POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2012/2013 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

24 - ? ? (Akademia Piłkarska LG)

16 - Patryk Drewek (Chojniczanka Chojnice), Maciej Koziara (Arka Gdynia)

15 - Robert Cichocki (Polonia Gdańsk), Sebastian Sypniewski (Lechia Gdańsk)

14 - Albin Teresiński (Jantar Ustka)

13 - Damian Jastrzębski (Bałtyk Gdynia), Krystian Patok (Arka Gdynia), Dawid Tomczak (Arka Gdynia)

12 - Karol Adamiuk (Jantar Ustka)

11 - Maciej Jędrzejczyk (Gryf Słupsk), Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice)

10 - Maciej Gregorek (Gryf Słupsk), Krzysztof Kulas (Polonia Gdańsk), Maciej Maliszewski (Olimpic Gdańsk), Kacper Nowocień (Arka Gdynia)

9 - Adam Gołuński (Akademia Piłkarska LG), Oktawian Skrzecz (Lechia Gdańsk)

8 - Maksymilian Hebel (Arka Gdynia SI), Damian Kokoszka (AP Malbork), Dawid Kowalski (Sapa Rumia Janowo)

7 - Hieronim Gierszewski (Lechia Gdańsk), Krzysztof Jankowski (Arka Gdynia SI), Mateusz Skrzypczak (Arka Gdynia), Filip Sosnowski (Olimpic Gdańsk), Kacper Zwolan (Gryf Słupsk)

6 - Adrian Baniewicz (AP Malbork), Jakub Izdebski (Arka Gdynia SI), Michał Kiedrowski (Olimpic Gdańsk), Mateusz Pilch (Olimpic Gdańsk), Konrad Szkopiński (Jantar Ustka)

5 - Krzysztof Garbowski (Gryf Słupsk), Jeremiasz Grela (Chojniczanka Chojnice), Karol Zieliński (Lechia Gdańsk), Kamil Życzyński (Sapa Rumia Janowo)

4 - Łukasz Buda (Bałtyk Gdynia), Jakub Giec (Olimpic Gdańsk), Mateusz Goerke (Akademia Piłkarska LG), Kacper Hoffmann (Polonia Gdańsk), Maciej Majewski (Arka Gdynia SI), Marcin Piastowski (Akademia Piłkarska LG), Dawid Przełuski (Gryf Słupsk), Patryk Regulski (Arka Gdynia SI), Hubert Sawicki (Gryf Słupsk), Michał Skrzyński (Bałtyk Gdynia), Jarosław Starczewski (Akademia Piłkarska LG), Michał Stobiecki (Jantar Ustka)

3 - Marcin Adamkiewicz (AP Malbork), Jakub Bach (Arka Gdynia SI), Błażej Białek (Arka Gdynia SI), Maciej Borski (Arka Gdynia), Michał Brzoska (Olimpic Gdańsk), Łukasz Grulkowski (Bałtyk Gdynia), Jakub Grzymski (Rodło Kwidzyn), Kamil Jastrzębski (Lechia Gdańsk), Piotr Kopciński (Jantar Ustka), Mateusz Kozieniec (Bałtyk Gdynia), Paweł Lejk (Jantar Ustka), Jakub Nowakowski (Arka Gdynia), Dawid Pobłocki (Arka Gdynia SI), Krzysztof Rompca (Chojniczanka Chojnice), Przemysław Ronkowski (Bałtyk Gdynia), Patryk Sapożnik (Lechia Gdańsk), Dominik Skwarek (Polonia Gdańsk), Szymon Subocz (Gryf Słupsk), Dominik Świdkowski (Sapa Rumia Janowo), Daniel Szałowiński (Jantar Ustka), Maksymilian Szmelczyński (Olimpic Gdańsk), Łukasz Szpakowski (Rodło Kwidzyn), Tomasz Tomaszewski (Bałtyk Gdynia), Mateusz Toporek (Akademia Piłkarska LG), Przemysław Urbański (Olimpic Gdańsk)

2 - Wiktor Eggert (Arka Gdynia SI), Michał Gałecki (Arka Gdynia), Dawid Gehrke (Gryf 2009 Tczew), Kamil Godula (Arka Gdynia), Maciej Kawalerowicz (Jantar Ustka), Marcel Kogutowski (Lechia Gdańsk), Jakub Krysiak (AP Malbork), Patryk Kuczyński (Arka Gdynia SI), Konrad Kupczyk (Arka Gdynia), Adam Lamczyk (Lechia Gdańsk), Paweł Laska (Chojniczanka Chojnice), Szymon Lip (Sapa Rumia Janowo), Daniel Lorkowski (Gryf 2009 Tczew), Adrian Mazurczak (Arka Gdynia), Kacper Michałkiewicz (Sapa Rumia Janowo), Dawid Mikulski (Gryf Słupsk), Patryk Nowak (Sapa Rumia Janowo), Kacper Nowakowski (Jantar Ustka), Kamil Paszek (Polonia Gdańsk), Rafał Rekowski (Gryf 2009 Tczew), Jakub Stefaniak (Rodło Kwidzyn), Jan Szczuka (Polonia Gdańsk), Dawid Wańczuk (Arka Gdynia SI), Kamil Wawer (Polonia Gdańsk), Mateusz Węsierski (Arka Gdynia SI), Adrian Wilma (Akademia Piłkarska LG), Daniel Woźniak (Akademia Piłkarska LG), Filip Żelezik (Arka Gdynia SI)

1 - (), Jakub Bartlewski (Arka Gdynia), Paweł Chyła (Sapa Rumia Janowo), Jakub Dudek (Arka Gdynia SI), Krystian Froelke (Chojniczanka Chojnice), Mikołaj Gabor (Arka Gdynia SI), Wojciech Grzywacz (Bałtyk Gdynia), Mateusz Kaczmarek (Chojniczanka Chojnice), Krystian Klawikowski (Gryf Słupsk), Dominik Klecha (Bałtyk Gdynia), Łukasz Kopka (Lechia Gdańsk), Kamil Krause (Gryf 2009 Tczew), Michalczyk Krzysztof (Bałtyk Gdynia), Jakub Kukowski (Olimpic Gdańsk), Michał Kwaśniewski (Bałtyk Gdynia), Patryk Kwiatkowski (Olimpic Gdańsk), Paweł Lewandowski (Gryf 2009 Tczew), Mateusz Lucht (Sapa Rumia Janowo), Kozieniec Mateusz (Bałtyk Gdynia), Marcin Maziuk (Polonia Gdańsk), Kamil Oblizajek (Gryf Słupsk), Przemysław Pawlaczyk (Sapa Rumia Janowo), Błażej Piepiórka (Gryf 2009 Tczew), Paweł Plewniak (Gryf 2009 Tczew), Damian Podkański (Olimpic Gdańsk), Robert Polański (Gryf 2009 Tczew), Bartosz Rawicki (Arka Gdynia SI), Bartosz Seredyński (Rodło Kwidzyn), Patryk Skowera (Sapa Rumia Janowo), Mateusz Standura (Bałtyk Gdynia), Tomasz Sulkowski (Jantar Ustka), kamil Szewczyk (Polonia Gdańsk), Mariusz Szostak (Jantar Ustka), Przemysław Szur (Arka Gdynia), Dawid Szymański (Arka Gdynia SI), Maksymilian Treder (Sapa Rumia Janowo), Kamil Wilemski (Rodło Kwidzyn), Wojciech Wilhelm (Jantar Ustka), Rafał Winnik (Arka Gdynia SI), Karol Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Wódkiewicz (Arka Gdynia), Kamil Zaborowski (Bałtyk Gdynia), Piotr Zubkowicz (Polonia Gdańsk)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE