1 |
Gryf II Słupsk |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
+3 |
8 sierpnia 2021
8.08 - 13:00 (Nd) |
2 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Gryf II Słupsk |
3 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
0 |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 (Nd) |
4 |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 3 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
26 sierpnia 2021
26.08 - 18:45 (Cz) |
5 |
Gryf II Słupsk |
2 - 3 |
Piast Człuchów |
0 |
5 września 2021
5.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
11 września 2021
11.09 - 14:00 (Sb) |
7 |
Gryf II Słupsk |
9 - 1 |
Brda Przechlewo |
+3 |
19 września 2021
19.09 - 13:00 (Nd) |
8 |
Czarni Czarne |
1 - 0 |
Gryf II Słupsk |
0 |
26 września 2021
26.09 - 15:00 (Nd) |
9 |
Gryf II Słupsk |
7 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
+3 |
3 października 2021
3.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
1 - 2 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
9 października 2021
9.10 - 12:00 (Sb) |
11 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
0 |
17 października 2021
17.10 - 11:00 (Nd) |
vo, na boisku 4-3 |
12 |
Gryf II Słupsk |
0 - 4 |
MKS Debrzno |
0 |
23 października 2021
23.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 9 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
27 października 2021
27.10 - 20:00 (Śr) |
14 |
Gryf II Słupsk |
8 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
+3 |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 (Nd) |
16 |
Gryf II Słupsk |
5 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
+3 |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 (Nd) |
17 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Gryf II Słupsk |
+1 |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 (Sb) |
18 |
KS Włynkówko |
3 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 (Sb) |
19 |
Gryf II Słupsk |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
+1 |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 (Nd) |
20 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Gryf II Słupsk |
0 |
19 marca 2022
19.03 - 14:30 (Sb) |
21 |
Gryf II Słupsk |
0 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
0 |
27 marca 2022
27.03 - 18:00 (Nd) |
22 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Gryf II Słupsk |
0 |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 (Nd) |
23 |
Gryf II Słupsk |
5 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
+3 |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 (Nd) |
24 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Gryf II Słupsk |
0 |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 (Śr) |
25 |
Gryf II Słupsk |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
+3 |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 (Nd) |
26 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 0 |
Gryf II Słupsk |
+1 |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 (Sb) |
27 |
Gryf II Słupsk |
1 - 4 |
Dolina Gałąźnia Wielka |
0 |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 (Wt) |
28 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 (Nd) |
29 |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Gryf II Słupsk |
0 |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 (Sb) |
30 |
Gryf II Słupsk |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
+3 |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 (Nd) |
31 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 5 |
Gryf II Słupsk |
+3 |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 (Sb) |
32 |
Gryf II Słupsk |
2 - 2 |
Start Miastko |
+1 |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 (Nd) |
33 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 3 |
Gryf II Słupsk |
0 |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 (Sb) |
34 |
Gryf II Słupsk |
0 - 3 |
Sokół Wyczechy |
0 |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 (Cz) |