1 |
Wisła Tczew |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 (Śr) |
2 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
+3 |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 (Sb) |
4 |
Orzeł Subkowy |
5 - 3 |
Pogoń Prabuty |
+3 |
1 września 2018
1.09 - 17:00 (Sb) |
5 |
Orzeł Subkowy |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
+1 |
8 września 2018
8.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Sławek Borzechowo |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
15 września 2018
15.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 |
22 września 2018
22.09 - 16:30 (Sb) |
8 |
Gwiazda Karsin |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
29 września 2018
29.09 - 11:00 (Sb) |
9 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
0 |
6 października 2018
6.10 - 12:00 (Sb) |
10 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
14 października 2018
14.10 - 16:00 (Nd) |
11 |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
0 |
20 października 2018
20.10 - 15:30 (Sb) |
12 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
28 października 2018
28.10 - 15:00 (Nd) |
13 |
Orzeł Subkowy |
1 - 4 |
Spójnia Sadlinki |
0 |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 (Nd) |
15 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Sokół Zblewo |
+1 |
17 listopada 2018
17.11 - 13:30 (Sb) |
16 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Wisła Tczew |
+3 |
16 marca 2019
16.03 - 15:30 (Sb) |
17 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 5 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 (Sb) |
18 |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
+3 |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 (Sb) |
19 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Sławek Borzechowo |
+3 |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 (Śr) |
22 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Gwiazda Karsin |
+3 |
1 maja 2019
1.05 - 16:00 (Śr) |
24 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 (Sb) |
25 |
Orzeł Subkowy |
7 - 0 |
Borowiak Czersk |
+3 |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 (Sb) |
26 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Orzeł Subkowy |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
+3 |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 (Sb) |
28 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
9 czerwca 2019
9.06 - 16:00 (Nd) |
29 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Czarni Przemysław |
+3 |
15 czerwca 2019
15.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Sokół Zblewo |
8 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 (Sb) |