Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014
Statystyki drużyn

Jantar II Ustka

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Gryf II Słupsk 3 - 0 Jantar II Ustka 031 sierpnia /1. września 2013
2 Jantar II Ustka 3 - 5 Słupia Kobylnica 07/8. września 2013
3 Czarni II Czarne 5 - 2 Jantar II Ustka 014/15. września 2013
4 Jantar II Ustka 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie +321/22. września 2013
5 U-2 II Bytów 14 - 0 Jantar II Ustka 028/29. września 2013
6 Jantar II Ustka 10 - 0 Kolejarz Chojnice +35/6. października 2013
7 Koral Dębnica 10 - 0 Jantar II Ustka 012/13. października 2013
8 Jantar II Ustka 1 - 4 Lider II Miastko 019/20. października 2013
9 Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Jantar II Ustka 026/27. października 2013
10 Jantar II Ustka 1 - 9 Chojniczanka II Chojnice 03. listopada 2013
11 AP Człuchów 8 - 2 Jantar II Ustka 09/10. listopada 2013
12 Jantar II Ustka 0 - 5 Gryf II Słupsk 05/6. kwietnia 2014
13 Słupia Kobylnica 2 - 4 Jantar II Ustka +312/13. kwietnia 2014
14 Jantar II Ustka 3 - 0 Czarni II Czarne +319. kwietnia 2014
15 Myśliwiec Tuchomie 0 - 6 Jantar II Ustka +326/27. kwietnia 2014
16 Jantar II Ustka 1 - 3 U-2 II Bytów 0 7 maja 2014 (Śr)
17 Kolejarz Chojnice 1 - 12 Jantar II Ustka +310/11. maja 2014
18 Jantar II Ustka 1 - 6 Koral Dębnica 017/18. maja 2014
19 Lider II Miastko 2 - 4 Jantar II Ustka +324/25. maja 2014
20 Jantar II Ustka 3 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka +331 maja /1. czerwca 2014
21 Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Jantar II Ustka 0 17 czerwca 2014 (Wt)
22 Jantar II Ustka 7 - 1 AP Człuchów +314/15. czerwca 2014

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: Gryf II Słupsk - <b>Jantar II Ustka</b> 3 - 0
0
Kolejka 2: <b><b>Jantar II Ustka</b></b> - Słupia Kobylnica 3 - 5
0
Kolejka 3: Czarni II Czarne - <b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b> 5 - 2
3
Kolejka 4: <b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b> - Myśliwiec Tuchomie 2 - 1
3
Kolejka 5: U-2 II Bytów - <b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b> 14 - 0
6
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b> - Kolejarz Chojnice 10 - 0
6
Kolejka 7: Koral Dębnica - <b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b> 10 - 0
6
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b> - Lider II Miastko 1 - 4
6
Kolejka 9: Dolina Gałąźnia Wielka - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
6
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chojniczanka II Chojnice 1 - 9
6
Kolejka 11: AP Człuchów - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 8 - 2
6
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf II Słupsk 0 - 5
9
Kolejka 13: Słupia Kobylnica - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 4
12
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni II Czarne 3 - 0
15
Kolejka 15: Myśliwiec Tuchomie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 6
15
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - U-2 II Bytów 1 - 3
18
Kolejka 17: Kolejarz Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 12
18
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Koral Dębnica 1 - 6
21
Kolejka 19: Lider II Miastko - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 4
24
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0
24
Kolejka 21: Chojniczanka II Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 0
27
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Jantar II Ustka</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - AP Człuchów 7 - 1
12345678910111213141516171819202122

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 11 15 5 0 6 32 - 34
Na wyjeździe111240730 - 53
Suma2227901362 - 87


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE