Baner

Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 72 24 0 2 145 - 13
2. KP Starogard Gdański 26 56 18 2 6 72 - 29
3. KP Gdynia 26 49 15 4 7 64 - 24 2 4 1 1 0 4 - 0
4. Chojniczanka Chojnice 26 49 15 4 7 73 - 39 2 1 0 1 1 0 - 4
5. Santos Gdańsk 26 48 16 0 10 70 - 49
6. Arka Gdynia SI 26 41 13 2 11 56 - 54
7. U-2 Bytów 26 39 12 3 11 41 - 46
8. Rodło Kwidzyn 26 34 11 1 14 39 - 70
9. Start Miastko 26 32 10 2 14 35 - 70 2 3 1 0 1 2 - 2
10. Gryf Słupsk KS 26 32 9 5 12 39 - 59 2 3 1 0 1 2 - 2
11. Sztorm Mosty 26 29 8 5 13 29 - 46
12. Gryf Wejherowo 26 24 7 3 16 32 - 61
13. Czarni Pruszcz Gdański 26 14 4 2 20 24 - 69
14. Pogoń Lębork 26 9 2 3 21 17 - 107
Ostatni komentarz dodał daryllll7 06.05.2017, 15:38:20


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 0 - 0 KP Gdynia
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Santos Gdańsk
KP Starogard Gdański 5 - 1 Sztorm Mosty
Lechia Gdańsk 12 - 0 Rodło Kwidzyn
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk KS 2 - 1 Start Miastko
Arka Gdynia SI 4 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 6 - 1 Pogoń Lębork
Start Miastko 2 - 3 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 1 - 3 Gryf Słupsk KS
Rodło Kwidzyn 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm Mosty 0 - 7 Lechia Gdańsk
Santos Gdańsk 2 - 1 KP Starogard Gdański
U-2 Bytów 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Gdynia
KP Starogard Gdański 3 - 0 U-2 Bytów
Lechia Gdańsk 6 - 1 Santos Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Sztorm Mosty
Gryf Słupsk KS 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork 1 - 2 Start Miastko
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 0 Start Miastko
Gryf Wejherowo 0 - 2 Pogoń Lębork
Rodło Kwidzyn 0 - 6 Arka Gdynia SI
Sztorm Mosty 0 - 2 Gryf Słupsk KS
Santos Gdańsk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
U-2 Bytów 0 - 3 Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 3 - 2 KP Gdynia
Lechia Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 września 2016 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 U-2 Bytów
Gryf Słupsk KS 1 - 2 Santos Gdańsk
Arka Gdynia SI 1 - 2 Sztorm Mosty
Pogoń Lębork 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Start Miastko 2 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 2 - 2 Gryf Wejherowo
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Start Miastko
Sztorm Mosty 2 - 0 Pogoń Lębork
Santos Gdańsk 3 - 2 Arka Gdynia SI
U-2 Bytów 1 - 2 Gryf Słupsk KS
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 5 - 1 KP Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 KP Starogard Gdański
Gryf Słupsk KS 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia SI 2 - 1 U-2 Bytów
Pogoń Lębork 0 - 6 Santos Gdańsk
Start Miastko 2 - 2 Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo 5 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 0 Rodło Kwidzyn
Sztorm Mosty 0 - 0 Gryf Wejherowo
Santos Gdańsk 6 - 1 Start Miastko
U-2 Bytów 3 - 1 Pogoń Lębork
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański 2 - 0 Gryf Słupsk KS
Lechia Gdańsk 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 KP Gdynia
Gryf Słupsk KS 0 - 4 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia SI 0 - 3 KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
Start Miastko 0 - 3 U-2 Bytów
Gryf Wejherowo 1 - 5 Santos Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Sztorm Mosty
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 0 - 1 Sztorm Mosty
Santos Gdańsk 5 - 0 Rodło Kwidzyn
U-2 Bytów 5 - 1 Gryf Wejherowo
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Start Miastko
KP Starogard Gdański 5 - 1 Pogoń Lębork 26 listopada 2016 - 11:00
Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gryf Słupsk KS
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 0 - 0 KP Gdynia
Arka Gdynia SI 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Lębork 0 - 13 Lechia Gdańsk
Start Miastko 2 - 2 KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
Rodło Kwidzyn 3 - 2 U-2 Bytów
Sztorm Mosty 0 - 3 Santos Gdańsk
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 0 - 1 Santos Gdańsk
U-2 Bytów 1 - 0 Sztorm Mosty
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański 5 - 1 Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk 9 - 0 Start Miastko
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk KS 4 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 1 - 6 KP Gdynia
Pogoń Lębork 2 - 1 Gryf Słupsk KS
Start Miastko 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo 1 - 5 Lechia Gdańsk
Rodło Kwidzyn 1 - 2 KP Starogard Gdański
Sztorm Mosty 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Santos Gdańsk 3 - 1 U-2 Bytów
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 5 - 0 U-2 Bytów
Santos Gdańsk 6 - 2 Chojniczanka Chojnice
Sztorm Mosty 1 - 3 KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 0 - 4 Lechia Gdańsk
Gryf Wejherowo 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Start Miastko 1 - 0 Gryf Słupsk KS
Pogoń Lębork 0 - 2 Arka Gdynia SI
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork 0 - 5 KP Gdynia
Arka Gdynia SI 9 - 0 Start Miastko
Gryf Słupsk KS 0 - 0 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Rodło Kwidzyn
Lechia Gdańsk 2 - 0 Sztorm Mosty
KP Starogard Gdański 2 - 1 Santos Gdańsk
Chojniczanka Chojnice 3 - 4 U-2 Bytów
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
U-2 Bytów 0 - 3 KP Starogard Gdański
Santos Gdańsk 4 - 5 Lechia Gdańsk
Sztorm Mosty 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Gryf Słupsk KS
Gryf Wejherowo 0 - 2 Arka Gdynia SI
Start Miastko 4 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko 0 - 2 KP Gdynia
Pogoń Lębork 2 - 6 Gryf Wejherowo
Arka Gdynia SI 2 - 3 Rodło Kwidzyn
Gryf Słupsk KS 1 - 1 Sztorm Mosty
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Santos Gdańsk
Lechia Gdańsk 5 - 0 U-2 Bytów 19 kwietnia 2017 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 4 - 1 KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Lechia Gdańsk
U-2 Bytów 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Santos Gdańsk 5 - 2 Gryf Słupsk KS
Sztorm Mosty 0 - 2 Arka Gdynia SI
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo 0 - 1 Start Miastko
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 2 KP Gdynia
Start Miastko 6 - 1 Rodło Kwidzyn
Pogoń Lębork 0 - 0 Sztorm Mosty
Arka Gdynia SI 6 - 0 Santos Gdańsk
Gryf Słupsk KS 1 - 2 U-2 Bytów
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 20 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk
KP Starogard Gdański 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Gryf Słupsk KS
U-2 Bytów 2 - 1 Arka Gdynia SI
Santos Gdańsk 6 - 1 Pogoń Lębork
Sztorm Mosty 2 - 0 Start Miastko
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
Rodło Kwidzyn 2 - 1 KP Gdynia
Gryf Wejherowo 2 - 0 Sztorm Mosty
Start Miastko 2 - 1 Santos Gdańsk
Pogoń Lębork 0 - 0 U-2 Bytów
Arka Gdynia SI 0 - 8 Chojniczanka Chojnice
Gryf Słupsk KS 1 - 2 KP Starogard Gdański
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Lechia Gdańsk
Kolejka 22 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk 13 - 0 Gryf Słupsk KS
KP Starogard Gdański 2 - 3 Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Pogoń Lębork
U-2 Bytów 2 - 1 Start Miastko
Santos Gdańsk 1 - 2 Gryf Wejherowo
Sztorm Mosty 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 23 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm Mosty 0 - 2 KP Gdynia
Rodło Kwidzyn 3 - 2 Santos Gdańsk 21 maja 2017 - 14:30
Gryf Wejherowo 1 - 0 U-2 Bytów
Start Miastko 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Lębork 0 - 6 KP Starogard Gdański
Arka Gdynia SI 2 - 0 Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 24 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 6 - 1 Gryf Słupsk KS
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk 9 - 0 Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański 8 - 0 Start Miastko
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Gryf Wejherowo
U-2 Bytów 1 - 0 Rodło Kwidzyn
Santos Gdańsk 0 - 5 Sztorm Mosty
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Santos Gdańsk 2 - 1 KP Gdynia
Sztorm Mosty 3 - 2 U-2 Bytów 7 czerwca 2017 - 18:00
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo 1 - 0 KP Starogard Gdański
Start Miastko 0 - 8 Lechia Gdańsk
Pogoń Lębork 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Arka Gdynia SI 3 - 3 Gryf Słupsk KS
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 8 - 0 Arka Gdynia SI
Gryf Słupsk KS 4 - 1 Pogoń Lębork
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Start Miastko
Lechia Gdańsk 8 - 0 Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Sztorm Mosty
U-2 Bytów 3 - 1 Santos Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE