POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

IV liga - pomorska - sezon 2015/2016
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
16. marca 2016 (środa):
Gryf 2009 Tczew 5-2 Orzeł Subkowy
12. marca 2016 (sobota):
Gedania Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
6. marca 2016 (niedziela):
Delta Miłoradz 0-3 Centrum Pelplin
5. marca 2016 (sobota):
Pomezania Malbork 1-5 Rodło Kwidzyn (2)
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
MKS Władysławowo 4-0 Gryf 2009 Tczew
Gedania Gdańsk - Start Warlubie
Wikęd/GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia
4. marca 2016 (piątek):
Stolem Gniewino 2-2 KS Chwaszczyno
2. marca 2016 (środa):
Gedania Gdańsk - Karlikowo Sopot (1)
Bytovia II Bytów 4-2 GTS Czarna Dąbrówka
Brda Przechlewo - AP Człuchów
27. lutego 2016 (sobota):
Pogoń Lębork 1-5 Gryf Wejherowo (1)
Cartusia Kartuzy 0-2 Stolem Gniewino (1)
MKS Władysławowo 1-2 Amator Kiełpino (1)
Gryf Słupsk 5-0 Brda Przechlewo
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (1)
Rodło Kwidzyn - Huragan Morąg
Meteor Pinczyn - Centrum Pelplin
Arka II Gdynia 3-0 Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański - Wisła Nowe
Bytovia II Bytów - Start Miastko
GKS Kowale - GKS Kolbudy
26. lutego 2016 (piątek):
Gryf 2009 Tczew - Orzeł Subkowy (1)
24. lutego 2016 (środa):
Rodło Kwidzyn - Wisła Nowe
Wisła Tczew - Centrum Pelplin
20. lutego 2016 (sobota):
Olimpia Elbląg 3-3 Rodło Kwidzyn (2)
KP Starogard Gdański 6-2 Wierzyca Pelplin (1)
Grom Nowy Staw 3-3 Powiśle Dzierzgoń (2)
Polonia Gdańsk 4-0 Rodło Kwidzyn
Pogoń Lębork 2-2 KS Chwaszczyno (1)
Gedania Gdańsk 0-5 Wikęd/GOSRiT Luzino (1)
Amator Kiełpino 5-2 Jaguar Gdańsk (3)
Gryf Słupsk - Rodło Kwidzyn
MKS Władysławowo 8-0 Orlęta Reda
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino - Olimpia Osowa
MKS Władysławowo 8-0 Orlęta Reda
Brda Przechlewo - Zawisza Borzytuchom
18. lutego 2016 (czwartek):
Wierzyca Pelplin 4-1 Centrum Pelplin (1)
17. lutego 2016 (środa):
Cartusia Kartuzy 1-2 Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork 2-1 Sparta Sycewice
MKS Władysławowo 0-3 Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia 3-0 Wikęd/GOSRiT Luzino
13. lutego 2016 (sobota):
Cartusia Kartuzy 1-2 Pogoń Lębork (1)
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Wierzyca Pelplin
Rodło Kwidzyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (4)
Grom Nowy Staw 2-2 Centrum Pelplin (1)
Bytovia II Bytów 3-4 GKS Sierakowice (1)
Gedania Gdańsk 3-0 Czarni Przemysław
Stolem Gniewino 1-1 Orkan Rumia MKS (1)
Arka II Gdynia 2-2 Wikęd/GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo 3-1 Start Mrzezino
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 GKS Kolbudy (1)
Jaguar Gdańsk 4-0 GKS Kowale
Start Miastko 6-3 Radunia Stężyca (1)
Start Warlubie - KP Starogard Gdański
10. lutego 2016 (środa):
Chojniczanka Chojnice 3-1 KP Starogard Gdański (1)
Lechia Gdańsk (juniorzy) 0-0 Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów - Brda Przechlewo
MKS Władysławowo 1-2 Orkan Rumia MKS
6. lutego 2016 (sobota):
Rodło Kwidzyn 3-1 Wda Świecie (1)
Gedania Gdańsk 4-2 GKS Sierakowice (1)
Pogoń Lębork 0-2 Kaszubia Kościerzyna (3)
Cartusia Kartuzy 3-1 KP Starogard Gdański (1)
Bytovia II Bytów 3-0 Radunia Stężyca (2)
Olimpia Elbląg 4-2 Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino 0-2 Wikęd/GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo 3-0 Lechia Gdańsk (juniorzy)
Brda Przechlewo - Wda Lipusz
KS Chwaszczyno - GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze 6-0 Sparta Sycewice
3. lutego 2016 (środa):
Arka Gdynia (juniorzy) 2-3 Wikęd/GOSRiT Luzino
31. stycznia 2016 (niedziela):
Arka II Gdynia 2-0 Jaguar Gdańsk
30. stycznia 2016 (sobota):
Bałtyk Gdynia 1-1 Rodło Kwidzyn (1)
Pogoń Lębork 0-0 GKS Przodkowo (1)
KP Starogard Gdański 2-1 Kaszubia Kościerzyna (2)
MKS Władysławowo 2-1 Sztorm Mosty
Concordia Elbląg 2-1 Powiśle Dzierzgoń (1)
Polonia Gdańsk 6-0 Centrum Pelplin
Arka Gdynia (juniorzy) 1-1 Gedania Gdańsk (1)
Lechia II Gdańsk 3-0 GKS Kolbudy
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz
Wikęd/GOSRiT Luzino 3-0 Anioły Garczegorze
29. stycznia 2016 (piątek):
Chojniczanka II Chojnice 0-6 Brda Przechlewo
28. stycznia 2016 (czwartek):
Wisła Tczew 3-4 Centrum Pelplin
27. stycznia 2016 (środa):
Orzeł Subkowy 1-2 Centrum Pelplin
24. stycznia 2016 (niedziela):
Bytovia II Bytów 1-0 Myśliwiec Tuchomie
Garbarnia Kępice 1-2 Anioły Garczegorze (1)
23. stycznia 2016 (sobota):
Gryf Słupsk 1-1 Wikęd/GOSRiT Luzino
Cartusia Kartuzy 6-1 Centrum Pelplin
Lechia II Gdańsk 1-2 KP Starogard Gdański
Olimpia Elbląg (juniorzy) - Powiśle Dzierzgoń
22. stycznia 2016 (piątek):
Rodło Kwidzyn 0-2 GKS Wikielec (1)
20. stycznia 2016 (środa):
Brda Przechlewo 1-3 Start Miastko (1)
16. stycznia 2016 (sobota):
Olimpia Grudziądz 1-3 Rodło Kwidzyn
Lechia II Gdańsk 4-0 Gedania Gdańsk
Sokół Ostróda 6-1 Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów 2-1 Wikęd/GOSRiT Luzino
31. lipca 2015 (piątek):
Wda Lipusz 5-0 Bytovia II Bytów
30. lipca 2015 (czwartek):
Wda Lipusz 3-3 Bytovia II Bytów
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE