1 |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
28 sierpnia 2009
28.08 - 17:00 (Pt) |
2 |
Potok Pszczółki |
3 - 3 |
Olimpia Sztum |
+1 |
6 września 2009
6.09 - 11:00 (Nd) |
3 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
12 września 2009
12.09 - 13:00 (Sb) |
4 | Potok Pszczółki pauzuje | 19/20. września 2009 |
5 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
26 września 2009
26.09 - 11:00 (Sb) |
6 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
4 października 2009
4.10 - 11:00 (Nd) |
7 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
0 |
9 października 2009
9.10 - 16:00 (Pt) |
8 |
Potok Pszczółki |
1 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
0 |
18 października 2009
18.10 - 16:30 (Nd) |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
6 - 2 |
Potok Pszczółki |
0 |
23 października 2009
23.10 - 14:00 (Pt) |
10 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
+1 |
7 listopada 2009
7.11 - 11:00 (Sb) |
11 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
Borowiak Czersk |
0 |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 (Sb) |
12 |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
+1 |
28 marca 2010
28.03 - 12:00 (Nd) |
w Osicach |
13 |
Olimpia Sztum |
10 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
2 kwietnia 2010
2.04 - 11:00 (Pt) |
14 |
Potok Pszczółki |
5 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
+3 |
3 czerwca 2010
3.06 - 14:15 (Cz) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0 |
15 | Potok Pszczółki pauzuje | 19. czerwca 2010 |
16 |
Potok Pszczółki |
3 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 (Nd) |
17 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
1 maja 2010
1.05 - 13:00 (Sb) |
18 |
Potok Pszczółki |
0 - 8 |
Pomezania Malbork |
0 |
7 maja 2010
7.05 - 17:30 (Pt) |
19 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 (Nd) |
20 |
Potok Pszczółki |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
+3 |
23 maja 2010
23.05 - 11:00 (Nd) |
21 |
Potok Pszczółki |
3 - 5 |
Pogoń Prabuty |
0 |
28 maja 2010
28.05 - 17:00 (Pt) |
22 |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
0 |
5 czerwca 2010
5.06 - 14:00 (Sb) |
vo,niestawienie się na zawody |