IV liga - pomorska - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców




Klasyfikacja wg strzelonych goli

Grom Nowy Staw:

27 - Tomasz Grabowski
15 - Robert Wesołowski
14 - Mateusz Górka
11 - Marcin Świątek
10 - Mateusz Gruszewski
7 - Kamil Piotrowski
5 - Igor Michalski
4 - Sebastian Gwóżdż, Michał Lepczak
3 - Krzysztof Błażek
2 - Robert Zieliński
1 - Jakub Jędrzejewski, Piotr Myścich

Kaszubia Kościerzyna:

13 - Przemysław Żukowski
12 - Radosław Krysiński
11 - Karol Januszewski
7 - Szymon Rychłowski
6 - Rafał Bujnowski
5 - Dawid Siemko
2 - Sebastian Dziadkowiec
1 - Aron Formela, Mateusz Kozieniec, Kacper Krauze, Borys Narożny, Sebastian Wąs

Pogoń Lębork:

9 - Przemysław Iwański, Gracjan Miszkiewicz
6 - Aleksander Atanacković, Adrian Kochanek
4 - Wiktor Miotk
3 - Przemysław Kostuch, Mariusz Węgliński
2 - Kamil Cios, Wojciech Dobek, Łukasz Janowicz, Wojciech Musuła
1 - Jakub Michor

Powiśle Dzierzgoń:

19 - Mateusz Pietrzyk
18 - Patryk Lewandowski
5 - Bartosz Gutorski, Maciej Pietrzyk
4 - Robert Felski
3 - Jędrzej Chyła, Jakub Górski
2 - Marek Kruczkowski, Mateusz Muller, Damian Orłowski
1 - Dominik Domagała, Artur Galeniewski, Arkadiusz Hadrysiak, Patryk Kotowski, Sebastian Krysiński, Dawid Tkaczyk

Gedania Gdańsk:

13 - Karol Styś
7 - Paweł Deja, Ernest Skórka
4 - Maciej Gorwa, Paweł Pianka
3 - Artur Ziemblewicz
2 - Michał Gajewski, Łukasz Skowroński, Mateusz Wiśniewski, Filip Witkowski
1 - Artur Bodalski, Krzysztof Garbowski, Adam Zgliński

GKS Kowale:

15 - Jan Przybyszewski
7 - Karol Domjan, Krzysztof Kwasny
4 - Maciej Cieślikowski, Piotr Przybylski
3 - Piotr Gierałtowski, Radosław Łaszczuk
2 - Mariusz Jary, Kacper Lipski
1 - Marek Cirkowski, Łukasz Gładczuk, Kamil Kloskowski, Michał Kowalczyk, Daniel Sobisz, Petros Ter-petrosyan

Arka II Gdynia:

28 - Norbert Hołtyn
10 - Mateusz Gułajski
8 - silva Dade
7 - Robert Sulewski
4 - Karol Danielak
3 - Maksymilian Banaszewski, Paweł Lewiński, Paweł Matejek, Fabian Urbański
2 - Michał Bednarski, Maciej Jankowski, Jakub Poręba, Kornel Przyborowski, Mateusz Stępień, Dawid Szałecki, Jakub Wilczyński, Michał Żebrakowski
1 - Nabil Aankour, flangini BaranAgustin, Oskar Bohm, Bartosz Cyrak, Bartosz Kamiński, Mateusz Kasprowicz, Damian Lisiecki, Dawid Markiewicz, Daniel Matys, Patryk Rudowski, Jakub Rumiński, Dominik Rusnak, Rafał Siemaszko, Dawid Sołdecki

GKS Kolbudy:

13 - Mateusz Frankowski
7 - Bartłomiej Merchel
5 - Sebastian Frankowski
4 - Michał Pastuszka, Dawid Stasiuk
3 - Olgierd Stanisławski, Paweł Żuk
2 - Patryk Chudy, Kacper Dubanowski, Paweł Piotrowski
1 - Patryk Jurczak, Rafał Rzepecki, Łukasz Szuciło, Seweryn Wroński, Jan Wyrwiński

Stolem Gniewino:

19 - Mateusz Dampc
16 - Krystian Patok, Mateusz Wachowiak
11 - Paweł Sobczyński
10 - Mateusz Madziąg, Kamil Patelczyk
4 - Dawid Patelczyk, Maciej Wardziński
2 - Łukasz Hebel, Krzysztof Jezierski, Kamil Kankowski
1 - Mohamed Doumbouya, Tomasz Jeżowski, Tomasz Kotwica, Szymon Maciołek

Jantar Ustka:

21 - Karol Czubak
14 - Kamil Wójcik
8 - Maciej Miecznikowski
4 - Kacper Dawid
3 - Sebastian Wasiuk
2 - Maciej Dawid, Dominik Kaczmarek, Bartłomiej Nałęcz
1 - Bartłomiej Granosik, Bartłomiej Oleszczuk, Patryk Pytlak, Mateusz Żebrowski

Wda Lipusz:

13 - Paweł Arndt
11 - Błażej Troka
10 - Jakub Gronowski
5 - Patryk Kubiszewski
4 - Krzysztof Cysewski, Bartosz Machut
2 - Mateusz Tuzinowski
1 - Robert Cieszyński, Łukasz Cieszyński, Rafał Prądziński, Dawid Żurek

Lechia II Gdańsk:

13 - vikri MaulanaEgy
11 - Mateusz Żukowski
8 - Sebastian Rugowski
7 - Mateusz Sopoćko
4 - Ariel Borysiuk, Karol Landowski
3 - Jakub Arak, Mateusz Cegiełka, Kuba Lizakowski, Daniel Mikołajewski, Kamil Sikora
2 - Mateusz Lewandowski, Przemysław Macierzyński, Adrian Petk, Florian Schikowski, Grzegorz Wojtkowiak, Marcel Wszołek
1 - Jakub Cieślicki, Piotr Gryszkiewicz, Jakub Kapuściński, Jan Kopania, Adam Kucznier, Tomasz Makowski, Maciej Marek, Sławomir Peszko

Jaguar Gdańsk:

22 - Damian Podkański
4 - Krystian Espersen, Maciej Pietruszewski, Jakub Sawicki
2 - Sukhoruk Denis, Adam Prusaczyk, Konrad Szydłowski, Robert Zbrzyzny
1 - Jakub Chiczewski, Jacek Jadanowski, Rafał Ogrodowicz, Paweł Rzepnikowski, Radosław Szuba

Bytovia II Bytów:

6 - Hubert Syldatk
5 - Patryk Wolski
4 - Tomasz Galikowski
2 - Maciej Błaszkowski, Kacper Chajecki, Sebastian Kamiński, Krzysztof Kropidłowski, Łukasz Wasiak, Rafał Zagdan
1 - Kacper Chodyna, Maksymilian Hebel, Aleks Hendryk, Fabian Hiszpański, Sebastian Jeżewski, Mateusz Kaba, Kamil Oblizajek, Maciej Stenka, Krzysztof Szymanowski, Dawid Witkowski, Krzysztof Zblewski

Anioły Garczegorze:

7 - Damian Formela
6 - Mateusz Słumiński
4 - Grzegorz Smolarek
3 - Marcin Staszczuk
2 - Artur Narewski, Łukasz Łapigrowski
1 - Mariusz Karpiński, Adrian Kwiatkowski, Katsura Ryuta, Daniel Sidor, Marcel Stanischewski, Błażej Tomasiewicz, Filip Tomasiewicz

Gryf Słupsk:

18 - Łukasz Stasiak, Fabian Słowiński
14 - Damian Mikołajczyk
9 - Michał Szałek
8 - Tomasz Piekarski
6 - Oskar Zieliński
4 - Kacper Jendruch
2 - Kacper Bednarczyk, Damian Tofil
1 - Wojciech Barnik, Jarosław Felisiak, Daniel Piechowski, Paweł Szmytkiewicz

Orkan Rumia MKS:

8 - Michał Renusz
6 - Dawid Kowalski
4 - Krzysztof Idzi, Michał Jeruć, Kacper Kiełb
3 - Sebastian Samulski
2 - Mateusz Kozerkiewicz, Piotr Murawski, Filip Żelezik
1 - Piotr Kolera, Patryk Melzer, Bartosz Olszewski, Rafał Śmielak, Paweł Śmigielski, Mateusz Standura

Wikęd Luzino:

14 - Krystian Opłatkowski
12 - Paweł Czoska
8 - Mateusz Dąbrowski
7 - Michał Fierka
4 - Marcin Maszota
3 - Jacek Wicon
2 - Maciej Borski, Dawid Zadrowski
1 - Maciej Bank, Sebastian Kowalski, Daniel Lisowski, Dariusz Mienik, Paweł Rutkowski, Jakub Tobiaski

GKS Przodkowo:

19 - Piotr Ruszkul
13 - Mateusz Niedźwiecki
9 - Tomasz Tuttas
8 - Roman Zalow
5 - Marcin Karniluk
4 - Łukasz Kwaśnik, Jakub Leszkiewicz
3 - Piotr Łapigrowski
2 - Mateusz Klecha, Kewin Wesołowski
1 - Marcin Dampc, Kacper Jaskólski, Maciej Portasiński, Piotr Wieczorek
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE