1 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 (Cz) |
2 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 5 |
MKS Władysławowo |
0 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 19:30 (Nd) |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 (Sb) |
4 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 0 |
Zenit Łęczyce |
+3 |
1 września 2019
1.09 - 13:00 (Nd) |
5 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
8 września 2019
8.09 - 13:00 (Nd) |
6 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
+3 |
14 września 2019
14.09 - 14:00 (Sb) |
7 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
21 września 2019
21.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
+3 |
29 września 2019
29.09 - 13:00 (Nd) |
9 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
5 października 2019
5.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
+3 |
13 października 2019
13.10 - 17:00 (Nd) |
11 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
19 października 2019
19.10 - 13:00 (Sb) |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 17:00 (Sb) |
13 |
Orlęta Reda |
2 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 2 |
Sporting Leźno |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 19:30 (Sb) |
15 |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
+1 |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
GTS Mokry Dwór |
|
15 marca 2020
15.03 - 13:00 (Nd) |
17 |
MKS Władysławowo |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
21 marca 2020
21.03 - 14:00 (Sb) |
18 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
29 marca 2020
29.03 - 11:00 (Nd) |
19 |
Zenit Łęczyce |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 (Sb) |
20 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
GLKS Różyny |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 19:00 (Sb) |
21 |
Orkan Rumia MKS |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 12:00 (Nd) |
22 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 (Nd) |
23 |
Sztorm Kosakowo |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
3 maja 2020
3.05 - 13:00 (Nd) |
24 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Wietcisa Skarszewy |
|
10 maja 2020
10.05 - 13:00 (Nd) |
25 |
GKS Kolbudy |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
17 maja 2020
17.05 - 16:00 (Nd) |
26 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
24 maja 2020
24.05 - 15:00 (Nd) |
27 |
Czarni Pruszcz Gdański |
- |
Bałtyk II Gdynia |
| 30/31. maja 2020 |
28 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Orlęta Reda |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 18:00 (Nd) |
29 |
Sporting Leźno |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 (Cz) |
30 |
Bałtyk II Gdynia |
- |
Potok Pszczółki |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 (Nd) |