IV liga - grupa Elbląg, Bydgoszcz, Toruń - sezon 1998/1999
Statystyki drużyn

Olimpia Grudziądz

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Olimpia Grudziądz +18/9. sierpnia 1998
2 Olimpia Grudziądz 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz +115/16. sierpnia 1998
3 Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Olimpia Grudziądz 022/23. sierpnia 1998
4 Olimpia Grudziądz 1 - 1 Unia Janikowo +129/30. sierpnia 1998
5 Kasztelan Papowo Biskupie 7 - 2 Olimpia Grudziądz 05/6. września 1998
6 Olimpia Grudziądz 1 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie 012/13. września 1998
7 Wda Świecie 3 - 1 Olimpia Grudziądz 019/20. września 1998
8 Olimpia Grudziądz 0 - 3 Rodło Kwidzyn 026/27. września 1998
9 Polonia Elbląg 0 - 0 Olimpia Grudziądz +13/4. października 1998
10 Olimpia Grudziądz 0 - 4 Legia Chełmża 010/11. października 1998
11 Czarni Nakło nad Notecią 3 - 1 Olimpia Grudziądz 017/18. października 1998
12 Pomezania Malbork 2 - 0 Olimpia Grudziądz 024/25. października 1998
13 Olimpia Grudziądz 2 - 3 Brda Bydgoszcz 031. października 1998
14 Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 3 Olimpia Grudziądz +37/8. listopada 1998
15 Olimpia Grudziądz 1 - 2 Jurand Lasowice 011. listopada 1998
16 Olimpia Grudziądz 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 013/14. marca 1999
17 Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Olimpia Grudziądz 020/21. marca 1999
18 Olimpia Grudziądz 3 - 2 Chojniczanka Chojnice +327/28. marca 1999
19 Unia Janikowo 3 - 1 Olimpia Grudziądz 03/4. kwietnia 1999
20 Olimpia Grudziądz 3 - 1 Kasztelan Papowo Biskupie +310/11. kwietnia 1999
21 Pomowiec Kijewo Królewskie 6 - 2 Olimpia Grudziądz 017/18. kwietnia 1999
22 Olimpia Grudziądz 4 - 1 Wda Świecie +324/25. kwietnia 1999
23 Rodło Kwidzyn 1 - 5 Olimpia Grudziądz +31/2. maja 1999
24 Olimpia Grudziądz 3 - 2 Polonia Elbląg +38/9. maja 1999
25 Legia Chełmża 4 - 1 Olimpia Grudziądz 015/16. maja 1999
26 Olimpia Grudziądz 1 - 1 Czarni Nakło nad Notecią +122/23. maja 1999
27 Olimpia Grudziądz 5 - 1 Pomezania Malbork +329/30. maja 1999
28 Brda Bydgoszcz 2 - 3 Olimpia Grudziądz +35/6. czerwca 1999
29 Olimpia Grudziądz 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie +312/13. czerwca 1999
30 Jurand Lasowice 2 - 4 Olimpia Grudziądz +319/20. czerwca 1999

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
1
Kolejka 1: Powiśle Dzierzgoń - <b>Olimpia Grudziądz</b> 0 - 0
2
Kolejka 2: <b><b>Olimpia Grudziądz</b></b> - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1
2
Kolejka 3: Chojniczanka Chojnice - <b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b> 1 - 0
3
Kolejka 4: <b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b> - Unia Janikowo 1 - 1
3
Kolejka 5: Kasztelan Papowo Biskupie - <b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b> 7 - 2
3
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b> - Pomowiec Kijewo Królewskie 1 - 2
3
Kolejka 7: Wda Świecie - <b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
3
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b> - Rodło Kwidzyn 0 - 3
4
Kolejka 9: Polonia Elbląg - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
4
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Legia Chełmża 0 - 4
4
Kolejka 11: Czarni Nakło nad Notecią - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
4
Kolejka 12: Pomezania Malbork - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
4
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Bydgoszcz 2 - 3
7
Kolejka 14: Promień Kowalewo Pomorskie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
7
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jurand Lasowice 1 - 2
7
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Powiśle Dzierzgoń 2 - 3
7
Kolejka 17: Zawisza Bydgoszcz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
10
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chojniczanka Chojnice 3 - 2
10
Kolejka 19: Unia Janikowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
13
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kasztelan Papowo Biskupie 3 - 1
13
Kolejka 21: Pomowiec Kijewo Królewskie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 2
16
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wda Świecie 4 - 1
19
Kolejka 23: Rodło Kwidzyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
22
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Polonia Elbląg 3 - 2
22
Kolejka 25: Legia Chełmża - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
23
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Nakło nad Notecią 1 - 1
26
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pomezania Malbork 5 - 1
29
Kolejka 28: Brda Bydgoszcz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
32
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Promień Kowalewo Pomorskie 2 - 1
35
Kolejka 30: Jurand Lasowice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Olimpia Grudziądz</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 4
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 15 21 6 3 6 29 - 28
Na wyjeździe151442923 - 37
Suma30351051552 - 65


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE