29. sierpnia 2012 15:27

Przegrani chcą unieważnić wybory do Zarządu

Choć wybory do Zarządu odbyły się w sobotę to najwięksi przegrani - większość członków "starego" Zarządu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wciąż nie może pogodzić się z nową rzeczywistością i chce doprowadzić do unieważnienia  oraz przeprowadzenia nowych wyborów.

Wszystko za sprawą błędu jakiego dopuścili się członkowie Komisji Wyborczej - nie umieścili oni na karcie do głosowania jednego z kandydatów - Henryka Pawłowskiego z Malborka. Sam zainteresowany wcześniej nie mógł zaprotestować i zgłosić pomyłki, bowiem nie posiadał mandatu delegata i nie brał udziału w głosowaniu. Co najdziwniejsze, sprawa wyszła na jaw dopiero po głosowaniu. Żaden z delegatów w trakcie wyborów nie zauważył, lub co bardziej prawdopodobne nie chciał zauważyć, że brakuje na karcie jednego nazwiska.

O komentarz do tej sytuacji poprosiliśmy najbardziej pokrzywdzonego w tych wyborach - Henryka Pawłowskiego:

- Niewątpliwie jest to dla mnie bardzo przykra sprawa. W pierwszym momencie bardzo mnie to zirytowało, jednak po spokojnym przemyśleniu, pogodziłem się z tą sytuacją i nie będę składał wniosku o unieważnienie wyborów. Moim zdaniem taki wniosek może być skuteczny ,tylko w przypadku złożenia go osobiście przeze mnie,jednak niektóre osoby które przegrały te wybory chciałyby do tego doprowadzić, ale moja decyzja jest jednoznaczna i nieodwołalna. Nigdy nie prowadziłem i nie uczestniczyłem w personalnych przepychankach na szczeblu związku. Nowo wybranym władzom życzę powodzenia w działaniu, we wprowadzaniu zmian w pomorskiej piłce, a sam skupię się na dalszej pracy szkoleniowej z piłkarską młodzieżą.

Trzeba przyznać, że postawa Henryka Pawłowskiego pokazuje, że nawet w poprzednim Zarządzie zasiadały osoby, które potrafią zachować się honorowo i nie pchają się do władzy za wszelką cenę. Takiej postawy życzymy wszystkim pozostałym osobom, które nie uzyskały miejsca w nowym Zarządzie Pomorskiego ZPN.

Komentarze:

~ja (niezalogowany)  29.08.2012, 15:58
Leśni nie odpuszczają:).

~andrzej (niezalogowany)  29.08.2012, 15:59
Brawo Heniu, trzeba mieć honor a nie jak te kanalie!

~Iwan (niezalogowany)  29.08.2012, 16:17
Kazimierz Iwański- dawać jeszcze raz wybory!!! To skandal, chce być w zarządzie !!!

~a (niezalogowany)  29.08.2012, 17:37
Zdanie p. Henryka nie ma znaczenia. Wada prawna jest oczywista. Sąd wybory Zarządu unieważni. Oczywiście tylko Zarządu, nie Prezesa. No i dobrze, bo za dużo tam jeszcze złogów.

~Prezes Szczepański (niezalogowany)  29.08.2012, 18:45
i co młode kanalie? Byłem jestem i zawsze będe!!!! Niedługo wrócę na szczyt i rozprawie się z tymi którzy głosowali przeciwko mnie. Jesteście skończeni!!! Niech zyje PZPN, niech żyje PZPR!!

~Kadłub (niezalogowany)  29.08.2012, 20:17
Nie wierzę że ktoś się wychyli na tyle aby sie podpisać pod wnioskiem o unieważnienie. Są bez honoru dziady leśne ale nie az na tyle

~1/3 kadłuba (niezalogowany)  29.08.2012, 22:29
Kadłub nie ośmieszaj się po to są regulaminy żeby je przestrzegać i tu nic nie pomoże honor leśnych dziadków a tym bardziej Twój honor takie są przepisy.Ciekawe co na to Komisje pracujące na Zjeżdzie oraz pan Przewodniczący/zdrzemnął się?/.

~Paweł (niezalogowany)  29.08.2012, 22:48
Brawo Panie Henryku! Wszystkim zależy na zmianie i to nie tylko w Pomorskiej Piłce, ciekawy jestem co ze spiskowcami w podokręgach, bo chyba tam sie boja o stołek i chcą powtórzenia

~pytanie (niezalogowany)  29.08.2012, 23:53
KS KORONA CEDRY WIELKIE - gdańska klasa okręgowa grupa I - Prezes klubu Pani Anna Moritz .

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu w Gminie Cedry Wielkie - Pani Anna Moritz.

Osoba pełniąca funkcje publiczną w Gminie, Urzędzie itp. nie ma prawa być w tej samej Gminie Prezesem lub innym członkiem stowarzyszenia, klubu itp. Po Polsku zbieżność interesów, w tym przypadku Pani Ania z Gminy nadzoruje tą samą Panią Anię z Klubu. Wybór jest jeden albo w prawo albo w lewo a tu jeszcze Zarząd w Gdańsku. Pozdrawiam.

~obserwator (niezalogowany)  30.08.2012, 07:40
Trzeba zrobić porządek w podokręgach Malbork i Słupsk oraz Wydziałach Komisjach oraz niektórych kadrach ,bez tego nie dojdzie do żadnych zmian i dalej będzie po staremu ,kumoterstwo jest teraz jedyna okazja to zmienić bo tego chcą kluby i kibice.

~co dalej? (niezalogowany)  30.08.2012, 08:36
należy pociągnąć do odpowiedzialności komisję wyborczą...spali?

~Kadłub (niezalogowany)  30.08.2012, 10:12
1/3 ośmieszam się? Ośmieszyć się to ośmieszą się ludzie którzy beda próbowali w ten sposób unieważnić wybory. To i tak nie miało wpływu. Czas na zmiany i chyba dostali wyraźny sygnał. Tak, wiem, przepisy itp. Ale nie róbmy jaj. Ta kandydatura która zniknęła nic nie zmieni. Tym bardziej że jak sam mówi - nie chce. Ale jest lepszy temat. Nagle kogo nie spytać to glosował na Radka :)) Zakłamane towarzystwo

~znającytemat (niezalogowany)  30.08.2012, 11:59
He. Podobna sytuacja jest w Ełganowie gdzie prezesem Sokoła jest p. Karol Kusaj jednocześnie przewodniczący Komisji Sportu w gminie Trąbki Wielkie i urtącający wszelkie inicjatywy które nie są korzystne dla klubu Sokół a były dobre np. dla gminy lub klubu Orzeł. :@

~kibic (niezalogowany)  30.08.2012, 13:20
są przepisy i trzeba je stosować obojętnie czego one dotyczą powinien roztrzygnąć to sąd !!!

~a (niezalogowany)  31.08.2012, 02:53
Panie Igorze, jak mawiał Marszałek: "Kury wam prowadzać szczać, a nie politykę robić."

~kibic (niezalogowany)  31.08.2012, 12:27
powiem tak w aferze rywina iedna literka napisana nie tak spowodowała procesy komisje śledczą a tu !!!

chdszcz  31.08.2012, 20:23
~1/3 kadłuba (niezalogowany) 29.08.2012, 22:29
Kadłub nie ośmieszaj się po to są regulaminy żeby je przestrzegać i tu nic nie pomoże honor leśnych dziadków a tym bardziej Twój honor takie są przepisy.Ciekawe co na to Komisje pracujące na Zjeżdzie oraz pan Przewodniczący/zdrzemnął się?/.

Powyższy komentarz to kompletne dno, które nie ma nic wspólnego z merytoryczną dyskusją na tym forum w tak ważnym temacie jak dobro pomorskiej piłki nożnej. Żal jest czytać takie żałosne wypociny nasączone jakąś osobistą nienawiścią do adwersaża. Rozmawiajmy jak skruszyć beton, a nie obrażajmy się nawzajem. Pozdrawiam wszystkich dorosłych, poważnych i świadomych problemów, których doświadczamy przy okazji każdej kolejnej wizyty w pozpn.

~bodek (niezalogowany)  31.08.2012, 20:27
Jak zwykle Duraj najwięcej mąci. Nie może pogodzić się ze poległ z kretesem i teraz będzie kopał dołki jak to robi od kilku lat pod kim się da. A kto dołki kopie sam w nie wpada :D

~czytelnik (niezalogowany)  31.08.2012, 22:28
buchaś jeszcze nie zrobił aktualizacji strony :D

http://www.pomorski-zpn.pl/pomorski-zpn/zarz%C4%85d/sk%C5%82ad.html

~obserwator (niezalogowany)  01.09.2012, 07:40
Mam nadzieję że nowy Zarząd rozpocznie porządki od podokręgów i biura w związku bo jeśli tego nie zrobi to szybko wróci stare i dalej będzie to samo,życzę powodzenia i mądrych decyzji

~1/3 kadłuba (niezalogowany)  02.09.2012, 07:49
do chdszcz-myślę jakby Ciebie zapakowali do tego samego worka jak leśnych dziadków i wysłali gdzie raki zimują chyba by to było dla dobra piłki nie tylko pomorskiej bo złamanie przepisów takie "chwyty" można było stosować za kadencji leśnych dziadków i nie ma znaczenia czy ten pan się zgadza czy nie, taki przepis koniec,kropka.~kibic (niezalogowany)  02.09.2012, 08:19
panowie tak sie zachłyneliśćie postawa henia p : ale niewiećie dlaczego on to zrobił ,,,,,,,, ?

~prawda (niezalogowany)  02.09.2012, 08:48
Chcę powiedzieć jedno jeżeli kadencja nowego Zarządu rozpoczyna się od skandalu wyborczego/brak wpisu na karcie zgłoszonego kandydata/to wybory do Zarządu powinny być powtórzone takie jest moje zdanie.Osobiście nie interesuje mnie kogo wybiorą/jestem zwykłym kibicem/,ale chciałbym aby nowe władze zaczęły swoje urzędowanie bez skandali/bo to już przeżywaliśmy/.Życzę nowemu Zarządowi owocnej pracy.


~hyc hyc (niezalogowany)  06.09.2012, 08:52
do kibic ....jakby mieszał straciłby interes w Malborku

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.