Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021
Statystyki drużyn

Wda Czarna Woda

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Grom Kleszczewo 0 - 5 Wda Czarna Woda +3 8 sierpnia 2020 - 11:00 (Sb)
2 Wda Czarna Woda 3 - 2 Szpak Skórcz +3 15 sierpnia 2020 - 17:00 (Sb)
3 Sławek Borzechowo 2 - 5 Wda Czarna Woda +3 23 sierpnia 2020 - 11:00 (Nd)
4 Wda Czarna Woda 0 - 1 Santana Wielki Klincz 0 26 sierpnia 2020 - 17:00 (Śr)
5 LKP Nowa Karczma 1 - 0 Wda Czarna Woda 0 30 sierpnia 2020 - 15:00 (Nd)
6 Wda Czarna Woda 1 - 4 Nowi Nowa Cerkiew 0 5 września 2020 - 17:00 (Sb)
7 KS Skorzewo 5 - 2 Wda Czarna Woda 0 12 września 2020 - 14:00 (Sb)
8Wda Czarna Woda pauzuje19/20. września 2020
9 Jantar Pawłowo 3 - 2 Wda Czarna Woda 0 26 września 2020 - 16:00 (Sb)
10 Wda Czarna Woda 1 - 3 Styna Godziszewo 0 3 października 2020 - 15:00 (Sb)
11 Kolejarz Chojnice 10 - 0 Wda Czarna Woda 0 10 października 2020 - 15:00 (Sb)
12 Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 3 Wda Czarna Woda 0 17 października 2020 - 14:00 (Sb)
13 Wda Czarna Woda 1 - 1 GKS Bobowo +1 24 października 2020 - 14:00 (Sb)
14 Brda Rytel 0 - 1 Wda Czarna Woda +3 31 października 2020 - 11:00 (Sb)
15 Wda Czarna Woda 1 - 1 Czarni Piece +1 7 listopada 2020 - 13:00 (Sb)
16 Wda Czarna Woda 1 - 0 Grom Kleszczewo +3 26 maja 2021 - 18:00 (Śr)
17 Szpak Skórcz 2 - 3 Wda Czarna Woda +3 9 czerwca 2021 - 17:00 (Śr)
18 Wda Czarna Woda 3 - 1 Sławek Borzechowo +3 12 maja 2021 - 18:00 (Śr)
19 Santana Wielki Klincz 0 - 3 Wda Czarna Woda +3 26 czerwca 2021 - 18:00 (Sb)
20 Wda Czarna Woda 1 - 0 LKP Nowa Karczma +3 30 czerwca 2021 - 18:00 (Śr)
21 Nowi Nowa Cerkiew 4 - 0 Wda Czarna Woda 0 25 kwietnia 2021 - 15:00 (Nd)
22 Wda Czarna Woda 0 - 6 KS Skorzewo 0 1 maja 2021 - 17:00 (Sb)
23Wda Czarna Woda pauzuje8/9. maja 2021
24 Wda Czarna Woda 0 - 0 Jantar Pawłowo +1 15 maja 2021 - 17:00 (Sb)
25 Styna Godziszewo 5 - 0 Wda Czarna Woda 0 22 maja 2021 - 18:00 (Sb)
26 Wda Czarna Woda 0 - 6 Kolejarz Chojnice 0 29 maja 2021 - 17:00 (Sb)
27 Wda Czarna Woda 5 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa +3 3 czerwca 2021 - 17:00 (Cz)
28 GKS Bobowo 2 - 1 Wda Czarna Woda 0 5 czerwca 2021 - 19:00 (Sb)
29 Wda Czarna Woda 1 - 4 Brda Rytel 0 12 czerwca 2021 - 17:00 (Sb)
30 Czarni Piece 1 - 6 Wda Czarna Woda +3 20 czerwca 2021 - 14:00 (Nd)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: Grom Kleszczewo - <b>Wda Czarna Woda</b> 0 - 5
6
Kolejka 2: <b><b>Wda Czarna Woda</b></b> - Szpak Skórcz 3 - 2
9
Kolejka 3: Sławek Borzechowo - <b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b> 2 - 5
9
Kolejka 4: <b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b> - Santana Wielki Klincz 0 - 1
9
Kolejka 5: LKP Nowa Karczma - <b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b> 1 - 0
9
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b> - Nowi Nowa Cerkiew 1 - 4
9
Kolejka 7: KS Skorzewo - <b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b> 5 - 2
9
Kolejka 9: Jantar Pawłowo - <b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 2
9
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Styna Godziszewo 1 - 3
9
Kolejka 11: Kolejarz Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 10 - 0
9
Kolejka 12: Wierzyca Stara Kiszewa - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 3
10
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Bobowo 1 - 1
13
Kolejka 14: Brda Rytel - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
14
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Piece 1 - 1
17
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Grom Kleszczewo 1 - 0
20
Kolejka 17: Szpak Skórcz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
23
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sławek Borzechowo 3 - 1
26
Kolejka 19: Santana Wielki Klincz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
29
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - LKP Nowa Karczma 1 - 0
29
Kolejka 21: Nowi Nowa Cerkiew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
29
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Skorzewo 0 - 6
30
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jantar Pawłowo 0 - 0
30
Kolejka 25: Styna Godziszewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 0
30
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kolejarz Chojnice 0 - 6
33
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 0
33
Kolejka 28: GKS Bobowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
33
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Rytel 1 - 4
36
Kolejka 30: Czarni Piece - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 6
123456791011121314151617181920212224252627282930

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 14 18 5 3 6 18 - 29
Na wyjeździe141860831 - 40
Suma28361131449 - 69


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE