1 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Bytovia Bytów |
0 |
22 sierpnia 2010
22.08 - 14:00 (Nd) |
2 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
25 sierpnia 2010
25.08 - 13:30 (Śr) |
3 |
Polonia Gdańsk |
1 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
28 sierpnia 2010
28.08 - 14:00 (Sb) |
4 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
5 września 2010
5.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
0 |
12 września 2010
12.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
19 września 2010
19.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Jantar Pruszcz Gdański |
+3 |
25 września 2010
25.09 - 14:00 (Sb) |
8 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
3 października 2010
3.10 - 11:00 (Nd) |
9 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
0 |
9 października 2010
9.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
16 października 2010
16.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
23 października 2010
23.10 - 14:00 (Sb) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3 |
12 |
Arka Gdynia |
9 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
30 października 2010
30.10 - 13:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:0 |
13 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
7 listopada 2010
7.11 - 14:00 (Nd) |
vo,w druzynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0 |
14 |
Bytovia Bytów |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
20 marca 2011
20.03 - 11:00 (Nd) |
15 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
+3 |
27 marca 2011
27.03 - 11:00 (Nd) |
16 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
3 kwietnia 2011
3.04 - 11:00 (Nd) |
Nieuprawniony zawodnik (Pettke Marcin - brak pauzy po 4żk); wynik na boisku 2:0 (1:0) |
17 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
0 |
10 kwietnia 2011
10.04 - 11:00 (Nd) |
18 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
16 kwietnia 2011
16.04 - 13:00 (Sb) |
19 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Arka Gdynia SI |
+1 |
23 kwietnia 2011
23.04 - 14:00 (Sb) |
20 |
Jantar Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
+3 |
3 maja 2011
3.05 - 11:00 (Wt) |
22 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
0 |
8 maja 2011
8.05 - 13:00 (Nd) |
23 |
Polonia Gdańsk |
3 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
+1 |
14 maja 2011
14.05 - 11:00 (Sb) |
24 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
25 maja 2011
25.05 - 15:00 (Śr) |
25 |
Polonia Gdańsk |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
0 |
28 maja 2011
28.05 - 11:00 (Sb) |
26 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
4 czerwca 2011
4.06 - 11:00 (Sb) |