1 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
+3 |
27 sierpnia 2008
27.08 - 11:00 (Śr) |
2 |
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
0 |
30 sierpnia 2008
30.08 - 10:00 (Sb) |
3 |
Sokół Mareza |
0 - 11 |
Olimpia Sztum |
+3 |
3 września 2008
3.09 - 15:00 (Śr) |
4 |
Olimpia Sztum |
12 - 0 |
Delta Miłoradz |
+3 |
7 września 2008
7.09 - 14:00 (Nd) |
5 |
Unia Tczew |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
+3 |
14 września 2008
14.09 - 13:00 (Nd) |
6 |
Olimpia Sztum |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
+1 |
20 września 2008
20.09 - 14:00 (Sb) |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
0 |
28 września 2008
28.09 - 14:00 (Nd) |
8 |
Czarni Przemysław |
0 - 5 |
Olimpia Sztum |
+3 |
5 października 2008
5.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Olimpia Sztum |
4 - 3 |
AP Malbork |
+3 |
11 października 2008
11.10 - 12:00 (Sb) |
10 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 - 6 |
Olimpia Sztum |
+3 |
19 października 2008
19.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Olimpia Sztum |
9 - 2 |
Wisła II Tczew |
+3 |
26 października 2008
26.10 - 12:00 (Nd) |
12 |
Jurand Lasowice |
0 - 4 |
Olimpia Sztum |
+3 |
8 listopada 2008
8.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Olimpia Sztum |
5 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
+3 |
11 listopada 2008
11.11 - 10:00 (Wt) |
14 |
Olimpia Sztum |
8 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
+3 |
22 marca 2009
22.03 (Nd) |
15 |
Pomezania Malbork |
7 - 0 |
Olimpia Sztum |
0 |
28 marca 2009
28.03 - 10:00 (Sb) |
16 |
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Sokół Mareza |
+3 |
5 kwietnia 2009
5.04 - 12:00 (Nd) |
17 |
Delta Miłoradz |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
+3 | 9. kwietnia 2009 |
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej |
18 |
Olimpia Sztum |
4 - 0 |
Unia Tczew |
+3 |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
0 |
25 kwietnia 2009
25.04 - 15:00 (Sb) |
20 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
+1 |
1 maja 2009
1.05 - 11:00 (Pt) |
21 |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
+3 |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 (Nd) |
zespó? gości nie stawi? się na zawody |
22 |
AP Malbork |
0 - 2 |
Olimpia Sztum |
+3 |
16 maja 2009
16.05 - 11:00 (Sb) |
23 |
Olimpia Sztum |
5 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
+3 |
24 maja 2009
24.05 - 11:00 (Nd) |
24 |
Wisła II Tczew |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
+1 |
30 maja 2009
30.05 - 10:30 (Sb) |
25 |
Olimpia Sztum |
5 - 1 |
Jurand Lasowice |
+3 |
7 czerwca 2009
7.06 - 11:00 (Nd) |
26 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
+3 |
13 czerwca 2009
13.06 - 17:00 (Sb) |