1 |
Piast Człuchów |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
+1 |
6 sierpnia 2022
6.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Czarni Czarne |
2 - 0 |
Start Miastko |
+3 |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
Garbarnia Kępice |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Czarni Czarne |
4 - 2 |
KS Włynkówko |
+3 |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 (Nd) |
5 |
Leśnik Cewice |
4 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
4 września 2022
4.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Czarni Czarne |
0 - 1 |
MKS Debrzno |
0 |
11 września 2022
11.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
20 września 2022
20.09 - 17:00 (Wt) |
8 |
Czarni Czarne |
1 - 5 |
Unison Machowino |
0 |
24 września 2022
24.09 - 15:00 (Sb) |
9 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
5 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
1 października 2022
1.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Czarni Czarne |
0 - 2 |
Sokół Wyczechy |
0 |
8 października 2022
8.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
16 października 2022
16.10 - 12:00 (Nd) |
12 | Czarni Czarne pauzuje |
22 października 2022
22.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
+3 |
29 października 2022
29.10 - 15:00 (Sb) |
14 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
+3 |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 (Nd) |
16 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
+3 |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Czarni Czarne |
3 - 4 |
Pomorze Potęgowo |
0 |
26 listopada 2022
26.11 - 12:00 (Sb) |
18 |
Czarni Czarne |
0 - 4 |
Piast Człuchów |
0 |
4 marca 2023
4.03 - 14:00 (Sb) |
19 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
22 marca 2023
22.03 - 16:00 (Śr) |
20 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
0 |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 (Sb) |
21 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Czarni Czarne |
0 |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 (Sb) |
22 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
Leśnik Cewice |
0 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 (Sb) |
23 |
MKS Debrzno |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 (Sb) |
24 |
Czarni Czarne |
3 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
0 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 (Sb) |
25 |
Unison Machowino |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
+1 |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 (Sb) |
26 |
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
+1 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 14:00 (Sb) |
27 |
Sokół Wyczechy |
2 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 (Śr) |
28 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 (Sb) |
29 | Czarni Czarne pauzuje | 13/14. maja 2023 |
30 |
Czarni Czarne |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
+3 |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 (Sb) |
31 |
Gryf II Słupsk |
14 - 0 |
Czarni Czarne |
0 |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 (Nd) |
32 |
Czarni Czarne |
10 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
+3 |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 (Sb) |
33 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
+3 |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 (Cz) |
34 |
Pomorze Potęgowo |
7 - 3 |
Czarni Czarne |
0 |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 (Sb) |