Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Zenit Łęczyce |
7 - 3 |
MKS II Władysławowo |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
Zatoka Puck |
0 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 sierpnia 2016
30.08 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 2 |
Celtic Reda |
28 sierpnia 2016
28.08 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
8 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
28 sierpnia 2016
28.08 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 3 |
KP Gdynia |
27 sierpnia 2016
27.08 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
4 - 1 |
KP Sopot |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
MKS II Władysławowo |
6 - 3 |
KP Sopot |
4 września 2016
4.09 - 15:00 |
KP Gdynia |
4 - 2 |
Latarnik Choczewo |
4 września 2016
4.09 - 20:30 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 4 |
Kamionka Sopot |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
Celtic Reda |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Dragon Bojano |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
3 września 2016
3.09 - 16:30 |
Zenit Łęczyce |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
MKS II Władysławowo |
9 września 2016
9.09 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 7 |
Zenit Łęczyce |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 września 2016
10.09 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
11 września 2016
11.09 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 1 |
Celtic Reda |
10 września 2016
10.09 - 16:30 |
Latarnik Choczewo |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
KP Sopot |
3 - 2 |
KP Gdynia |
10 września 2016
10.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (8) |
MKS II Władysławowo |
10 - 0 |
KP Gdynia |
18 września 2016
18.09 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
KP Sopot |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
Celtic Reda |
1 - 1 |
Latarnik Choczewo |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Dragon Bojano |
1 - 2 |
Kamionka Sopot |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wicher Wierzchucino |
2 - 5 |
MKS II Władysławowo |
24 września 2016
24.09 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
25 września 2016
25.09 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Zenit Łęczyce |
25 września 2016
25.09 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
24 września 2016
24.09 - 16:30 |
Latarnik Choczewo |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
KP Sopot |
1 - 1 |
Celtic Reda |
24 września 2016
24.09 - 11:00 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
25 września 2016
25.09 - 20:30 |
goście nie stawili się na mecz w wyznaczonym terminie |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
MKS II Władysławowo |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
2 października 2016
2.10 - 15:00 |
Celtic Reda |
4 - 0 |
KP Gdynia |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
Dragon Bojano |
3 - 1 |
KP Sopot |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
Latarnik Choczewo |
1 października 2016
1.10 - 15:30 |
Zenit Łęczyce |
1 - 2 |
Kamionka Sopot |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 0 |
MKS II Władysławowo |
9 października 2016
9.10 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
12 - 1 |
Zatoka Puck |
8 października 2016
8.10 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 7 |
Zenit Łęczyce |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
KP Sopot |
6 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 października 2016
8.10 - 11:00 |
KP Gdynia |
1 - 0 |
Dragon Bojano |
9 października 2016
9.10 - 20:30 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
Celtic Reda |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) |
MKS II Władysławowo |
7 - 1 |
Celtic Reda |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
KP Gdynia |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
5 - 5 |
KP Sopot |
15 października 2016
15.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Latarnik Choczewo |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Kamionka Sopot |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
vo, na boisku 3:1 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 4 |
MKS II Władysławowo |
22 października 2016
22.10 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
22 października 2016
22.10 - 15:30 |
Latarnik Choczewo |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
22 października 2016
22.10 - 14:00 |
KP Sopot |
7 - 1 |
Zatoka Puck |
22 października 2016
22.10 - 11:00 |
KP Gdynia |
4 - 4 |
Zenit Łęczyce |
23 października 2016
23.10 - 20:30 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Celtic Reda |
1 - 4 |
Dragon Bojano |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (7) |
MKS II Władysławowo |
1 - 1 |
Dragon Bojano |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 0 |
Celtic Reda |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
5 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
vo, na boisku 5:1 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
KP Gdynia |
29 października 2016
29.10 - 14:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Wicher Wierzchucino |
0 - 5 |
KP Sopot |
29 października 2016
29.10 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Latarnik Choczewo |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
vo, na boisku 2:1 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Kamionka Sopot |
4 - 0 |
MKS II Władysławowo |
5 listopada 2016
5.11 - 15:30 |
Latarnik Choczewo |
2 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
5 listopada 2016
5.11 - 13:00 |
KP Sopot |
2 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
KP Gdynia |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
6 listopada 2016
6.11 - 20:30 |
Kaszubia Starzyno |
7 - 2 |
Zatoka Puck |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Celtic Reda |
1 - 8 |
Zenit Łęczyce |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Dragon Bojano |
2 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 listopada 2016
5.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
MKS II Władysławowo |
3 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Celtic Reda |
13 listopada 2016
13.11 - 12:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 0 |
KP Gdynia |
13 listopada 2016
13.11 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 3 |
KP Sopot |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Latarnik Choczewo |
12 listopada 2016
12.11 - 13:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Latarnik Choczewo |
0 - 9 |
MKS II Władysławowo |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Kamionka Sopot |
19 listopada 2016
19.11 - 11:00 |
KP Gdynia |
3 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
20 listopada 2016
20.11 - 20:30 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
20 listopada 2016
20.11 - 17:00 |
Celtic Reda |
0 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
19 listopada 2016
19.11 - 14:00 |
vo, na boisku 0:2 |
Dragon Bojano |
7 - 2 |
Zatoka Puck |
19 listopada 2016
19.11 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 4 |
Zenit Łęczyce |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (12) |
MKS II Władysławowo |
0 - 2 |
Zenit Łęczyce |
25 marca 2017
25.03 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
26 marca 2017
26.03 - 16:00 |
Dragon Bojano |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
25 marca 2017
25.03 - 13:00 |
Celtic Reda |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
KP Gdynia |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
26 marca 2017
26.03 - 20:30 |
KP Sopot |
4 - 3 |
Latarnik Choczewo |
25 marca 2017
25.03 - 11:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
KP Sopot |
5 - 1 |
MKS II Władysławowo |
1 kwietnia 2017
1.04 - 15:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
KP Gdynia |
1 kwietnia 2017
1.04 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
1 kwietnia 2017
1.04 - 15:30 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 2 |
Celtic Reda |
1 kwietnia 2017
1.04 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
2 kwietnia 2017
2.04 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 kwietnia 2017
1.04 - 13:30 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Zenit Łęczyce |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (7) |
MKS II Władysławowo |
3 - 3 |
Zatoka Puck |
9 kwietnia 2017
9.04 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
9 kwietnia 2017
9.04 - 17:00 |
Dragon Bojano |
3 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
8 kwietnia 2017
8.04 - 13:00 |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Kamionka Sopot |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
Latarnik Choczewo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 |
KP Gdynia |
1 - 13 |
KP Sopot |
9 kwietnia 2017
9.04 - 20:30 |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (5) |
KP Gdynia |
5 - 1 |
MKS II Władysławowo |
12 kwietnia 2017
12.04 - 20:30 |
KP Sopot |
6 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 0 |
Celtic Reda |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 1 |
Dragon Bojano |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
6 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
11 kwietnia 2017
11.04 - 17:45 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 0 |
Zenit Łęczyce |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
MKS II Władysławowo |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
23 kwietnia 2017
23.04 - 15:00 |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 1 |
Kamionka Sopot |
23 kwietnia 2017
23.04 - 17:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Latarnik Choczewo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 15:00 |
Celtic Reda |
2 - 4 |
KP Sopot |
23 kwietnia 2017
23.04 - 18:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 0 |
KP Gdynia |
23 kwietnia 2017
23.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
MKS II Władysławowo |
29 kwietnia 2017
29.04 - 16:00 |
KP Gdynia |
1 - 2 |
Celtic Reda |
30 kwietnia 2017
30.04 - 20:30 |
KP Sopot |
2 - 6 |
Dragon Bojano |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
Zenit Łęczyce |
29 kwietnia 2017
29.04 - 18:30 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
29 kwietnia 2017
29.04 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
12 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
30 kwietnia 2017
30.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
MKS II Władysławowo |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
7 maja 2017
7.05 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Zatoka Puck |
0 - 1 |
Kamionka Sopot |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 2 |
Latarnik Choczewo |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
KP Sopot |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Dragon Bojano |
9 - 0 |
KP Gdynia |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Celtic Reda |
2 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
7 maja 2017
7.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Celtic Reda |
6 - 1 |
MKS II Władysławowo |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 |
KP Gdynia |
1 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
14 maja 2017
14.05 - 20:30 |
KP Sopot |
5 - 3 |
Zenit Łęczyce |
13 maja 2017
13.05 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
14 maja 2017
14.05 - 15:30 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
13 maja 2017
13.05 - 13:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
MKS II Władysławowo |
2 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
20 maja 2017
20.05 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 0 |
Kamionka Sopot |
21 maja 2017
21.05 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 4 |
Latarnik Choczewo |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
KP Sopot |
21 maja 2017
21.05 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
5 - 0 |
KP Gdynia |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
21 maja 2017
21.05 - 18:00 |
Dragon Bojano |
3 - 4 |
Celtic Reda |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Dragon Bojano |
2 - 0 |
MKS II Władysławowo |
27 maja 2017
27.05 - 15:00 |
Celtic Reda |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
28 maja 2017
28.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 5 |
Zenit Łęczyce |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
KP Gdynia |
2 - 5 |
Zatoka Puck |
28 maja 2017
28.05 - 20:30 |
KP Sopot |
6 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
28 maja 2017
28.05 - 18:00 |
Latarnik Choczewo |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
27 maja 2017
27.05 - 15:30 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
MKS II Władysławowo |
0 - 6 |
Kamionka Sopot |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
Latarnik Choczewo |
3 czerwca 2017
3.06 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 2 |
KP Sopot |
4 czerwca 2017
4.06 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
KP Gdynia |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
4 - 2 |
Celtic Reda |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
4 czerwca 2017
4.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 4 |
MKS II Władysławowo |
11 czerwca 2017
11.06 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
Zenit Łęczyce |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Celtic Reda |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
KP Gdynia |
0 - 10 |
Bałtyk II Gdynia |
11 czerwca 2017
11.06 - 17:00 |
KP Sopot |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
10 czerwca 2017
10.06 - 11:00 |
vo, na boisku 4:3 |
Latarnik Choczewo |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
11 czerwca 2017
11.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (11) |
MKS II Władysławowo |
12 - 1 |
Latarnik Choczewo |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
5 - 1 |
KP Sopot |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Portowiec Gdańsk |
8 - 0 |
KP Gdynia |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
9 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 3 |
Celtic Reda |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Zatoka Puck |
3 - 3 |
Dragon Bojano |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
|