Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 71 23 2 1 115 - 19
2. Gryf Wejherowo 26 63 20 3 3 122 - 26
3. Jaguar Gdańsk 26 57 19 0 7 83 - 36
4. Arka Gdynia SI 26 55 17 4 5 98 - 29
5. Gryf Słupsk KS 26 47 14 5 7 54 - 33
6. Jedynka Reda 26 43 13 4 9 64 - 59
7. KP Gdynia 26 35 10 5 11 58 - 42
8. Gedania Gdańsk 26 32 9 5 12 60 - 54 2 6 2 0 0 9 - 3
9. GTS Pruszcz Gdański 26 32 10 2 14 39 - 74 2 0 0 0 2 3 - 9
10. Pogoń Prabuty 26 31 9 4 13 45 - 61
11. FC Gowidlino 26 26 8 2 16 30 - 91
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 16 4 4 18 32 - 87
13. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP (*) 26 13 4 1 21 14 - 72
14. Portowiec Gdańsk (*) 26 1 0 1 25 11 - 148
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 28.08.2016, 09:15:23
* Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
* Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jedynka Reda 6 - 1 KP Gdynia
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 4 Jaguar Gdańsk
Pogoń Prabuty 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo
FC Gowidlino 0 - 6 Lechia Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk KS 0 - 0 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI 10 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 10 - 1 Portowiec Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 4 - 2 Gryf Słupsk KS
Lechia Gdańsk 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 4 FC Gowidlino
Jaguar Gdańsk 6 - 2 Pogoń Prabuty
Jedynka Reda 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 KP Gdynia
vo, na boisku 4:1
Pogoń Prabuty 2 - 2 Jedynka Reda
FC Gowidlino 0 - 2 Jaguar Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Słupsk KS 0 - 3 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia SI 0 - 2 Gryf Wejherowo 21 września 2016 - 18:30
Portowiec Gdańsk 0 - 7 Gedania Gdańsk
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 3 - 3 Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo 8 - 0 Portowiec Gdańsk
Lechia Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia SI
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Gryf Słupsk KS
vo, na boisku 0:2
Jaguar Gdańsk 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Jedynka Reda 6 - 1 FC Gowidlino
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 2 Pogoń Prabuty
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty 1 - 2 KP Gdynia
FC Gowidlino 1 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Jedynka Reda
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Jaguar Gdańsk
Arka Gdynia SI 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Portowiec Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk 5 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 4 Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk 6 - 1 Gedania Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 Portowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Arka Gdynia SI
Jedynka Reda 2 - 0 Gryf Słupsk KS
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Pogoń Prabuty 5 - 0 FC Gowidlino
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 0 KP Gdynia
GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Pogoń Prabuty
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Arka Gdynia SI 2 - 1 Jedynka Reda
Portowiec Gdańsk 0 - 2 Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Wejherowo 4 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Gryf Wejherowo
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
Jedynka Reda 1 - 1 Portowiec Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 4 Arka Gdynia SI
Pogoń Prabuty 2 - 2 Gryf Słupsk KS
FC Gowidlino 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 KP Gdynia
Gryf Słupsk KS 7 - 0 FC Gowidlino
Arka Gdynia SI 0 - 2 Pogoń Prabuty
Portowiec Gdańsk 1 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Gedania Gdańsk 4 - 4 Jedynka Reda
Gryf Wejherowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk
Lechia Gdańsk 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2 - 5 Lechia Gdańsk
Jedynka Reda 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 Gedania Gdańsk 8 listopada 2016 - 17:30
Pogoń Prabuty 4 - 1 Portowiec Gdańsk
FC Gowidlino 2 - 3 Arka Gdynia SI
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Gryf Słupsk KS
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 1 - 0 KP Gdynia
Arka Gdynia SI 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Portowiec Gdańsk 2 - 4 FC Gowidlino
Gedania Gdańsk 2 - 2 Pogoń Prabuty
Gryf Wejherowo 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Lechia Gdańsk 7 - 1 Jedynka Reda
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Jaguar Gdańsk
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 0 - 1 Jaguar Gdańsk
Jedynka Reda 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 7 Lechia Gdańsk
Pogoń Prabuty 0 - 4 Gryf Wejherowo
FC Gowidlino 0 - 4 Gedania Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański 8 - 2 Portowiec Gdańsk
Gryf Słupsk KS 1 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 1 - 1 KP Gdynia
Portowiec Gdańsk 0 - 5 Gryf Słupsk KS
Gedania Gdańsk 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 6 - 0 FC Gowidlino
Lechia Gdańsk 8 - 1 Pogoń Prabuty 27 listopada 2016 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Jedynka Reda
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 2 - 0 Jedynka Reda
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Pogoń Prabuty
Lechia Gdańsk 3 - 0 FC Gowidlino
Gryf Wejherowo 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf Słupsk KS
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Arka Gdynia SI 24 maja 2017 - 17:30
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 0 - 11 KP Gdynia
Arka Gdynia SI 6 - 1 Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk KS 1 - 1 Gryf Wejherowo
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Lechia Gdańsk
FC Gowidlino 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Prabuty 1 - 3 Jaguar Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Jedynka Reda
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Jedynka Reda 4 - 1 Pogoń Prabuty
Jaguar Gdańsk 8 - 0 FC Gowidlino
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk 5 - 0 Gryf Słupsk KS
Gryf Wejherowo 3 - 4 Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk 10 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 0 - 1 KP Gdynia
Portowiec Gdańsk 1 - 21 Gryf Wejherowo
Arka Gdynia SI 0 - 2 Lechia Gdańsk 19 kwietnia 2017 - 17:00
Gryf Słupsk KS 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
GTS Pruszcz Gdański 0 - 5 Jaguar Gdańsk
FC Gowidlino 0 - 0 Jedynka Reda
Pogoń Prabuty 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 3 - 0 Pogoń Prabuty
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 FC Gowidlino
Jedynka Reda 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk KS
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk wycofał się z rozgrywek
Gryf Wejherowo 2 - 1 Gedania Gdańsk
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Gdynia
Gedania Gdańsk 0 - 3 Lechia Gdańsk
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia SI 3 - 1 Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Jedynka Reda
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
FC Gowidlino 3 - 2 Pogoń Prabuty
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 5 - 0 FC Gowidlino
Pogoń Prabuty 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Gryf Słupsk KS
Jedynka Reda 0 - 9 Arka Gdynia SI 9 maja 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk 3 - 3 Gryf Wejherowo 9 maja 2017 - 17:00
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 0 - 0 KP Gdynia
Gryf Wejherowo 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gedania Gdańsk 2 - 4 Jaguar Gdańsk
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
Arka Gdynia SI 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
Gryf Słupsk KS 1 - 0 Pogoń Prabuty
GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 FC Gowidlino
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański
FC Gowidlino 4 - 2 Gryf Słupsk KS
Pogoń Prabuty 2 - 2 Arka Gdynia SI
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - - - Portowiec Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP oraz Portowiec Gdańsk wycofały się po rundzie jesiennej
Jedynka Reda 1 - 2 Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2 - 5 Gryf Wejherowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 KP Gdynia
Lechia Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk
Gryf Wejherowo 10 - 0 Jedynka Reda
Gedania Gdańsk 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Pogoń Prabuty
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
Arka Gdynia SI 13 - 0 FC Gowidlino
Gryf Słupsk KS 9 - 0 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 2 Gryf Słupsk KS
GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Arka Gdynia SI
FC Gowidlino 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
Pogoń Prabuty 1 - 0 Gedania Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Gryf Wejherowo
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
Jedynka Reda 2 - 5 Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 6 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 3 - 2 KP Gdynia
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Jedynka Reda
Lechia Gdańsk 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
Gryf Wejherowo 6 - 0 Pogoń Prabuty
Gedania Gdańsk 0 - 1 FC Gowidlino
Portowiec Gdańsk 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
Arka Gdynia SI 6 - 0 Gryf Słupsk KS
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 0 - 7 Arka Gdynia SI
Gryf Słupsk KS 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Portowiec Gdańsk wycofał się po 17. kolejce
GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Gedania Gdańsk
FC Gowidlino 0 - 7 Gryf Wejherowo
Pogoń Prabuty 0 - 5 Lechia Gdańsk
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP wycofały się po rundzie jesiennej
Jedynka Reda 5 - 1 Jaguar Gdańsk