Puchar Polski - Słupsk - sezon 2020/2021



   III runda - 23. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0)
Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf Słupsk KS 23 września 2020 - 16:00
Gryf II Słupsk - Wybrzeże Objazda 23 września 2020 - 16:00
KS Damnica - KS Włynkówko 23 września 2020 - 16:00
Lider Rychnowy - Sokół Wyczechy 23 września 2020 - 16:00
Start Miastko - Echo Biesowice 23 września 2020 - 16:00
Leśnik Cewice - Chrobry Charbrowo 23 września 2020 - 16:00
Barton Barcino - Sparta Sycewice 23 września 2020 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka - Jantaria Pobłocie 23 września 2020 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie - Bytovia II Bytów 23 września 2020 - 16:00
Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica 23 września 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 23 września 2020 - 16:00
Czarni Czarne - MKS Debrzno 23 września 2020 - 16:00




   II runda - 9. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2)
Bruskowo Wielkie 1 - 5 KS Włynkówko 9 września 2020 - 16:30
Błękitni Motarzyno 0 - 3 Gryf II Słupsk 9 września 2020 - 16:30
Urania Udorpie 1 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 9 września 2020 - 16:30
Granit Koczała 1 - 4 Lider Rychnowy 9 września 2020 - 16:30
Kaszubia II Studzienice 2 - 4 Leśnik Cewice 9 września 2020 - 16:30
KS Damnica 5 - 1 Szansa Siemianice 9 września 2020 - 16:30
Stal Jezierzyce 2 - 5 Gryf Słupsk KS 9 września 2020 - 16:30




   I runda - 19. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1)
KS Zaleskie 1 - 5 Szansa Siemianice 19 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Motarzyno 4 - 1 Słupia Kobylnica 19 sierpnia 2020 - 17:00
Diament Trzebielino 1 - 7 Gryf II Słupsk 19 sierpnia 2020 - 17:00
Kaszubia II Studzienice 7 - 1 GKS Kołczygłowy 19 sierpnia 2020 - 17:00
Urania Udorpie 3 - 2 Sparta Konarzyny 19 sierpnia 2020 - 17:00
Granit Koczała 4 - 2 Magic Niezabyszewo 19 sierpnia 2020 - 17:00
Granit Kończewo 1 - 2 Stal Jezierzyce 19 sierpnia 2020 - 17:00
Lider Rychnowy 3 - 2 Brda Przechlewo 19 sierpnia 2020 - 17:00
po dogrywce
Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 2 Rowokół Smołdzino 19 sierpnia 2020 - 17:00
Karol Pęplino 2 - 4 KS Damnica 19 sierpnia 2020 - 17:00
Bruskowo Wielkie 3 - 1 Błękitni Główczyce 19 sierpnia 2020 - 17:00