Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Włynkówko 26 53 16 5 5 52 - 36
2. Echo Biesowice 26 48 15 3 8 68 - 46 2 3 1 0 1 4 - 3
3. Chrobry Charbrowo 26 48 14 6 6 66 - 45 2 3 1 0 1 3 - 4
4. KS Damnica 26 47 14 5 7 58 - 36
5. Polonez Bobrowniki 26 46 14 4 8 62 - 37
6. Błękitni Główczyce 26 41 13 2 11 60 - 57
7. Rowokół Smołdzino 26 39 12 3 11 64 - 59
8. Granit Kończewo 26 38 12 2 12 54 - 49
9. Sokół Szczypkowice 26 34 10 4 12 67 - 53
10. Zenit Redkowice 26 32 9 5 12 50 - 46 2 4 1 1 0 6 - 3
11. Barton Barcino 26 32 9 5 12 44 - 61 2 1 0 1 1 3 - 6
12. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 26 28 8 4 14 52 - 75
13. Koral Maszewo 26 26 7 5 14 45 - 62
14. Unia Korzybie 26 7 2 1 23 32 - 112
Ostatni komentarz dodał Eleven 13.07.2017, 16:18:20


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (56) 
Koral Maszewo 0 - 2 Sokół Szczypkowice 28 sierpnia 2016 - 12:00
Rowokół Smołdzino 5 - 0 Zenit Redkowice 28 sierpnia 2016 - 15:00
KS Włynkówko 2 - 1 Polonez Bobrowniki 28 sierpnia 2016 - 16:00
Błękitni Główczyce 1 - 0 KS Damnica 28 sierpnia 2016 - 13:00
Chrobry Charbrowo 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 sierpnia 2016 - 17:00
Granit Kończewo 4 - 1 Echo Biesowice 28 sierpnia 2016 - 13:00
Barton Barcino 2 - 0 Unia Korzybie 28 sierpnia 2016 - 11:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
Sokół Szczypkowice 5 - 1 Unia Korzybie 4 września 2016 - 12:00
Echo Biesowice 2 - 2 Barton Barcino 3 września 2016 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Granit Kończewo 4 września 2016 - 17:00
KS Damnica 5 - 0 Chrobry Charbrowo 4 września 2016 - 16:00
Polonez Bobrowniki 3 - 2 Błękitni Główczyce 3 września 2016 - 16:00
Zenit Redkowice 1 - 1 KS Włynkówko 4 września 2016 - 14:00
Koral Maszewo 1 - 2 Rowokół Smołdzino 4 września 2016 - 12:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
Rowokół Smołdzino 3 - 2 Sokół Szczypkowice 11 września 2016 - 15:00
KS Włynkówko 3 - 0 Koral Maszewo 11 września 2016 - 15:00
Błękitni Główczyce 3 - 2 Zenit Redkowice 11 września 2016 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 0 Polonez Bobrowniki 10 września 2016 - 17:00
Granit Kończewo 5 - 0 KS Damnica 11 września 2016 - 13:00
Barton Barcino 2 - 6 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 września 2016 - 11:00
Unia Korzybie 1 - 9 Echo Biesowice 11 września 2016 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Sokół Szczypkowice 3 - 4 Echo Biesowice 18 września 2016 - 12:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Unia Korzybie 18 września 2016 - 17:00
KS Damnica 1 - 1 Barton Barcino 17 września 2016 - 16:00
Granit Kończewo 1 - 1 Polonez Bobrowniki 14 września 2016 - 17:00
Zenit Redkowice 1 - 2 Chrobry Charbrowo 17 września 2016 - 16:00
Koral Maszewo 1 - 5 Błękitni Główczyce 18 września 2016 - 11:00
Rowokół Smołdzino 1 - 2 KS Włynkówko 18 września 2016 - 14:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
KS Włynkówko 3 - 0 Sokół Szczypkowice 24 września 2016 - 16:00
vo, na boisku 2:0
Błękitni Główczyce 1 - 2 Rowokół Smołdzino 25 września 2016 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 1 Koral Maszewo 24 września 2016 - 16:00
Granit Kończewo 2 - 0 Zenit Redkowice 25 września 2016 - 13:00
Barton Barcino 0 - 3 Polonez Bobrowniki 25 września 2016 - 11:00
Nie uprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy (na boisku 6:1)
Unia Korzybie 0 - 5 KS Damnica 25 września 2016 - 14:00
Echo Biesowice 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 września 2016 - 16:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
Sokół Szczypkowice 1 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 października 2016 - 12:00
KS Damnica 1 - 4 Echo Biesowice 2 października 2016 - 16:00
Polonez Bobrowniki 4 - 2 Unia Korzybie 1 października 2016 - 16:00
Zenit Redkowice 4 - 1 Barton Barcino 2 października 2016 - 14:00
Koral Maszewo 1 - 0 Granit Kończewo 2 października 2016 - 12:00
Rowokół Smołdzino 4 - 3 Chrobry Charbrowo 2 października 2016 - 13:00
KS Włynkówko 1 - 1 Błękitni Główczyce 1 października 2016 - 13:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
Błękitni Główczyce 2 - 1 Sokół Szczypkowice 9 października 2016 - 13:00
Chrobry Charbrowo 2 - 2 KS Włynkówko 8 października 2016 - 15:00
Granit Kończewo 5 - 3 Rowokół Smołdzino 9 października 2016 - 13:00
Barton Barcino 2 - 1 Koral Maszewo 9 października 2016 - 11:00
Unia Korzybie 0 - 3 Zenit Redkowice 9 października 2016 - 14:00
Echo Biesowice 2 - 2 Polonez Bobrowniki 8 października 2016 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 KS Damnica 9 października 2016 - 16:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
Sokół Szczypkowice 5 - 1 KS Damnica 16 października 2016 - 12:00
Polonez Bobrowniki 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 października 2016 - 15:00
Zenit Redkowice 3 - 1 Echo Biesowice 16 października 2016 - 10:30
Koral Maszewo 7 - 1 Unia Korzybie 16 października 2016 - 12:00
Rowokół Smołdzino 4 - 0 Barton Barcino 16 października 2016 - 12:00
KS Włynkówko 2 - 0 Granit Kończewo 15 października 2016 - 16:00
Błękitni Główczyce 4 - 4 Chrobry Charbrowo 16 października 2016 - 13:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
Chrobry Charbrowo 3 - 1 Sokół Szczypkowice 22 października 2016 - 15:00
Granit Kończewo 4 - 3 Błękitni Główczyce 23 października 2016 - 13:00
Barton Barcino 4 - 2 KS Włynkówko 23 października 2016 - 11:00
Unia Korzybie 1 - 8 Rowokół Smołdzino 23 października 2016 - 14:00
Echo Biesowice 3 - 1 Koral Maszewo 22 października 2016 - 15:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Zenit Redkowice 23 października 2016 - 15:00
KS Damnica 2 - 2 Polonez Bobrowniki 23 października 2016 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
Sokół Szczypkowice 5 - 3 Polonez Bobrowniki 30 października 2016 - 12:00
Zenit Redkowice 2 - 0 KS Damnica 29 października 2016 - 15:00
Koral Maszewo 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 października 2016 - 12:00
Rowokół Smołdzino 1 - 1 Echo Biesowice 30 października 2016 - 12:00
KS Włynkówko 5 - 3 Unia Korzybie 29 października 2016 - 15:00
Błękitni Główczyce 3 - 0 Barton Barcino 30 października 2016 - 13:00
Chrobry Charbrowo 4 - 0 Granit Kończewo 29 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
Granit Kończewo 1 - 4 Sokół Szczypkowice 6 listopada 2016 - 13:00
Barton Barcino 3 - 3 Chrobry Charbrowo 6 listopada 2016 - 11:00
Unia Korzybie 5 - 8 Błękitni Główczyce 6 listopada 2016 - 14:00
Echo Biesowice 3 - 1 KS Włynkówko 5 listopada 2016 - 14:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 - 0 Rowokół Smołdzino 6 listopada 2016 - 13:00
KS Damnica 8 - 2 Koral Maszewo 5 listopada 2016 - 14:00
Polonez Bobrowniki 1 - 0 Zenit Redkowice 5 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
Sokół Szczypkowice 3 - 1 Zenit Redkowice 13 listopada 2016 - 12:00
Koral Maszewo 1 - 5 Polonez Bobrowniki 13 listopada 2016 - 12:00
Rowokół Smołdzino 1 - 3 KS Damnica 13 listopada 2016 - 12:00
KS Włynkówko 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 listopada 2016 - 14:00
Błękitni Główczyce 3 - 0 Echo Biesowice 13 listopada 2016 - 13:00
Chrobry Charbrowo 6 - 1 Unia Korzybie 12 listopada 2016 - 14:00
Granit Kończewo 5 - 0 Barton Barcino 13 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
Barton Barcino 2 - 1 Sokół Szczypkowice 20 listopada 2016 - 11:00
Unia Korzybie 1 - 3 Granit Kończewo 20 listopada 2016 - 14:00
Echo Biesowice 1 - 2 Chrobry Charbrowo 19 listopada 2016 - 13:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 1 Błękitni Główczyce 20 listopada 2016 - 13:00
KS Damnica 2 - 1 KS Włynkówko 19 listopada 2016 - 13:00
Polonez Bobrowniki 1 - 2 Rowokół Smołdzino 19 listopada 2016 - 13:00
Zenit Redkowice 1 - 4 Koral Maszewo 20 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (26) 
Sokół Szczypkowice 1 - 3 Koral Maszewo 26 marca 2017 - 12:00
Zenit Redkowice 4 - 2 Rowokół Smołdzino 26 marca 2017 - 12:00
Polonez Bobrowniki 1 - 0 KS Włynkówko 25 marca 2017 - 16:00
KS Damnica 3 - 0 Błękitni Główczyce 25 marca 2017 - 15:00
vo, na boisku 1-1
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Chrobry Charbrowo 25 marca 2017 - 15:00
Echo Biesowice 4 - 2 Granit Kończewo 25 marca 2017 - 16:00
Unia Korzybie 0 - 3 Barton Barcino 26 marca 2017 - 14:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
Unia Korzybie 1 - 1 Sokół Szczypkowice 1 kwietnia 2017 - 16:00
Barton Barcino 0 - 1 Echo Biesowice 1 kwietnia 2017 - 16:00
Granit Kończewo 3 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 kwietnia 2017 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 1 KS Damnica 1 kwietnia 2017 - 17:00
Błękitni Główczyce 6 - 4 Polonez Bobrowniki 3 maja 2017 - 13:00
KS Włynkówko 1 - 0 Zenit Redkowice 2 kwietnia 2017 - 14:00
Rowokół Smołdzino 1 - 3 Koral Maszewo 2 kwietnia 2017 - 11:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
Sokół Szczypkowice 2 - 2 Rowokół Smołdzino 9 kwietnia 2017 - 12:00
Koral Maszewo 1 - 2 KS Włynkówko 8 kwietnia 2017 - 16:00
Zenit Redkowice 6 - 2 Błękitni Główczyce 9 kwietnia 2017 - 14:00
Polonez Bobrowniki 1 - 2 Chrobry Charbrowo 8 kwietnia 2017 - 16:00
KS Damnica 2 - 0 Granit Kończewo 8 kwietnia 2017 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 3 Barton Barcino 8 kwietnia 2017 - 16:00
Echo Biesowice 5 - 2 Unia Korzybie 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (30) 
Echo Biesowice 2 - 1 Sokół Szczypkowice 15 kwietnia 2017 - 16:00
Unia Korzybie 4 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 12 kwietnia 2017 - 16:30
Barton Barcino 1 - 2 KS Damnica 15 kwietnia 2017 - 16:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Granit Kończewo 15 kwietnia 2017 - 16:00
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Zenit Redkowice 15 kwietnia 2017 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 3 Koral Maszewo 15 kwietnia 2017 - 16:00
KS Włynkówko 4 - 1 Rowokół Smołdzino 12 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
Sokół Szczypkowice 7 - 1 KS Włynkówko 23 kwietnia 2017 - 12:00
Rowokół Smołdzino 2 - 1 Błękitni Główczyce 23 kwietnia 2017 - 14:00
Koral Maszewo 1 - 5 Chrobry Charbrowo 23 kwietnia 2017 - 14:00
Zenit Redkowice 0 - 3 Granit Kończewo 23 kwietnia 2017 - 14:00
Polonez Bobrowniki 0 - 1 Barton Barcino 22 kwietnia 2017 - 16:00
KS Damnica 2 - 0 Unia Korzybie 22 kwietnia 2017 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 5 Echo Biesowice 22 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 7 Sokół Szczypkowice 29 kwietnia 2017 - 17:00
Echo Biesowice 1 - 5 KS Damnica 29 kwietnia 2017 - 16:00
Unia Korzybie 1 - 3 Polonez Bobrowniki 29 kwietnia 2017 - 17:30
Barton Barcino 2 - 2 Zenit Redkowice 29 kwietnia 2017 - 16:00
Granit Kończewo 2 - 2 Koral Maszewo 30 kwietnia 2017 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 0 Rowokół Smołdzino 29 kwietnia 2017 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 1 KS Włynkówko 30 kwietnia 2017 - 13:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
Sokół Szczypkowice 2 - 3 Błękitni Główczyce 7 maja 2017 - 12:00
KS Włynkówko 2 - 1 Chrobry Charbrowo 7 maja 2017 - 16:00
Rowokół Smołdzino 1 - 2 Granit Kończewo 7 maja 2017 - 15:00
Koral Maszewo 3 - 2 Barton Barcino 6 maja 2017 - 16:00
Zenit Redkowice 6 - 0 Unia Korzybie 6 maja 2017 - 17:00
Polonez Bobrowniki 3 - 0 Echo Biesowice 6 maja 2017 - 16:00
KS Damnica 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 maja 2017 - 17:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
KS Damnica 3 - 3 Sokół Szczypkowice 13 maja 2017 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 7 Polonez Bobrowniki 13 maja 2017 - 17:00
Echo Biesowice 3 - 1 Zenit Redkowice 13 maja 2017 - 16:00
Unia Korzybie 2 - 1 Koral Maszewo 13 maja 2017 - 16:00
Barton Barcino 1 - 3 Rowokół Smołdzino 13 maja 2017 - 16:00
Granit Kończewo 0 - 2 KS Włynkówko 14 maja 2017 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 3 Błękitni Główczyce 13 maja 2017 - 17:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (45) 
Sokół Szczypkowice 4 - 1 Chrobry Charbrowo 20 maja 2017 - 17:00
Błękitni Główczyce 2 - 1 Granit Kończewo 21 maja 2017 - 13:00
KS Włynkówko 1 - 1 Barton Barcino 20 maja 2017 - 16:00
Rowokół Smołdzino 5 - 0 Unia Korzybie 21 maja 2017 - 15:00
Koral Maszewo 1 - 3 Echo Biesowice 20 maja 2017 - 16:00
Zenit Redkowice 6 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 20 maja 2017 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 0 KS Damnica 20 maja 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
Polonez Bobrowniki 4 - 0 Sokół Szczypkowice 27 maja 2017 - 16:00
KS Damnica 0 - 0 Zenit Redkowice 28 maja 2017 - 17:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 3 Koral Maszewo 27 maja 2017 - 17:00
Echo Biesowice 6 - 2 Rowokół Smołdzino 27 maja 2017 - 16:00
Unia Korzybie 3 - 5 KS Włynkówko 27 maja 2017 - 16:00
Barton Barcino 4 - 1 Błękitni Główczyce 27 maja 2017 - 16:00
Granit Kończewo 2 - 3 Chrobry Charbrowo 28 maja 2017 - 13:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
Sokół Szczypkowice 3 - 0 Granit Kończewo 4 czerwca 2017 - 12:00
vo, na boisku 3:1
Chrobry Charbrowo 6 - 0 Barton Barcino 3 czerwca 2017 - 17:00
Błękitni Główczyce 2 - 0 Unia Korzybie 4 czerwca 2017 - 13:00
KS Włynkówko 2 - 1 Echo Biesowice 3 czerwca 2017 - 16:00
Rowokół Smołdzino 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 czerwca 2017 - 15:00
Koral Maszewo 0 - 1 KS Damnica 3 czerwca 2017 - 16:00
Zenit Redkowice 0 - 3 Polonez Bobrowniki 3 czerwca 2017 - 17:00
vo, na boisku 3:1
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
Zenit Redkowice 1 - 1 Sokół Szczypkowice 10 czerwca 2017 - 17:00
Polonez Bobrowniki 4 - 1 Koral Maszewo 10 czerwca 2017 - 16:00
KS Damnica 3 - 2 Rowokół Smołdzino 10 czerwca 2017 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 KS Włynkówko 10 czerwca 2017 - 17:00
Echo Biesowice 1 - 2 Błękitni Główczyce 11 czerwca 2017 - 18:00
Unia Korzybie 2 - 5 Chrobry Charbrowo 10 czerwca 2017 - 16:00
Barton Barcino 3 - 1 Granit Kończewo 10 czerwca 2017 - 16:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (53) 
Sokół Szczypkowice 2 - 4 Barton Barcino 17 czerwca 2017 - 15:00
Granit Kończewo 5 - 1 Unia Korzybie 17 czerwca 2017 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 3 Echo Biesowice 17 czerwca 2017 - 15:00
Błękitni Główczyce 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 15 czerwca 2017 - 15:00
KS Włynkówko 1 - 0 KS Damnica 17 czerwca 2017 - 15:00
Rowokół Smołdzino 2 - 2 Polonez Bobrowniki 17 czerwca 2017 - 15:00
Koral Maszewo 2 - 2 Zenit Redkowice 17 czerwca 2017 - 15:00