Starogard Gdański), Dawid Kuszlewicz (Zawisza Borzytuchom), Wojciech Kwasigroch (Zawisza Borzytuchom), Maciej Liśkiewicz (Bytovia II Bytów), Daniel Marciniak (Anioły Garczegorze), Radosław Martyka (Rodło Kwidzyn), Sebastian Medwid (Zawisza Borzytuchom), Krzysztof Michalczyk (Rodło Kwidzyn), Daniel Mioduński (Powiśle Dzierzgoń), Gracjan Miszkiewicz (Pogoń Lębork), Patryk Mudlaff (MKS Władysławowo), Łukasz Murakowski (Wikęd Luzino), Patryk Obiała (Rodło Kwidzyn), Łukasz Olszewski (Gryf 2009 Tczew), Marek Opałacz (Bytovia II Bytów), Damian Orłowski (Powiśle Dzierzgoń), Mateusz Petryszyn (Zawisza Borzytuchom), Michał Piesik (MKS Władysławowo), Wojciech Pięta (Wikęd Luzino), Jędrzej Pilarski (Brda Przechlewo), Łukasz Podlewski (Brda Przechlewo), Robert Polański (Centrum Pelplin), Adrian Prabucki (KP Starogard Gdański), Kamil Pranczk (Zawisza Borzytuchom), Marcin Pryba (KP Starogard Gdański), Tomasz Przybyszewski (Powiśle Dzierzgoń), Sławomir Pufelski (Start Miastko), Marcin Rajch (Gryf 2009 Tczew), Paweł Rogocki (MKS Władysławowo), Maciej Romanowski (KP Starogard Gdański), Adrian Roppel (Wikęd Luzino), Jakub Rumiński (Gedania Gdańsk), Karol Rybiałek (Jaguar Gdańsk), Michał Rzuchowski (Bytovia II Bytów), Łukasz Seroka (Centrum Pelplin), Tomasz Skalski (Gryf 2009 Tczew), Paweł Sobczyński (Wikęd Luzino), Mateusz Stankiewicz (Pogoń Lębork), Konrad Szkopiński (Jantar Ustka), Mariusz Szmidke (Bytovia II Bytów), Wojciech Szuta (Start Miastko), Maciej Szymański (Wikęd Luzino), Kajetan Taube (Stolem Gniewino), Kamil Ulanowski (Anioły Garczegorze), Rafał Ulczyński (Gedania Gdańsk), Kamil Wenta (Wikęd Luzino), Mateusz Wesserling (Pogoń Lębork), Mateusz Wiech (Gryf 2009 Tczew), Oskar Wiśniewski (Start Miastko), Roman Zalow (Jaguar Gdańsk), Andrzej Zblewski (Zawisza Borzytuchom), Krzysztof Zblewski (Zawisza Borzytuchom), Mateusz Zblewski (Zawisza Borzytuchom), Robert Zieliński (Centrum Pelplin), Sebastian Zieliński (Powiśle Dzierzgoń), Bartosz Żmudzki (Wikęd Luzino), Tomasz Żółć (Anioły Garczegorze), Łukasz Łapigrowski (Anioły Garczegorze), Radosław Łaszczuk (GKS Kolbudy)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE