23. maja 2026 19:37

PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-2 Lechia Gdańsk. Spadek Lechii

2026, 17:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-2 Lechia Gdańsk 
Artem Putiwcew 21, Rafał Kurzawa 29, Kamil Zapolnik 57 - Tomáš Bobček 50, 90 

Bruk-Bet Termalica: 1. Adrián Chovan - 6. Maciej Wolski, 5. Lucas Masoero, 3. Arkadiusz Kasperkiewicz, 77. Artem Putiwcew (65, 29. Gabriel Isik), 21. Damian Hilbrycht (82, 86. Igor Strzałek) - 8. Rafał Kurzawa, 23. Sergio Guerrero, 28. Maciej Ambrosiewicz (73, 26. Wojciech Jakubik) - 25. Kamil Zapolnik, 9. Jesús Jiménez (82, 19. Ivan Durdov). 

Lechia: 1. Szymon Weirauch - 33. Tomasz Wójtowicz (46, 2. Bartłomiej Kłudka), 4. Bujar Pllana, 80. Matej Rodin, 27. Matúš Vojtko (75, 77. Dorian Sinkiewicz) - 11. Camilo Mena, 10. Rifet Kapić, 99. Tomasz Neugebauer, 17. Anton Carenko (46, 21. Michał Głogowski), 79. Kacper Sezonienko (46, 8. Aleksandar Ćirković) - 89. Tomáš Bobček. 

żółte kartki: Kurzawa, Ambrosiewicz, Jakubik - Neugebauer, Kapić, Ćirković. 

sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń). 
widzów: 4595. 

W 70. minucie Tomáš Bobček (Lechia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).



Źródło: 90minut.pl

Komentarze

~futbolista (niezalogowany)
piekna majowa nagroda dla kibolstwa z ojca na syna ! pamietojta, by sie nie wkurzac, bo mota kolejny sezon i kolejna okazyjke, oczywiwiscie, jak sie uda i wyjdzie ! czym piejnem w tej sportowej zabawie. dala nam piekne sezonu zakonczenie :love:
~futbolista (niezalogowany)
niestety, z bolem serca, szkoda absencji Legii w Europie. |)
~Mewa (niezalogowany)
NP nikt za wami nie będzie tęsknić,nie wracajcie juz nigdy do EX!
~futbolista (niezalogowany)
ale po czemu ? maja dany przepisami wyrok o kolejnym dla nich sezonie i kolejnej okazji, jak sie uda i wyjdzie ! z Arka zatem, bedzie jeszcze ciekawsza rywaliza. a teraz zwrocmy swe uwagi na lige 3 i 4, bo tam tez bardzo interesujaco. :love: :idea: :love:
~futbolista (niezalogowany)
szkoda na dzis Luzina, bo ze Stowarzyszenie, to takowe samo badziewie co i NP. niestety, bedzie lane rowno i powrotek.
Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.www.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2026 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE