DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 8. marca 2020 (niedziela): Mady Ostaszewo 3-2 Czarni Przemysław
7. marca 2020 (sobota): Pomezania Malbork 2-0 Wietcisa Skarszewy (2) Sopocka Akademia Piłkarska 2-3 Sokół Zblewo Wisła Tczew 12-1 Styna Godziszewo
6. marca 2020 (piątek): GLKS Różyny 0-4 Orzeł Subkowy (2)
1. marca 2020 (niedziela): Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Pogoń Prabuty Spójnia Sadlinki 10-3 KP Wandowo
29. lutego 2020 (sobota): Grom Nowy Staw 0-0 Sokół Zblewo (3) Gedania Gdańsk 6-1 Wisła Tczew Bałtyk II Gdynia 2-1 Victoria Kaliska Wietcisa Skarszewy 9-1 Mady Ostaszewo Chojniczanka II Chojnice 1-4 Kaszubia Kościerzyna (1)
28. lutego 2020 (piątek): Pomezania Malbork 1-2 Wierzyca Pelplin (2) Styna Godziszewo 4-3 Orzeł Subkowy
23. lutego 2020 (niedziela): Mady Ostaszewo 6-3 Delta Miłoradz (1) Polonia Pasłęk 0-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
22. lutego 2020 (sobota): Wierzyca Pelplin 2-0 Sokół Zblewo (1) Pomezania Malbork 4-0 Błękitni Stare Pole (1) Wisła Tczew 1-6 Gwiazda Karsin Victoria Kaliska 3-0 Borowiak Czersk Meteor Pinczyn 0-8 Wda Lipusz
21. lutego 2020 (piątek): Wietcisa Skarszewy 2-2 Orzeł Subkowy
19. lutego 2020 (środa): Wisła Tczew 1-2 Olimpia Sztum
16. lutego 2020 (niedziela): Błękitni Stare Pole 1-7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
15. lutego 2020 (sobota): Jeziorak Iława 4-0 Pomezania Malbork (1) Sokół Zblewo 0-2 GKS Przodkowo Meteor Pinczyn 2-5 Gwiazda Karsin Wisła Tczew 0-3 Zawisza Bydgoszcz Olimpia Sztum 2-2 Spójnia Sadlinki
14. lutego 2020 (piątek): Wierzyca Pelplin 2-0 Orzeł Subkowy (2)
13. lutego 2020 (czwartek): Wisła Tczew 3-1 Polonia II Warszawa (1)
9. lutego 2020 (niedziela): Meteor Pinczyn 0-3 KP Starogard Gdański (juniorzy) Victoria Kaliska 2-3 Sławek Borzechowo
8. lutego 2020 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 3-1 Sokół Zblewo (4) Pomezania Malbork 1-3 Powiśle Dzierzgoń (1) Wisła Tczew 4-2 Wda Lipusz Olimpia Sztum 2-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański Pomowiec Gronowo Elbląskie 1-1 Mady Ostaszewo Chojniczanka II Chojnice 3-2 Gwiazda Karsin GKS Gardeja 4-2 Spójnia Sadlinki Delta Miłoradz 0-0 Relax Ryjewo
5. lutego 2020 (środa): Wisła Tczew 1-3 Wietcisa Skarszewy
2. lutego 2020 (niedziela): Rodło Kwidzyn 4-1 Relax Ryjewo Sokół Zblewo 2-1 Wda Lipusz
1. lutego 2020 (sobota): Lechia II Gdańsk 7-0 Pomezania Malbork (1) Wisła Tczew 2-2 Wierzyca Pelplin Olimpia II Elbląg 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański (2) Radunia II Stężyca 2-1 Victoria Kaliska
26. stycznia 2020 (niedziela): Chojniczanka II Chojnice 5-1 Lipniczanka Lipnica (1) Barkas Tolkmicko 0-8 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
25. stycznia 2020 (sobota): Grom Nowy Staw 7-0 Relax Ryjewo (2) Powiśle Dzierzgoń 5-0 Orzeł Subkowy (1) Lechia II Gdańsk 1-3 Sokół Zblewo (1)
18. stycznia 2020 (sobota): Chojniczanka II Chojnice 2-2 Wda Lipusz (1) Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1 Gedania Gdańsk (1)
15. stycznia 2020 (środa): Pomezania Malbork 3-0 Ruch Gościszewo
11. sierpnia 2019 (niedziela): Supra Kwidzyn 8-2 Relax Ryjewo
10. sierpnia 2019 (sobota): Meteor Pinczyn 4-4 GTS Mokry Dwór (1) Wisła Tczew 10-0 Centrum Pelplin Keramzyt Szprudowo 1-0 Mewa Gniew
9. sierpnia 2019 (piątek): Pomezania Malbork 2-0 Olimpia Sztum (1) Chojniczanka II Chojnice 5-3 Victoria Kaliska
7. sierpnia 2019 (środa): Mady Ostaszewo 3-1 GTS Mokry Dwór (2) Gedania Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. sierpnia 2019 (sobota): Pomezania Malbork 0-3 Lechia II Gdańsk (1) Powiśle Dzierzgoń 7-0 Spójnia Sadlinki Sokół Zblewo 1-0 Lechia II Gdańsk Sławek Borzechowo 1-10 Meteor Pinczyn Borowiak Czersk 2-5 Victoria Kaliska Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo
2. sierpnia 2019 (piątek): Orzeł Subkowy 1-4 Wierzyca Pelplin (1)
31. lipca 2019 (środa): Pomezania Malbork 0-0 Unia Susz Orzeł Subkowy 4-2 GLKS Różyny (1) Powiśle II Dzierzgoń 10-0 Ruch Gościszewo
30. lipca 2019 (wtorek): Mady Ostaszewo 8-1 GKS Bobowo (2)
27. lipca 2019 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 7-0 Sokół Zblewo (3) Pomezania Malbork 1-2 Grom Nowy Staw (3) Powiśle Dzierzgoń 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1) Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-3 Wisła Tczew (2) Czarni Pruszcz Gdański 2-10 Meteor Pinczyn (1) Spójnia Sadlinki 0-4 LKS Waplewo Powiśle II Dzierzgoń 6-1 Błękitni Stare Pole
26. lipca 2019 (piątek): Czarni Przemysław 12-0 Korona Cedry Małe (1)
24. lipca 2019 (środa): Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Concordia Elbląg Gedania Gdańsk 6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1) Chojniczanka II Chojnice 11-0 Piast Człuchów
20. lipca 2019 (sobota): Sokół Zblewo 2-2 Grom Nowy Staw (1) Pomezania Malbork 0-0 Delta Miłoradz (1) Wda Lipusz 4-3 Meteor Pinczyn Żuławy Nowy Dwór Gdański 10-0 Czarni Pruszcz Gdański (1) Mady Ostaszewo 13-0 Skra Kończewice Victoria Kaliska 6-0 Santana Wielki Klincz
19. lipca 2019 (piątek): Olimpia Sztum 4-0 Relax Ryjewo Spójnia Sadlinki 4-1 GKS Gardeja
17. lipca 2019 (środa): Nogat Malbork 0-10 Pomezania Malbork (1) Wierzyca Pelplin 5-0 Keramzyt Szprudowo
13. lipca 2019 (sobota): Sokół Zblewo 1-2 GKS Przodkowo Meteor Pinczyn 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie
|