IV runda - 6. kwietnia 2011 [szczegóły] |
Komentarze (24) |
KS Włynkówko |
0 - 3 |
Karol Pęplino |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Koral Dębnica |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 6 |
Jantar Ustka |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 3 |
Start Mrzezino |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
po dogrywce, karne 2-4 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 8 |
Murkam Przodkowo |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
4 - 7 |
Pomezania Malbork |
5 kwietnia 2011
5.04 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
4 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 5 |
Olimpia Sztum |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 kwietnia 2011
6.04 - 16:00 |
III runda - 20/21. listopada 2010 [szczegóły] |
Komentarze (34) |
MKS Władysławowo |
3 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
20 listopada 2010
20.11 - 13:00 |
po dogrywce |
Gryf II Wejherowo |
4 - 1 |
Orzeł Choczewo |
21 listopada 2010
21.11 - 12:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 3 |
KS Chwaszczyno |
11 listopada 2010
11.11 - 12:00 |
Dragon Bojano |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
11 listopada 2010
11.11 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
10 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
20 listopada 2010
20.11 - 11:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
7 - 3 |
Cartusia II Kartuzy |
21 listopada 2010
21.11 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
20 listopada 2010
20.11 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 9 |
KP Starogard Gdański |
21 listopada 2010
21.11 - 12:00 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
20 listopada 2010
20.11 - 12:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 4 |
Ceramik Łubiana |
11 listopada 2010
11.11 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 3 |
Relax Ryjewo |
11 listopada 2010
11.11 - 13:00 |
II runda - 6. października 2010 [szczegóły] |
Komentarze (31) |
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
Norda Karwia |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Zryw Sławoszyno |
2 - 8 |
Stolem Gniewino |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Marynarka Wojenna RP |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
13 października 2010
13.10 - 19:30 |
Dragon Bojano |
10 - 0 |
Grunke Somonino |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Cartusia II Kartuzy |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
GKS Luzino |
1 - 6 |
KS Chwaszczyno |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 5 |
Orzeł Choczewo |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Polityczni Gdańsk Sopot |
2 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
6 października 2010
6.10 - 18:00 |
KS Sulmin |
0 - 5 |
Polonia Gdańsk |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 października 2010
7.10 - 17:30 |
po dogrywce,karne 9:8 |
GTS Rokitnica |
2 - 3 |
Czarni Przemysław |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
LZS Bytonia |
2 - 5 |
Ceramik Łubiana |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
vo,drużyna gości wycofała się z rozgrywek |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Sporting Leźno |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
5 - 3 |
Grom Nowy Staw |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
po dogrywce |
Szarża Krojanty |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Victoria II Kaliska |
2 - 6 |
KP Starogard Gdański |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Centrum Pelplin |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Zawisza Czarne Dolne |
2 - 5 |
Relax Ryjewo |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
3 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
6 października 2010
6.10 - 16:00 |
po dogrywce |
I runda - 15/22. września 2010 [szczegóły] |
Komentarze (26) |
wolny los |
- |
GKS Sierakowice |
|
Arka Prusewo |
1 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
MKS Władysławowo |
5 - 1 |
Wikęd Kębłowo |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 17 |
KS Chwaszczyno |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Huragan Smolno |
3 - 6 |
Orkan Rumia MKS |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Marynarka Wojenna RP |
2 - 2 |
Błękitni Sobowidz |
15 września 2010
15.09 - 19:30 |
po dogrywce,karne 4:2 |
Orzeł II Choczewo |
0 - 4 |
Norda Karwia |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Korona II Żelistrzewo |
0 - 5 |
GKS Luzino |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Damor Rumia |
1 - 5 |
Olimpia Osowa |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
po dogrywce |
Zryw Sławoszyno |
8 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 4 |
Ceramik Łubiana |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Klif Chłapowo |
0 - 8 |
Stolem Gniewino |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Orzeł II Trąbki Wielkie |
0 - 9 |
Czarni Przemysław |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 4 |
Orzeł Choczewo |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Polityczni Gdańsk Sopot |
3 - 3 |
Osiczanka Osice |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
po dogrywce,karne 4:2 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 4 |
Amator II Kiełpino |
15 września 2010
15.09 - 17:30 |
KS Sulmin |
2 - 1 |
Korona Cedry Małe |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Fosfory Wiślinka |
2 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Cartusia II Kartuzy |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
GLKS Różyny |
0 - 4 |
Relax Ryjewo |
15 września 2010
15.09 - 16:45 |
Relaks Mechowo |
1 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Dragon Bojano |
6 - 4 |
Wisła Steblewo |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
5 - 3 |
Delta Miłoradz |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:3 |
GTS Rokitnica |
5 - 2 |
Sokół Ełganowo |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Victoria Kaliska |
2 - 0 |
Tęcza Brusy |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Atlas Goręczyno |
2 - 5 |
Wda Lipusz |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Morena Gdańsk |
2 - 5 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
LZS Bytonia |
7 - 3 |
Restal Agri Kulice |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Celtic Reda |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Victoria II Kaliska |
4 - 1 |
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Barka Łebno |
2 - 4 |
Grunke Somonino |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
po dogrywce |
KP Gdynia |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Bursztyn Gniszewo |
1 - 4 |
Wisła Korzeniewo |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 7 |
Grom Nowy Staw |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
MKP Szlachta |
1 - 3 |
Szarża Krojanty |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Potok II Pszczółki |
0 - 3 |
Weber Szprudowo |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 8:3 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Oldboys Kwidzyn |
1 - 2 |
Zawisza Czarne Dolne |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
Rodło Trzciano |
4 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
22 września 2010
22.09 - 16:45 |
po dogrywce,karne 3:1 |
Runda wstępna - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] |
Komentarze (26) |
Huragan II Smolno |
3 - 5 |
Arka Prusewo |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Chopina Wejherowo |
1 - 5 |
Kaszuby Połchowo |
22 sierpnia 2010
22.08 - 17:00 |
Marynarka Wojenna RP |
15 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
20 sierpnia 2010
20.08 - 19:30 |
Wicher Łebcz |
3 - 7 |
Korona II Żelistrzewo |
22 sierpnia 2010
22.08 - 14:00 |
Walbud 2009 Puck |
0 - 3 |
Damor Rumia |
1 września 2010
1.09 - 18:00 |
vo,nieprzygotowane boisko |
Sztorm Mosty |
1 - 2 |
Relaks Mechowo |
22 sierpnia 2010
22.08 - 17:00 |
mecz dokończony 2010-09-15 |
Klif Chłapowo |
5 - 4 |
OKS Janowo |
22 sierpnia 2010
22.08 - 18:00 |
Orzeł II Trąbki Wielkie |
3 - 2 |
Orzeł Jasień |
21 sierpnia 2010
21.08 - 15:00 |
Polityczni Gdańsk Sopot |
3 - 2 |
UKS Klukowo |
25 sierpnia 2010
25.08 - 18:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 4 |
KS Sulmin |
22 sierpnia 2010
22.08 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
1 - 6 |
Dragon Bojano |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Lechia Gdańsk Oldboys |
5 - 0 |
Karlikowo Sopot |
25 sierpnia 2010
25.08 - 18:30 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 4 |
GTS Rokitnica |
22 sierpnia 2010
22.08 - 18:00 |
Atlas II Goręczyno |
4 - 0 |
KS Mściszewice |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 3 |
LZS Bytonia |
22 sierpnia 2010
22.08 - 14:00 |
Victoria II Kaliska |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
GKS Straszewo |
2 - 3 |
Bursztyn Gniszewo |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 |
Olimpia Czersk |
1 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
WKS Ciechocin |
0 - 3 |
MKP Szlachta |
|
vo,brak powiadomienia o terminie i miejscu zawodów |
Zieloni Marzęcino |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
21 sierpnia 2010
21.08 - 18:00 |
Oldboys Kwidzyn |
2 - 1 |
Nogat Malbork |
21 sierpnia 2010
21.08 - 16:00 |
po dogrywce |