1 |
Kotwica Kołobrzeg AP |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 (Nd) |
2 |
KS Raszyn |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 15:00 (Nd) |
3 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 1 |
Polonia Poznań |
+3 |
8 września 2019
8.09 - 12:00 (Nd) |
4 |
Unifreeze Górzno |
3 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
14 września 2019
14.09 - 12:00 (Sb) |
5 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 2 |
Polonia Środa Wielkopolska |
+1 |
22 września 2019
22.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Piastovia Piastów |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
0 |
25 września 2019
25.09 - 16:00 (Śr) |
7 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 2 |
Medyk II Konin |
+3 |
13 października 2019
13.10 - 14:00 (Nd) |
8 |
Stomil Olsztyn KKP |
2 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
20 października 2019
20.10 - 12:00 (Nd) |
9 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Praga Warszawa |
+3 |
23 października 2019
23.10 - 17:00 (Śr) |
10 |
Ząbkovia Ząbki |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
27 października 2019
27.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
SMS II Łódź |
+3 |
17 listopada 2019
17.11 - 14:00 (Nd) |
12 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Kotwica Kołobrzeg AP |
|
14 marca 2020
14.03 - 14:00 (Sb) |
13 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
KS Raszyn |
|
22 marca 2020
22.03 - 14:00 (Nd) |
14 |
Polonia Poznań |
- |
Akademia Piłkarska LG |
| 28/29. marca 2020 |
15 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Unifreeze Górzno |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 (Sb) |
16 |
Polonia Środa Wielkopolska |
- |
Akademia Piłkarska LG |
| 25/26. kwietnia 2020 |
17 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Piastovia Piastów |
|
3 maja 2020
3.05 - 14:00 (Nd) |
18 |
Medyk II Konin |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
9 maja 2020
9.05 - 15:00 (Sb) |
19 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Stomil Olsztyn KKP |
|
17 maja 2020
17.05 - 14:00 (Nd) |
20 |
Praga Warszawa |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
24 maja 2020
24.05 - 12:00 (Nd) |
21 |
Akademia Piłkarska LG |
- |
Ząbkovia Ząbki |
|
31 maja 2020
31.05 - 16:00 (Nd) |
22 |
SMS II Łódź |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 (Nd) |