III liga Bałtycka - sezon 2012/2013 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

21 - Michał Szubert (Dąb Dębno)

17 - Michał Magnuski (Błękitni Stargard)

13 - Marcin Juszczak (Drawa Drawsko Pomorskie), Adam Piątkowski (Polonia Gdańsk)

12 - Robert Gajda (Błękitni Stargard)

11 - Szymon Rychłowski (Polonia Gdańsk), Daisuke Shibusawa (Gwardia Koszalin)

9 - Wojciech Guźniczak (Chemik Police), Kosuke Ikegami (Gwardia Koszalin), Jacek Magdziński (Gwardia Koszalin), Piotr Sarbinowski (Pogoń Barlinek), Łukasz Zwoliński (Pogoń II Szczecin)

8 - Daniel Fabich (Koral Dębnica)

7 - Patryk Baranowski (Chemik Police), Krzysztof Filipowicz (Chemik Police), Artur Formela (Cartusia Kartuzy), Marek Kowal (Kotwica Kołobrzeg), Tomasz Rydzak (Kotwica Kołobrzeg)

6 - Przemysław Brzeziański (Energetyk Gryfino), Sebastian Inczewski (Błękitni Stargard), Paweł Nowacki (Gwardia Koszalin), Janusz Surdykowski (Arka II Gdynia), Patryk Tuszyński (Lechia II Gdańsk), Kordian Ziajka (Pogoń Barlinek)

5 - Bartosz Anusik (Polonia Gdańsk), Bartosz Barandowski (Energetyk Gryfino), Kamil Borkowski (Polonia Gdańsk), Krzysztof Bułka (Bałtyk Gdynia), Michał Drzymała (Bałtyk Gdynia), Szymon Gibczyński (Gryf Słupsk), Mateusz Jureczko (Drawa Drawsko Pomorskie), Artur Kowalczyk (Koral Dębnica), Dariusz Kudyba (Bałtyk Gdynia), Takuya Murayama (Gwardia Koszalin), Jakub Poznański (Kotwica Kołobrzeg), Rafał Świtaj (Pogoń Barlinek), Mateusz Toporkiewicz (Bałtyk Gdynia), Radosław Wiśniewski (Pogoń II Szczecin), Bartłomiej Zdunek (Błękitni Stargard)

4 - Tomasz Bejuk (Pogoń Barlinek), Krzysztof Biegański (Gryf Słupsk), Alan Błajewski (Pogoń II Szczecin), Wojciech Fadecki (Chemik Police), Rafał Gutowski (Pogoń II Szczecin), Arkadiusz Jasitczak (Błękitni Stargard), Paweł Krawiec (Chemik Police), Norbert Neumann (Pogoń II Szczecin), Tomasz Parzy (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Patelczyk (Arka II Gdynia), Robert Sierant (Energetyk Gryfino), Michał Świercz (Pogoń Barlinek), Mateusz Szczurek (Dąb Dębno), Sebastian Szych (Energetyk Gryfino), Fabian Słowiński (Arka II Gdynia), Mateusz Trzebiatowski (Drawa Drawsko Pomorskie), Zbigniew Węglowski (Drawa Drawsko Pomorskie)

3 - Przemysław Ciołek (Chemik Police), Paweł Czychowski (Lechia II Gdańsk), Ryszard Dawidowski (Cartusia Kartuzy), Marcin Dettlaff (Arka II Gdynia), Paweł Duda (Błękitni Stargard), Piotr Grzelczak (Lechia II Gdańsk), Dawid Hejden (Cartusia Kartuzy), Daniel Jaśniewski (Polonia Gdańsk), Artur Kapeliński (Drawa Drawsko Pomorskie), Piotr Karasiński (Cartusia Kartuzy), Marcin Kozłowski (Gryf Słupsk), Damian Kupisz (Koral Dębnica), Maciej Maciejewski (Drawa Drawsko Pomorskie), Damian Miętek (Gwardia Koszalin), Michał Mikołajczak (Polonia Gdańsk), Tsubasa Nishi (Gwardia Koszalin), Damian Odachowski (Pogoń Barlinek), Tomasz Pestka (Koral Dębnica), Michał Piceluk (Cartusia Kartuzy), Grzegorz Rasiak (Lechia II Gdańsk), Kacper Stukonis (Pogoń Barlinek), Paweł Waleszczyk (Gryf Słupsk), Arkadiusz Wódkiewicz (Gryf Słupsk), Daniel Wólkiewicz (Energetyk Gryfino), Marek Zdanowicz (Gwardia Koszalin)

2 - Łukasz Aleksandrowicz (Pogoń Barlinek), Marko Bajić (Lechia II Gdańsk), Sebastian Bartlewski (Arka II Gdynia), Kamil Bieniek (Chemik Police), Adrian Budka (Pogoń II Szczecin), Michał Danilczyk (Bałtyk Gdynia), Adam Duda (Lechia II Gdańsk), Robert Gaca (Dąb Dębno), Patryk Galoch (Pogoń II Szczecin), Marek Hermanowicz (Drawa Drawsko Pomorskie), Michał Janicki (Chemik Police), Jacek Jarecki (Dąb Dębno), Jarosław Jóźwiak (Chemik Police), Rafał Komar (Energetyk Gryfino), Dawid Kort (Pogoń II Szczecin), Łukasz Kosakiewicz (Energetyk Gryfino), Filip Kosakowski (Chemik Police), Bogusław Kostrubiec (Energetyk Gryfino), Michał Kotula (Drawa Drawsko Pomorskie), Michał Kowalkowski (Cartusia Kartuzy), Bartosz Kubiak (Pogoń Barlinek), Damian Kugiel (Lechia II Gdańsk), Kamil Kutasiewicz (Energetyk Gryfino), Mateusz Laska (Dąb Dębno), Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard), Maciej Majak (Chemik Police), Paweł Majewski (Dąb Dębno), Filip Marciniak (Kotwica Kołobrzeg), Michał Nawrocki (Koral Dębnica), Paweł Nowak (Lechia II Gdańsk), Bartłomiej Okoniewski (Drawa Drawsko Pomorskie), Patryk Paczuk (Pogoń II Szczecin), Filip Patok (Arka II Gdynia), Patryk Pietras (Kotwica Kołobrzeg), Piotr Przybylski (Lechia II Gdańsk), Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard), Konrad Rokicki (Gwardia Koszalin), Michał Rzuchowski (Arka II Gdynia), Grzegorz Szczepanik (Dąb Dębno), Karol Szostek (Bałtyk Gdynia), Kacper Tułowiecki (Cartusia Kartuzy), Mariusz Węgliński (Koral Dębnica), Filip Wiśniewski (Pogoń Barlinek), Piotr Wiśniewski (Lechia II Gdańsk), Kamil Wojciechowski (Bałtyk Gdynia), Paweł Wojowski (Arka II Gdynia), Piotr Wojtasiak (Błękitni Stargard), Kamil Zieliński (Pogoń II Szczecin), Krystian Żołnierewicz (Arka II Gdynia), Kacper Łazaj (Lechia II Gdańsk)

1 - Łukasz Adamski (Drawa Drawsko Pomorskie), Błażej Adamus (Bałtyk Gdynia), Vytautas Andriuškevičius (Lechia II Gdańsk), Łukasz Andrychowski (Cartusia Kartuzy), Paweł Arndt (Koral Dębnica), Dawid Bocian (Koral Dębnica), Michał Bondara (Gryf Słupsk), Łukasz Borkowski (Polonia Gdańsk), Patryk Brzeski (Lechia II Gdańsk), Paweł Brzuzy (Arka II Gdynia), Kamil Bulwan (Koral Dębnica), Łukasz Cebulski (Kotwica Kołobrzeg), Tomasz Chałas (Pogoń II Szczecin), Adrian Chodorowski (Chemik Police), Błażej Chouwer (Pogoń II Szczecin), Paweł Cierech (Chemik Police), Deleu (Lechia II Gdańsk), Karol Domjan (Cartusia Kartuzy), Marcin Dworacki (Gryf Słupsk), Adam Frączczak (Pogoń II Szczecin), Przemysław Frankowski (Lechia II Gdańsk), Damian Garbacik (Lechia II Gdańsk), Jarosław Gluza (Dąb Dębno), Maciej Grąbczewski (Pogoń Barlinek), Dominik Husejko (Dąb Dębno), Marcin Ignaszewski (Gwardia Koszalin), Piotr Jaroszek (Lechia II Gdańsk), Mateusz Jóźwiak (Dąb Dębno), Damian Karczmarski (Pogoń II Szczecin), Maciej Kazimierowicz (Błękitni Stargard), Roland Kazubowski (Kotwica Kołobrzeg), Andrzej Kierski (Koral Dębnica), Paweł Klimek (Gryf Słupsk), Andrzej Kotłowski (Pogoń II Szczecin), Ryuki Kozawa (Gwardia Koszalin), Dawid Kubowicz (Arka II Gdynia), Mateusz Kujawa (Polonia Gdańsk), Ołeksandr Kuźmow (Drawa Drawsko Pomorskie), Kacper Markowski (Cartusia Kartuzy), Szymon Matuszewski (Pogoń Barlinek), Andreu Mayoral (Lechia II Gdańsk), Piotr Nawrocki (Gwardia Koszalin), Bartłomiej Oleszczuk (Gryf Słupsk), Christopher Oualembo (Lechia II Gdańsk), Moustapha Ouédraogo (Pogoń II Szczecin), Mateusz Owedyk (Drawa Drawsko Pomorskie), Dawid Patelczyk (Arka II Gdynia), Tomasz Piekarski (Bałtyk Gdynia), Jarosław Piskorz (Błękitni Stargard), Bartłomiej Poczobut (Gwardia Koszalin), Kajetan Pogorzelczyk (Pogoń II Szczecin), Tomasz Preizner (Bałtyk Gdynia), Adam Prusaczyk (Bałtyk Gdynia), Mohammed Rahoui (Lechia II Gdańsk), Ricardinho (Lechia II Gdańsk), Adrian Rozmarniewicz (Pogoń Barlinek), Artur Sarna (Kotwica Kołobrzeg), Szymon Schulz (Gryf Słupsk), Daniel Sidor (Gryf Słupsk), Szymon Sidorowicz (Energetyk Gryfino), Patryk Skórecki (Kotwica Kołobrzeg), Patryk Skowron (Pogoń II Szczecin), Daniel Skowroński (Polonia Gdańsk), Michał Smarzyński (Kotwica Kołobrzeg), Maciej Stańczyk (Gwardia Koszalin), Szymon Stanowski (Gwardia Koszalin), Radosław Strzelecki (Arka II Gdynia), Robert Sulewski (Arka II Gdynia), Mateusz Szałek (Pogoń II Szczecin), Paweł Szewczykowski (Chemik Police), Paweł Szutenberg (Gryf Słupsk), Adrian Ułasowicz (Energetyk Gryfino), Marcus Vinícius (Arka II Gdynia), Kamil Walków (Pogoń II Szczecin), Ariel Wawszczyk (Błękitni Stargard), Mateusz Wesserling (Kotwica Kołobrzeg), Arkadiusz Wojciechowski (Błękitni Stargard), Wojciech Wolański (Koral Dębnica), Kacper Wrzask (Lechia II Gdańsk), Paweł Włodarczewski (Kotwica Kołobrzeg), Robert Zbrzyzny (Lechia II Gdańsk), Ołeksandr Żdanow (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Zgliński (Polonia Gdańsk), Robert Ziętarski (Arka II Gdynia), Wojciech Zyska (Lechia II Gdańsk), Łukasz Łazarz (Energetyk Gryfino), Mateusz Łuczak (Cartusia Kartuzy)
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE