IV runda - 13. marca 2013 [szczegóły] |
Komentarze (32) |
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
13 marca 2013
13.03 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 4 |
Czarni Przemysław |
13 marca 2013
13.03 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
10 kwietnia 2013
10.04 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
0 - 5 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 marca 2013
9.03 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
10 marca 2013
10.03 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
6 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
3 kwietnia 2013
3.04 - 15:00 |
w Malborku |
Relax Ryjewo |
1 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
10 kwietnia 2013
10.04 - 16:30 |
GKS Kowale |
4 - 3 |
GKS Kolbudy |
9 marca 2013
9.03 - 14:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
KS Chwaszczyno |
|
Gryf wycofał się z rozgrywek |
Amator Kiełpino |
6 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
10 kwietnia 2013
10.04 - 16:30 |
Wikęd Luzino |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
16 marca 2013
16.03 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
9 marca 2013
9.03 - 14:00 |
Wda Lipusz |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
9 marca 2013
9.03 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 4 |
Czarni Czarne |
10 kwietnia 2013
10.04 - 16:30 |
Start Miastko |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
10 kwietnia 2013
10.04 - 16:30 |
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 kwietnia 2013
10.04 - 16:00 |
po dogrywce |
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Pomorze Potęgowo |
10 marca 2013
10.03 - 13:30 |
Gryf II Słupsk |
0 - 5 |
Anioły Garczegorze |
13 marca 2013
13.03 - 17:00 |
III runda - 7. listopada 2012 [szczegóły] |
Komentarze (27) |
Sztorm Mosty |
2 - 4 |
Start Mrzezino |
1 grudnia 2012
1.12 - 12:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
Czarni Ostrowite |
3 - 0 |
Sokół Zblewo |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
goście nie przyjechali |
Gryf 2009 II Tczew |
5 - 1 |
Orzeł Subkowy |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
7 listopada 2012
7.11 - 18:30 |
po dogrywce |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 5 |
Olimpia Sztum |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
Relax Ryjewo |
5 - 1 |
Pogoń Prabuty |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Cartusia II Kartuzy |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
7 - 1 |
Olimpia Osowa |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
Wikęd Luzino |
6 - 1 |
Stolem Gniewino |
7 listopada 2012
7.11 - 18:00 |
w Gniewinie |
Wisła Długie Pole |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
po dogrywce |
Radunia Stężyca |
0 - 3 |
Wda Lipusz |
7 listopada 2012
7.11 - 14:00 |
II runda - 10/17. października 2012 [szczegóły] |
Komentarze (44) |
MKS Debrzno |
4 - 3 |
Brda Przechlewo |
10 października 2012
10.10 - 15:30 |
po dogrywce |
Start Miastko |
4 - 4 |
Jantar Ustka |
10 października 2012
10.10 - 15:30 |
po dogrywce, karne 4-2 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
10 października 2012
10.10 - 15:30 |
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
10 października 2012
10.10 - 15:30 |
po dogrywce |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 4 |
Gryf II Słupsk |
10 października 2012
10.10 - 15:30 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Wikęd Luzino |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
7 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
po dogrywce |
Jedynka Reda |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 1 |
GKS Kowale |
17 października 2012
17.10 - 16:00 |
po dogrywce, karne 2-4 |
Dragon Bojano |
4 - 5 |
Cartusia II Kartuzy |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
po dogrywce |
Marynarka Wojenna RP |
3 - 4 |
Start Mrzezino |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
GKS II Kolbudy |
1 - 6 |
Amator Kiełpino |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Unia Tczew |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
2 - 2 |
Motława Suchy Dąb |
16 października 2012
16.10 - 17:30 |
po dogrywce,karne 2-4 |
GLKS Różyny |
2 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Brda Rytel |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
4 - 9 |
Wda Lipusz |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 1 |
Sokół Zblewo |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Czarni Ostrowite |
4 - 0 |
Ceramik Łubiana |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Oldboys Kwidzyn |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Sporting Leźno |
2 - 3 |
Wisła Długie Pole |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
goście nie przyjechali |
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 0 |
Grom Nowy Staw |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
goście nie przyjechali |
Relax Ryjewo |
4 - 2 |
Delta Miłoradz |
17 października 2012
17.10 - 15:00 |
po dogrywce |
I runda - 19. września 2012 [szczegóły] |
Komentarze (34) |
Zryw Sławoszyno |
2 - 6 |
Orkan Rumia MKS |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
GKS III Kolbudy |
0 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
gospodarze wycofali się z rozgrywek |
Latarnik Choczewo |
1 - 6 |
KP Sopot |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Jedynka Reda |
4 - 2 |
Norda Karwia |
18 września 2012
18.09 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 1 |
Celtic Reda |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
OKS Janowo |
3 - 5 |
Dragon Bojano |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Marynarka Wojenna RP |
4 - 1 |
Barka Łebno |
13 września 2012
13.09 - 19:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Unia Tczew |
4 - 3 |
Gryf Goręczyno |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
11 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
GLKS Różyny |
3 - 2 |
KS Sulmin |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 0 |
Bursztyn Gniszewo |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 7 |
Brda Rytel |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
LZS Więckowy |
4 - 5 |
Piaski Wąglikowice |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 2 |
Szarża Krojanty |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Czarni Ostrowite |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
3 - 0 |
Balaton Klasztorek |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
przerwany po II połowie przy stanie 2-2; goście nie przystąpili do dogrywki |
Oldboys Kwidzyn |
7 - 0 |
LZS Bytonia |
19 września 2012
19.09 - 17:00 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Drzewiarz Rzeczenica |
1 - 2 |
Brda Przechlewo |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
po dogrywce, karne 2-4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Stal Jezierzyce |
3 - 1 |
KS Damnica |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Diament Trzebielino |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Słupia Charnowo |
3 - 6 |
Wybrzeże Objazda |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Gryf II Słupsk |
2 - 2 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
po dogrywce, karne 4-3 |
Sparta Sycewice |
1 - 9 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 września 2012
19.09 - 16:30 |
Runda wstępna - 25/29. sierpnia 2012 [szczegóły] |
Komentarze (42) |
Iskra Połczyno |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
gospodarze nie przygotowali boiska |
Marynarka Wojenna RP |
3 - 2 |
KP Gdynia |
25 sierpnia 2012
25.08 - 17:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
5 - 3 |
Orzeł Straszyn |
26 sierpnia 2012
26.08 - 13:00 |
Morze Stegna |
3 - 8 |
GLKS Różyny |
26 sierpnia 2012
26.08 - 11:00 |
Unia Tczew |
3 - 2 |
Morena Gdańsk |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Neptuns Gdańsk |
0 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
26 sierpnia 2012
26.08 - 15:00 |
Huragan Smolno |
0 - 1 |
Dragon Bojano |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 3 |
Celtic Reda |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
po dogrywce, karne 7-8 |
OKS Janowo |
5 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Barka Łebno |
8 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Arka Prusewo |
1 - 2 |
Norda Karwia |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 3 |
KP Sopot |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 9 |
Sztorm Mosty |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 6 |
Wicher Wierzchucino |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
GKS III Kolbudy |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
goście wycofali się z rozgrywek |
Zryw Sławoszyno |
3 - 0 |
Karlikowo Sopot |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
goście wycofali się z rozgrywek |
Kamionka Sopot |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Bałtyk II Gdynia |
22 - 0 |
Klif Chłapowo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Jedynka Reda |
4 - 1 |
KKS Koleczkowo |
28 sierpnia 2012
28.08 - 18:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 2 |
Bursztyn Gniszewo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
GKS II Kolbudy |
3 - 2 |
Osiczanka Osice |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
po dogrywce |
GTS Rokitnica |
0 - 3 |
Sokół Ełganowo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 2 |
KS Sulmin |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
po dogrywce, karne 5-4 |
Amator II Kiełpino |
0 - 2 |
Czarni Ostrowite |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
KS Dziemiany |
1 - 10 |
Szarża Krojanty |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 7 |
Piaski Wąglikowice |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
LZS Więckowy |
3 - 3 |
Victoria Kaliska |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
po dogrywce, karne 7-6 |
LZS Bytonia |
3 - 0 |
Powiśle Czernin |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
goście nie przyjechali |
Sobieski Gniew |
4 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Oldboys Kwidzyn |
7 - 2 |
Zarex Bytonia |
29 sierpnia 2012
29.08 - 18:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 4 |
Piast Człuchów |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Błękitni Motarzyno |
0 - 9 |
Pogoń Lębork |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Victoria Szczytno |
1 - 3 |
Drzewiarz Rzeczenica |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Koral II Dębnica |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Słupia Kwakowo |
4 - 5 |
Echo Biesowice |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Głos Pomorza Słupsk |
3 - 5 |
Sparta Sycewice |
30 sierpnia 2012
30.08 - 20:00 |
Unia Korzybie |
1 - 5 |
Start Miastko |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 7 |
KS Damnica |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Słupia Charnowo |
1 - 0 |
Karol Pęplino |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 9 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Skotawa Budowo |
1 - 11 |
Gryf II Słupsk |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
29 sierpnia 2012
29.08 - 20:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 9 |
Diament Trzebielino |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Koral Maszewo |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Start Łebień |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
29 sierpnia 2012
29.08 - 17:00 |