1 |
KP Wandowo |
5 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
28 sierpnia 2016
28.08 - 16:00 (Nd) |
vo, na boisku 5:1 |
2 |
Centrum II Pelplin |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
+1 |
3 września 2016
3.09 - 13:00 (Sb) |
3 |
Styna Godziszewo |
7 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
10 września 2016
10.09 - 16:00 (Sb) |
4 |
Centrum II Pelplin |
1 - 2 |
Sokół Lubichowo |
0 |
18 września 2016
18.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
Pogoń Smętowo |
3 - 3 |
Centrum II Pelplin |
+1 |
25 września 2016
25.09 - 15:00 (Nd) |
6 |
Centrum II Pelplin |
5 - 2 |
OTS Osiek |
+3 |
2 października 2016
2.10 - 15:00 (Nd) |
7 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
9 października 2016
9.10 - 14:00 (Nd) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
8 |
Centrum II Pelplin |
3 - 4 |
Orzeł Borkowo |
0 |
16 października 2016
16.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
LZS Bytonia |
2 - 3 |
Centrum II Pelplin |
+3 |
23 października 2016
23.10 - 13:00 (Nd) |
10 |
Centrum II Pelplin |
0 - 1 |
Korona Rywałd |
0 |
30 października 2016
30.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
GKS Bobowo |
5 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 (Sb) |
vo, na boisku 5:1 |
12 |
Budmar Bytonia |
4 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 (Nd) |
vo, na boisku 4:3 |
13 |
Centrum II Pelplin |
2 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
0 |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 (Nd) |
14 |
Centrum II Pelplin |
3 - 2 |
KP Wandowo |
+3 |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 (Nd) |
15 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Centrum II Pelplin |
+1 |
1 kwietnia 2017
1.04 - 17:00 (Sb) |
16 |
Centrum II Pelplin |
2 - 3 |
Styna Godziszewo |
0 |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 (Nd) |
17 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 (Sb) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
18 |
Centrum II Pelplin |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
+3 |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
OTS Osiek |
5 - 1 |
Centrum II Pelplin |
0 |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 (Nd) |
20 |
Centrum II Pelplin |
4 - 6 |
Orzeł Radziejewo |
0 |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 (Nd) |
vo |
22 |
Centrum II Pelplin |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
+3 |
21 maja 2017
21.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Korona Rywałd |
6 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Centrum II Pelplin |
0 - 3 |
GKS Bobowo |
0 |
3 czerwca 2017
3.06 - 13:00 (Sb) |
vo, zdekompletowanie składu zespołu gości |
25 |
Centrum II Pelplin |
0 - 3 |
Budmar Bytonia |
0 |
10 czerwca 2017
10.06 - 14:00 (Sb) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
26 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
0 |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 (Nd) |
vo, goście nie przyjechali |