1 |
Tęcza Szropy |
1 - 2 |
Skra Kończewice |
+3 |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Skra Kończewice |
1 - 2 |
Lisovia Lisewo |
0 |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Wisła Drewnica |
0 - 3 |
Skra Kończewice |
+3 |
1 września 2018
1.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Skra Kończewice |
3 - 2 |
KS Czernin |
+3 |
9 września 2018
9.09 - 16:00 (Nd) |
5 |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 2 |
Skra Kończewice |
0 |
15 września 2018
15.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Skra Kończewice |
0 - 3 |
Jurand Lasowice |
0 |
24 października 2018
24.10 - 15:00 (Śr) |
vo, brak zabezpieczenia podczas zawodów (brak porządkowych) |
7 |
AP Malbork |
1 - 2 |
Skra Kończewice |
+3 |
29 września 2018
29.09 - 17:00 (Sb) |
8 |
Skra Kończewice |
4 - 1 |
Centrum Pelplin |
+3 |
7 października 2018
7.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 0 |
Skra Kończewice |
0 |
13 października 2018
13.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
Skra Kończewice |
9 - 0 |
Błyskawica Postolin |
+3 |
21 października 2018
21.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Orzeł Ząbrowo |
0 - 6 |
Skra Kończewice |
+3 |
27 października 2018
27.10 - 12:00 (Sb) |
vo, na boisku 0:6, gra nieuprawnionych zawodników |
12 |
Skra Kończewice |
1 - 2 |
Real Myszewo |
0 |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 (Nd) |
13 |
Nogat Malbork |
1 - 1 |
Skra Kończewice |
+1 |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Skra Kończewice |
3 - 2 |
Tęcza Szropy |
+3 |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 (Nd) |
15 |
Lisovia Lisewo |
0 - 2 |
Skra Kończewice |
+3 |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 (Nd) |
16 |
Skra Kończewice |
5 - 0 |
Wisła Drewnica |
+3 |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 (Nd) |
17 |
KS Czernin |
1 - 1 |
Skra Kończewice |
+1 |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 (Nd) |
18 |
Skra Kończewice |
4 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
+3 |
20 kwietnia 2019
20.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Jurand Lasowice |
0 - 0 |
Skra Kończewice |
+1 |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Skra Kończewice |
3 - 1 |
AP Malbork |
+3 |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 (Sb) |
21 |
Centrum Pelplin |
2 - 4 |
Skra Kończewice |
+3 |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 (Nd) |
22 |
Skra Kończewice |
2 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
+3 |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 (Nd) |
23 |
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
Skra Kończewice |
+3 |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Skra Kończewice |
7 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
+3 |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 (Nd) |
25 |
Real Myszewo |
3 - 1 |
Skra Kończewice |
0 |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:00 (Nd) |
26 |
Skra Kończewice |
4 - 1 |
Nogat Malbork |
+3 |
16 czerwca 2019
16.06 - 17:00 (Nd) |