Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2006/2007
Statystyki drużyn

Polonia Gdańsk

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Polonia Gdańsk 0 - 3 Iskra Gdynia 0 20 września 2006 (Śr)
 vo
2 Gryf Wejherowo 2 - 2 Polonia Gdańsk +126/27. sierpnia 2006
3 Polonia Gdańsk 5 - 2 Eko-Prod Szemud +32/3. września 2006
4 Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Polonia Gdańsk 09/10. września 2006
5 Polonia Gdańsk 5 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 016/17. września 2006
6 Polonia Gdańsk 2 - 1 KP Sopot +323/24. września 2006
7 Celtic Reda 0 - 2 Polonia Gdańsk +330 września /1. października 2006
8 Polonia Gdańsk 1 - 1 Zatoka Puck +17/8. października 2006
9 Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk +114/15. października 2006
10 Polonia Gdańsk 1 - 2 Orkan Rumia 021/22. października 2006
11 Klif Chłapowo 6 - 4 Polonia Gdańsk 028/29. października 2006
12 Polonia Gdańsk 3 - 2 Lechia II Gdańsk +34/5. listopada 2006
13 Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Gdańsk 011/12. listopada 2006
14 Iskra Gdynia 1 - 5 Polonia Gdańsk +331 marca /1. kwietnia 2007
15 Polonia Gdańsk 1 - 3 Gryf Wejherowo 07. kwietnia 2007
16 Eko-Prod Szemud 3 - 1 Polonia Gdańsk 014/15. kwietnia 2007
17 Polonia Gdańsk 4 - 0 Sokół Bożepole Wielkie +321/22. kwietnia 2007
18 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 Polonia Gdańsk 028. kwietnia 2007
19 KP Sopot 2 - 3 Polonia Gdańsk +31. maja 2007
20 Polonia Gdańsk 2 - 3 Celtic Reda 05/6. maja 2007
21 Zatoka Puck 4 - 0 Polonia Gdańsk 012/13. maja 2007
22 Polonia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk II Gdynia +119/20. maja 2007
23 Orkan Rumia 8 - 2 Polonia Gdańsk 026/27. maja 2007
24 Polonia Gdańsk 3 - 0 Klif Chłapowo +32/3. czerwca 2007
25 Lechia II Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk +39/10. czerwca 2007
26 Polonia Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino 016/17. czerwca 2007

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: <b>Polonia Gdańsk</b> - Iskra Gdynia 0 - 3
1
Kolejka 2: Gryf Wejherowo - <b><b>Polonia Gdańsk</b></b> 2 - 2
4
Kolejka 3: <b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b> - Eko-Prod Szemud 5 - 2
4
Kolejka 4: Sokół Bożepole Wielkie - <b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b> 4 - 1
4
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b> - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 6
7
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b> - KP Sopot 2 - 1
10
Kolejka 7: Celtic Reda - <b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
11
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b> - Zatoka Puck 1 - 1
12
Kolejka 9: Bałtyk II Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
12
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Rumia 1 - 2
12
Kolejka 11: Klif Chłapowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 4
15
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Lechia II Gdańsk 3 - 2
15
Kolejka 13: Stolem Gniewino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
18
Kolejka 14: Iskra Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
18
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Wejherowo 1 - 3
18
Kolejka 16: Eko-Prod Szemud - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
21
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Bożepole Wielkie 4 - 0
21
Kolejka 18: Błyskawica Reda Rekowo Dolne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
24
Kolejka 19: KP Sopot - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
24
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Celtic Reda 2 - 3
24
Kolejka 21: Zatoka Puck - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
25
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Bałtyk II Gdynia 2 - 2
25
Kolejka 23: Orkan Rumia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 8 - 2
28
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Klif Chłapowo 3 - 0
31
Kolejka 25: Lechia II Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
31
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Polonia Gdańsk</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Stolem Gniewino 2 - 3
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 17 5 2 6 31 - 28
Na wyjeździe131442724 - 35
Suma2631941355 - 63


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE