Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2016/2017
Statystyki drużyn

Arka Gdynia SI

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Arka Gdynia SI 10 - 0 Portowiec Gdańsk +327/28. sierpnia 2016
2 Gedania Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI +33/4. września 2016
3 Arka Gdynia SI 0 - 2 Gryf Wejherowo 0 21 września 2016 - 18:30 (Śr)
4 Lechia Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia SI 017/18. września 2016
5 Arka Gdynia SI 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański +324/25. września 2016
6 Jaguar Gdańsk 5 - 0 Arka Gdynia SI 01/2. października 2016
7 Arka Gdynia SI 2 - 1 Jedynka Reda +38/9. października 2016
8 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 4 Arka Gdynia SI +315/16. października 2016
9 Arka Gdynia SI 0 - 2 Pogoń Prabuty 022/23. października 2016
10 FC Gowidlino 2 - 3 Arka Gdynia SI +329/30. października 2016
11 Arka Gdynia SI 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański +15/6. listopada 2016
12 Gryf Słupsk KS 1 - 1 Arka Gdynia SI +112/13. listopada 2016
13 Arka Gdynia SI 1 - 1 KP Gdynia +119/20. listopada 2016
14 Portowiec Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI +3 24 maja 2017 - 17:30 (Śr)
15 Arka Gdynia SI 6 - 1 Gedania Gdańsk +31/2. kwietnia 2017
16 Gryf Wejherowo 3 - 4 Arka Gdynia SI +38/9. kwietnia 2017
17 Arka Gdynia SI 0 - 2 Lechia Gdańsk 0 19 kwietnia 2017 - 17:00 (Śr)
18 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Arka Gdynia SI +322/23. kwietnia 2017
19 Arka Gdynia SI 3 - 1 Jaguar Gdańsk +329/30. kwietnia 2017
20 Jedynka Reda 0 - 9 Arka Gdynia SI +3 9 maja 2017 - 17:00 (Wt)
21 Arka Gdynia SI 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP +36/7. maja 2017
 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
22 Pogoń Prabuty 2 - 2 Arka Gdynia SI +113/14. maja 2017
23 Arka Gdynia SI 13 - 0 FC Gowidlino +320/21. maja 2017
24 GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Arka Gdynia SI +327/28. maja 2017
25 Arka Gdynia SI 6 - 0 Gryf Słupsk KS +33/4. czerwca 2017
26 KP Gdynia 0 - 7 Arka Gdynia SI +310/11. czerwca 2017

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Arka Gdynia SI</b> - <s>Portowiec Gdańsk</s> 10 - 0
6
Kolejka 2: Gedania Gdańsk - <b><b>Arka Gdynia SI</b></b> 0 - 2
6
Kolejka 3: <b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b> - Gryf Wejherowo 0 - 2
6
Kolejka 4: Lechia Gdańsk - <b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b> 4 - 1
9
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b> - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1
9
Kolejka 6: Jaguar Gdańsk - <b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b> 5 - 0
12
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b> - Jedynka Reda 2 - 1
15
Kolejka 8: <s>Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP</s> - <b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 4
15
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pogoń Prabuty 0 - 2
18
Kolejka 10: FC Gowidlino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
19
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GTS Pruszcz Gdański 1 - 1
20
Kolejka 12: Gryf Słupsk KS - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
21
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KP Gdynia 1 - 1
24
Kolejka 14: <s><s>Portowiec Gdańsk</s></s> - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
27
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gedania Gdańsk 6 - 1
30
Kolejka 16: Gryf Wejherowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 4
30
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Lechia Gdańsk 0 - 2
33
Kolejka 18: Beniaminek 03 Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 8
36
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jaguar Gdańsk 3 - 1
39
Kolejka 20: Jedynka Reda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 9
42
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - <s><s>Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP</s></s> 3 - 0
43
Kolejka 22: Pogoń Prabuty - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
46
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - FC Gowidlino 13 - 0
49
Kolejka 24: GTS Pruszcz Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 6
52
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Słupsk KS 6 - 0
55
Kolejka 26: KP Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Arka Gdynia SI</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 7
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 26 8 2 3 48 - 12
Na wyjeździe132992250 - 17
Suma2655174598 - 29


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE