POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
11. maja 2023 08:00

Mecz finałowy Wojewódzkiego PP w Stężycy. Upadł temat gry na Polsat Plus Arena Gdańsk

W związku z odpadnięciem Jaguara Gdańsk w1/4 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski upadł temat rozegrania meczu finałowego na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk - taka opcja była rozważana w przypadku awansu do finału dwóch gdańskich drużyn - Jaguara i Gedanii.

Wciąż możliwa jest opcja rozegrania meczu 34. kolejki III ligi - grupa II pomiędzy Gedanią Gdańsk, a Olimpią Grudziądz na Polsat Plus Arena Gdańsk.

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - Pomorski ZPN - sezon 2022/2023

III liga - grupa II - sezon 2022/2023

Komentarze:

~futbolista (niezalogowany)  10.05.2023, 23:16
no to znaczy, ze ci inni, to gorszy szrot ? co roku niech bedzie final wojewodzki rozgrywany na tym pieknym Bursztynku i BASTA ! :idea: :love: :idea:

~UST (niezalogowany)  11.05.2023, 11:45
Słuszne decyzja, na co taki duży stadion dla tych tysiąca czy półtora kibiców. Można zagrać na mniejszym obiekcie i zejść z kosztów wynajmu.

~futbolista (niezalogowany)  11.05.2023, 16:18
lecz to winno byc nagroda dla tej finalnej dwojki, zarazem dla innych w kolejnych, motywacja do dojscia do finalow !
przeciez teraz, kiedy tam gra tzw. NP, czy jest jakas korzysc z wypelnieniem ? a co bedzie dalej, jak np. NP bedzie zaczynac od IV ligi ? ~Ustkowiec poruszaj wiec lepiej lbem nie glowa ! pamietam, jak bliska mi osoba na tym stadionie, byla tylko tam jedna osoba. nie wygladalo to ponentnie. po za tym, ci powodzenia i radosci w Panu ! :love:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.www.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE