1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 (Sb) |
vo, na boisku 1:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
2 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Orlęta Reda |
+3 |
23 sierpnia 2015
23.08 - 12:00 (Nd) |
vo, na boisku 2-0 |
3 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 (Sb) |
4 |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Olimpia Osowa |
0 |
6 września 2015
6.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
KS Kamienica Królewska |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
13 września 2015
13.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
Amator Kiełpino |
3 - 3 |
Potok Pszczółki |
+1 |
20 września 2015
20.09 - 13:00 (Nd) |
7 |
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
0 |
27 września 2015
27.09 - 15:00 (Nd) |
8 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
3 października 2015
3.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
+3 |
10 października 2015
10.10 - 15:00 (Sb) |
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) |
10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
+3 |
17 października 2015
17.10 - 14:00 (Sb) |
11 |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
+1 |
24 października 2015
24.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
31 października 2015
31.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
Potok Pszczółki |
1 - 0 |
Sporting Leźno |
+3 |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Sokół Ełganowo |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 (Śr) |
15 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
0 |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 |
19 marca 2016
19.03 - 14:00 (Sb) |
17 |
Orlęta Reda |
6 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
24 marca 2016
24.03 - 15:30 (Cz) |
18 |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
0 |
2 kwietnia 2016
2.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Olimpia Osowa |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
10 kwietnia 2016
10.04 - 12:00 (Nd) |
20 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
16 kwietnia 2016
16.04 - 14:00 (Sb) |
21 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Amator Kiełpino |
0 |
23 kwietnia 2016
23.04 - 15:00 (Sb) |
22 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 (Sb) |
23 |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
GKS Kowale |
0 |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Potok Pszczółki |
1 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 (Śr) |
27 |
Potok Pszczółki |
4 - 3 |
Start Mrzezino |
+3 |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 (Sb) |
28 |
Sporting Leźno |
9 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
5 czerwca 2016
5.06 - 14:00 (Nd) |
29 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Sokół Ełganowo |
+3 |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 (Sb) |