Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014
Statystyki drużyn

Czarni II Czarne

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Czarni II Czarne 0 - 7 Chojniczanka II Chojnice 031 sierpnia /1. września 2013
2 Gryf II Słupsk 11 - 1 Czarni II Czarne 07/8. września 2013
3 Czarni II Czarne 5 - 2 Jantar II Ustka +314/15. września 2013
4 Czarni II Czarne 0 - 8 U-2 II Bytów 021/22. września 2013
5 Koral Dębnica 6 - 2 Czarni II Czarne 028/29. września 2013
6 Czarni II Czarne 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka +35/6. października 2013
7 AP Człuchów 3 - 0 Czarni II Czarne 012/13. października 2013
8 Czarni II Czarne 0 - 2 Słupia Kobylnica 019/20. października 2013
9 Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Czarni II Czarne 026/27. października 2013
10 Czarni II Czarne 5 - 0 Kolejarz Chojnice +33. listopada 2013
11 Lider II Miastko 6 - 0 Czarni II Czarne 0 12 kwietnia 2014 (Sb)
12 Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 Czarni II Czarne 05/6. kwietnia 2014
13 Czarni II Czarne 2 - 9 Gryf II Słupsk 012/13. kwietnia 2014
14 Jantar II Ustka 3 - 0 Czarni II Czarne 019. kwietnia 2014
15 U-2 II Bytów 7 - 0 Czarni II Czarne 026/27. kwietnia 2014
16 Czarni II Czarne 0 - 8 Koral Dębnica 03/4. maja 2014
17 Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Czarni II Czarne 010/11. maja 2014
18 Czarni II Czarne 1 - 3 AP Człuchów 017/18. maja 2014
19 Słupia Kobylnica 5 - 1 Czarni II Czarne 024/25. maja 2014
20 Czarni II Czarne 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie +131 maja /1. czerwca 2014
21 Kolejarz Chojnice 1 - 4 Czarni II Czarne +37/8. czerwca 2014
22 Czarni II Czarne 0 - 0 Lider II Miastko +114/15. czerwca 2014

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: <b>Czarni II Czarne</b> - Chojniczanka II Chojnice 0 - 7
0
Kolejka 2: Gryf II Słupsk - <b><b>Czarni II Czarne</b></b> 11 - 1
3
Kolejka 3: <b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b> - Jantar II Ustka 5 - 2
3
Kolejka 4: <b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b> - U-2 II Bytów 0 - 8
3
Kolejka 5: Koral Dębnica - <b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b> 6 - 2
6
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b> - Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 1
6
Kolejka 7: AP Człuchów - <b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
6
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b> - Słupia Kobylnica 0 - 2
6
Kolejka 9: Myśliwiec Tuchomie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
9
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kolejarz Chojnice 5 - 0
9
Kolejka 11: Lider II Miastko - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 0
9
Kolejka 12: Chojniczanka II Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 7 - 0
9
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf II Słupsk 2 - 9
9
Kolejka 14: Jantar II Ustka - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
9
Kolejka 15: U-2 II Bytów - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 7 - 0
9
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Koral Dębnica 0 - 8
9
Kolejka 17: Dolina Gałąźnia Wielka - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
9
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - AP Człuchów 1 - 3
9
Kolejka 19: Słupia Kobylnica - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 1
10
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Myśliwiec Tuchomie 0 - 0
13
Kolejka 21: Kolejarz Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
14
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Czarni II Czarne</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Lider II Miastko 0 - 0
12345678910111213141516171819202122

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 11 11 3 2 6 15 - 40
Na wyjeździe11310109 - 55
Suma2214421624 - 95


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE