V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016
Statystyki drużyn

Polonia Gdańsk

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Polonia Gdańsk 2 - 0 GKS Sierakowice +3 15 sierpnia 2015 - 12:00 (Sb)
2 GKS Kowale 0 - 5 Polonia Gdańsk +3 22 sierpnia 2015 - 14:00 (Sb)
3 Polonia Gdańsk 0 - 2 Sztorm Mosty 0 29 sierpnia 2015 - 12:00 (Sb)
4 Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Polonia Gdańsk +3 6 września 2015 - 11:00 (Nd)
5 Polonia Gdańsk 1 - 2 Eko-Prod Szemud 0 12 września 2015 - 12:00 (Sb)
6 Start Mrzezino 2 - 11 Polonia Gdańsk +3 19 września 2015 - 16:00 (Sb)
7 Polonia Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno +3 26 września 2015 - 12:00 (Sb)
8 Sokół Ełganowo 0 - 1 Polonia Gdańsk +3 3 października 2015 - 16:00 (Sb)
9 Polonia Gdańsk 6 - 1 Amator Kiełpino +3 10 października 2015 - 12:00 (Sb)
10 Polonia Gdańsk 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie +1 17 października 2015 - 12:00 (Sb)
11 Orlęta Reda 1 - 1 Polonia Gdańsk +1 25 października 2015 - 13:30 (Nd)
12 Polonia Gdańsk 0 - 3 Orkan Rumia MKS 0 28 października 2015 - 15:30 (Śr)
 vo, na boisku 1:3, niedokończenie zawodów z winy gospodarza – wyznaczenie zbyt późnej godziny
13 Olimpia Osowa 1 - 1 Polonia Gdańsk +1 8 listopada 2015 - 14:00 (Nd)
14 Polonia Gdańsk 4 - 1 KS Kamienica Królewska +3 11 listopada 2015 - 15:00 (Śr)
 Gdańsk, ul. Meissnera 9
15 Potok Pszczółki 0 - 2 Polonia Gdańsk +3 14 listopada 2015 - 14:00 (Sb)
16 GKS Sierakowice 2 - 1 Polonia Gdańsk 0 20 marca 2016 - 14:00 (Nd)
17 Polonia Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale +3 26 marca 2016 - 14:30 (Sb)
18 Sztorm Mosty 0 - 3 Polonia Gdańsk +3 2 kwietnia 2016 - 16:00 (Sb)
19 Polonia Gdańsk 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański +3 9 kwietnia 2016 - 14:30 (Sb)
20 Eko-Prod Szemud 2 - 1 Polonia Gdańsk 0 17 kwietnia 2016 - 12:00 (Nd)
21 Polonia Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino +3 23 kwietnia 2016 - 11:00 (Sb)
 vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
22 Sporting Leźno 3 - 6 Polonia Gdańsk +3 1 maja 2016 - 14:00 (Nd)
23 Polonia Gdańsk 2 - 1 Sokół Ełganowo +3 7 maja 2016 - 11:00 (Sb)
24 Amator Kiełpino 1 - 1 Polonia Gdańsk +1 14 maja 2016 - 17:00 (Sb)
25 Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Polonia Gdańsk +3 18 maja 2016 - 18:00 (Śr)
26 Polonia Gdańsk 1 - 1 Orlęta Reda +1 25 maja 2016 - 18:00 (Śr)
27 Orkan Rumia MKS 1 - 3 Polonia Gdańsk +3 28 maja 2016 - 16:00 (Sb)
28 Polonia Gdańsk 1 - 2 Olimpia Osowa 0 4 czerwca 2016 - 11:00 (Sb)
29 KS Kamienica Królewska 2 - 0 Polonia Gdańsk 0 12 czerwca 2016 - 13:00 (Nd)
30 Polonia Gdańsk 5 - 0 Potok Pszczółki +3 18 czerwca 2016 - 17:00 (Sb)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Polonia Gdańsk</b> - GKS Sierakowice 2 - 0
6
Kolejka 2: GKS Kowale - <b><b>Polonia Gdańsk</b></b> 0 - 5
6
Kolejka 3: <b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b> - Sztorm Mosty 0 - 2
9
Kolejka 4: Czarni Pruszcz Gdański - <b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b> 0 - 2
9
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b> - Eko-Prod Szemud 1 - 2
12
Kolejka 6: Start Mrzezino - <b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b> 2 - 11
15
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b> - Sporting Leźno 2 - 1
18
Kolejka 8: Sokół Ełganowo - <b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
21
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Amator Kiełpino 6 - 1
22
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0
23
Kolejka 11: Orlęta Reda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
23
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Rumia MKS 0 - 3
24
Kolejka 13: Olimpia Osowa - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
27
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Kamienica Królewska 4 - 1
30
Kolejka 15: Potok Pszczółki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
30
Kolejka 16: GKS Sierakowice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
33
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Kowale 1 - 0
36
Kolejka 18: Sztorm Mosty - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
39
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2
39
Kolejka 20: Eko-Prod Szemud - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
42
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Start Mrzezino 3 - 0
45
Kolejka 22: Sporting Leźno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 6
48
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Ełganowo 2 - 1
49
Kolejka 24: Amator Kiełpino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
52
Kolejka 25: Orzeł Trąbki Wielkie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
53
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orlęta Reda 1 - 1
56
Kolejka 27: Orkan Rumia MKS - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
56
Kolejka 28: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Olimpia Osowa 1 - 2
56
Kolejka 29: KS Kamienica Królewska - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
59
Kolejka 30: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Potok Pszczółki 5 - 0
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 15 29 9 2 4 33 - 16
Na wyjeździe153093340 - 16
Suma3059185773 - 32


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE