V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 28 71 23 2 3 110 - 24
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 61 19 4 5 82 - 36 2 6 2 0 0 9 - 2
3. Chojniczanka II Chojnice 28 61 20 1 7 88 - 38 2 0 0 0 2 2 - 9
4. Pomezania Malbork 28 55 16 7 5 91 - 41
5. Borowiak Czersk 28 51 16 3 9 65 - 45
6. Gwiazda Karsin 28 46 13 7 8 69 - 47
7. Orzeł Subkowy 28 42 12 6 10 51 - 60
8. Powiśle II Dzierzgoń 28 36 11 3 14 49 - 76
9. Wda Lipusz 28 33 9 6 13 55 - 67
10. Błękitni Stare Pole 28 32 9 5 14 49 - 63
11. Szarża Krojanty 28 31 8 7 13 64 - 82
12. Sparta Kleszczewo 28 28 8 4 16 44 - 70
13. Czarni Przemysław 28 27 8 3 17 51 - 82
14. Wisła Korzeniewo 28 17 4 5 19 30 - 84
15. Meteor Pinczyn 28 7 2 1 25 32 - 115
16. Gryf 2009 Tczew (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał tarmalica 29.06.2017, 16:51:42
* Gryf 2009 Tczew wycofał się po 11. kolejce


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (59) 
Wda Lipusz 4 - 2 Wisła Korzeniewo 13 sierpnia 2016 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 5 - 1 Szarża Krojanty 13 sierpnia 2016 - 17:00
Gwiazda Karsin - Gryf 2009 Tczew 13 sierpnia 2016 - 17:00
anulowany, było 2-1
Orzeł Subkowy 1 - 1 Borowiak Czersk 13 sierpnia 2016 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 2 Chojniczanka II Chojnice 14 sierpnia 2016 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 3 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2016 - 11:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Czarni Przemysław 13 sierpnia 2016 - 15:00
vo, na boisku 0:2, Brak młodzieżowca od 60 do 66 minuty
Meteor Pinczyn 1 - 4 Sparta Kleszczewo 13 sierpnia 2016 - 16:00
Kolejka 2 - 21. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
Wisła Korzeniewo 0 - 0 Sparta Kleszczewo 21 sierpnia 2016 - 11:00
Czarni Przemysław 4 - 0 Meteor Pinczyn 21 sierpnia 2016 - 16:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Błękitni Stare Pole 19 sierpnia 2016 - 18:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Radunia Stężyca 21 sierpnia 2016 - 11:00
Borowiak Czersk 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 sierpnia 2016 - 14:00
Gryf 2009 Tczew - Orzeł Subkowy 21 sierpnia 2016 - 14:00
anulowany, było 2-6
Szarża Krojanty 3 - 2 Gwiazda Karsin 19 sierpnia 2016 - 18:00
Wda Lipusz 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 21 sierpnia 2016 - 15:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (30) 
Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Wisła Korzeniewo 27 sierpnia 2016 - 15:00
Gwiazda Karsin 4 - 2 Wda Lipusz 24 sierpnia 2016 - 18:00
Orzeł Subkowy 2 - 0 Szarża Krojanty 28 sierpnia 2016 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf 2009 Tczew 27 sierpnia 2016 - 13:00
anulowany, było 7-0
Radunia Stężyca 0 - 1 Borowiak Czersk 27 sierpnia 2016 - 17:00
Błękitni Stare Pole 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 28 sierpnia 2016 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 7 Pomezania Malbork 27 sierpnia 2016 - 16:00
Sparta Kleszczewo 1 - 0 Czarni Przemysław 27 sierpnia 2016 - 15:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wisła Korzeniewo 1 - 3 Czarni Przemysław 3 września 2016 - 15:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Sparta Kleszczewo 3 września 2016 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Meteor Pinczyn 3 września 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Błękitni Stare Pole 4 września 2016 - 17:00
Gryf 2009 Tczew - Radunia Stężyca 4 września 2016 - 14:00
anulowany, było 0-13
Szarża Krojanty 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 września 2016 - 16:00
Wda Lipusz 3 - 4 Orzeł Subkowy 3 września 2016 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 4 Gwiazda Karsin 3 września 2016 - 15:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (35) 
Gwiazda Karsin 5 - 1 Wisła Korzeniewo 10 września 2016 - 16:00
Orzeł Subkowy 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 11 września 2016 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Wda Lipusz 10 września 2016 - 17:00
Radunia Stężyca 11 - 2 Szarża Krojanty 10 września 2016 - 13:00
Błękitni Stare Pole - Gryf 2009 Tczew 10 września 2016 - 15:00
anulowany, było 4-1
Meteor Pinczyn 0 - 4 Borowiak Czersk 10 września 2016 - 16:00
Sparta Kleszczewo 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 10 września 2016 - 14:00
Czarni Przemysław 3 - 3 Pomezania Malbork 11 września 2016 - 16:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (38) 
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Pomezania Malbork 17 września 2016 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Czarni Przemysław 18 września 2016 - 16:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Sparta Kleszczewo 18 września 2016 - 17:00
Gryf 2009 Tczew - Meteor Pinczyn 17 września 2016 - 13:00
anulowany, było 0-3
Szarża Krojanty 3 - 3 Błękitni Stare Pole 17 września 2016 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 1 Radunia Stężyca 17 września 2016 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2016 - 15:00
Gwiazda Karsin 3 - 4 Orzeł Subkowy 17 września 2016 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
Orzeł Subkowy 7 - 1 Wisła Korzeniewo 22 września 2016 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Gwiazda Karsin 24 września 2016 - 16:00
Radunia Stężyca 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 24 września 2016 - 16:00
Błękitni Stare Pole 7 - 1 Wda Lipusz 24 września 2016 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 5 Szarża Krojanty 24 września 2016 - 16:00
Sparta Kleszczewo - Gryf 2009 Tczew 24 września 2016 - 14:00
anulowany, było 3-0
Czarni Przemysław 1 - 6 Borowiak Czersk 25 września 2016 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 24 września 2016 - 19:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
Wisła Korzeniewo 0 - 5 Chojniczanka II Chojnice 1 października 2016 - 14:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Pomezania Malbork 2 października 2016 - 16:00
Gryf 2009 Tczew - Czarni Przemysław 2 października 2016 - 14:00
anulowany, było 2-5
Szarża Krojanty 3 - 3 Sparta Kleszczewo 1 października 2016 - 15:00
Wda Lipusz 2 - 3 Meteor Pinczyn 1 października 2016 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Błękitni Stare Pole 1 października 2016 - 15:00
Gwiazda Karsin 2 - 5 Radunia Stężyca 1 października 2016 - 14:00
Orzeł Subkowy 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 października 2016 - 16:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Wisła Korzeniewo 8 października 2016 - 15:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Orzeł Subkowy 8 października 2016 - 16:00
Błękitni Stare Pole 7 - 2 Gwiazda Karsin 8 października 2016 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 8 października 2016 - 16:00
Sparta Kleszczewo 3 - 1 Wda Lipusz 8 października 2016 - 14:00
Czarni Przemysław 7 - 2 Szarża Krojanty 9 października 2016 - 15:00
Pomezania Malbork - Gryf 2009 Tczew 8 października 2016 - 16:00
anulowany, było 3-0
Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Borowiak Czersk 9 października 2016 - 11:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
Wisła Korzeniewo 1 - 5 Borowiak Czersk 15 października 2016 - 14:00
Gryf 2009 Tczew - Chojniczanka II Chojnice 16 października 2016 - 14:00
anulowany, było 1-6
Szarża Krojanty 3 - 3 Pomezania Malbork 15 października 2016 - 15:00
Wda Lipusz 4 - 3 Czarni Przemysław 15 października 2016 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 4 Sparta Kleszczewo 15 października 2016 - 15:00
Gwiazda Karsin 7 - 0 Meteor Pinczyn 15 października 2016 - 14:00
Orzeł Subkowy 0 - 0 Błękitni Stare Pole 16 października 2016 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Radunia Stężyca 15 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
Radunia Stężyca 9 - 1 Wisła Korzeniewo 22 października 2016 - 15:00
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 października 2016 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 2 Orzeł Subkowy 22 października 2016 - 15:00
Sparta Kleszczewo 1 - 1 Gwiazda Karsin 22 października 2016 - 14:00
Czarni Przemysław 3 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 23 października 2016 - 14:00
Pomezania Malbork 4 - 1 Wda Lipusz 22 października 2016 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Szarża Krojanty 26 października 2016 - 14:00
Borowiak Czersk - Gryf 2009 Tczew 23 października 2016 - 15:00
anulowany, było 3-0 vo
Kolejka 12 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (29) 
Szarża Krojanty 2 - 3 Borowiak Czersk 30 października 2016 - 14:00
Wda Lipusz 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 29 października 2016 - 12:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 Pomezania Malbork 29 października 2016 - 14:00
Gwiazda Karsin 3 - 2 Czarni Przemysław 29 października 2016 - 13:00
Orzeł Subkowy 1 - 3 Sparta Kleszczewo 30 października 2016 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Meteor Pinczyn 29 października 2016 - 14:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Błękitni Stare Pole 29 października 2016 - 15:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
Błękitni Stare Pole 2 - 0 Wisła Korzeniewo 5 listopada 2016 - 13:00
Meteor Pinczyn 0 - 8 Radunia Stężyca 5 listopada 2016 - 14:00
Sparta Kleszczewo 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2016 - 13:00
Czarni Przemysław 2 - 1 Orzeł Subkowy 6 listopada 2016 - 13:00
Pomezania Malbork 0 - 0 Gwiazda Karsin 5 listopada 2016 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 6 listopada 2016 - 11:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Wda Lipusz 6 listopada 2016 - 13:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wisła Korzeniewo 1 - 4 Szarża Krojanty 12 listopada 2016 - 14:00
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 4 Borowiak Czersk 12 listopada 2016 - 13:00
Gwiazda Karsin 2 - 3 Chojniczanka II Chojnice 12 listopada 2016 - 13:00
Pomezania Malbork 4 - 4 Orzeł Subkowy 15 listopada 2016 - 19:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Czarni Przemysław 12 listopada 2016 - 13:00
Radunia Stężyca 4 - 3 Sparta Kleszczewo 12 listopada 2016 - 13:00
Błękitni Stare Pole 2 - 1 Meteor Pinczyn 12 listopada 2016 - 13:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
Meteor Pinczyn 3 - 0 Wisła Korzeniewo 19 listopada 2016 - 13:00
Sparta Kleszczewo 4 - 1 Błękitni Stare Pole 19 listopada 2016 - 13:00
Czarni Przemysław 1 - 0 Radunia Stężyca 20 listopada 2016 - 13:00
Pomezania Malbork 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 listopada 2016 - 12:00
Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 Orzeł Subkowy 20 listopada 2016 - 13:00
Gwiazda Karsin 0 - 0 Borowiak Czersk 19 listopada 2016 - 13:00
Szarża Krojanty 6 - 1 Wda Lipusz 19 listopada 2016 - 13:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Wda Lipusz 19 marca 2017 - 14:00
Szarża Krojanty 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 19 marca 2017 - 13:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Orzeł Subkowy 18 marca 2017 - 16:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 marca 2017 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Radunia Stężyca 18 marca 2017 - 15:00
Czarni Przemysław 0 - 3 Błękitni Stare Pole 19 marca 2017 - 14:00
vo, na boisku 1:3
Sparta Kleszczewo 2 - 2 Meteor Pinczyn 19 marca 2017 - 13:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
Sparta Kleszczewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 25 marca 2017 - 11:00
Meteor Pinczyn 2 - 3 Czarni Przemysław 25 marca 2017 - 15:00
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Pomezania Malbork 25 marca 2017 - 14:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 25 marca 2017 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk 25 marca 2017 - 15:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Szarża Krojanty 25 marca 2017 - 14:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 5 Wda Lipusz 25 marca 2017 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
Wisła Korzeniewo 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 1 kwietnia 2017 - 14:00
Wda Lipusz 0 - 0 Gwiazda Karsin 1 kwietnia 2017 - 16:00
Szarża Krojanty 3 - 3 Orzeł Subkowy 2 kwietnia 2017 - 13:00
Borowiak Czersk 0 - 5 Radunia Stężyca 24 maja 2017 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 1 Błękitni Stare Pole 2 kwietnia 2017 - 11:00
Pomezania Malbork 5 - 2 Meteor Pinczyn 1 kwietnia 2017 - 15:00
Czarni Przemysław 2 - 3 Sparta Kleszczewo 2 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
Czarni Przemysław 0 - 2 Wisła Korzeniewo 9 kwietnia 2017 - 15:00
Sparta Kleszczewo 0 - 2 Pomezania Malbork 8 kwietnia 2017 - 14:00
Meteor Pinczyn 2 - 6 Chojniczanka II Chojnice 8 kwietnia 2017 - 16:00
Błękitni Stare Pole 2 - 4 Borowiak Czersk 8 kwietnia 2017 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Szarża Krojanty 8 kwietnia 2017 - 15:00
Orzeł Subkowy 1 - 1 Wda Lipusz 8 kwietnia 2017 - 16:00
Gwiazda Karsin 2 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 8 kwietnia 2017 - 15:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wisła Korzeniewo 1 - 2 Gwiazda Karsin 11 kwietnia 2017 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Orzeł Subkowy 15 kwietnia 2017 - 15:00
Wda Lipusz 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 kwietnia 2017 - 17:00
Szarża Krojanty 1 - 3 Radunia Stężyca 12 kwietnia 2017 - 17:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Meteor Pinczyn 12 kwietnia 2017 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 8 - 0 Sparta Kleszczewo 12 kwietnia 2017 - 16:00
Pomezania Malbork 6 - 0 Czarni Przemysław 12 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła Korzeniewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
Czarni Przemysław 2 - 7 Chojniczanka II Chojnice 22 kwietnia 2017 - 16:30
Sparta Kleszczewo 0 - 2 Borowiak Czersk 22 kwietnia 2017 - 14:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Szarża Krojanty 22 kwietnia 2017 - 14:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Wda Lipusz 22 kwietnia 2017 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 22 kwietnia 2017 - 12:00
Orzeł Subkowy 0 - 0 Gwiazda Karsin 22 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
Wisła Korzeniewo 0 - 1 Orzeł Subkowy 29 kwietnia 2017 - 11:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2017 - 18:00
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 8 Radunia Stężyca 29 kwietnia 2017 - 16:00
Wda Lipusz 1 - 0 Błękitni Stare Pole 29 kwietnia 2017 - 17:00
Szarża Krojanty 5 - 4 Meteor Pinczyn 29 kwietnia 2017 - 15:00
Borowiak Czersk 8 - 0 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2017 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 4 Pomezania Malbork 30 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Sparta Kleszczewo,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Wisła Korzeniewo 3 maja 2017 - 14:00
Pomezania Malbork 5 - 2 Borowiak Czersk 3 maja 2017 - 17:00
Sparta Kleszczewo 0 - 3 Szarża Krojanty 3 maja 2017 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 5 Wda Lipusz 3 maja 2017 - 16:00
Błękitni Stare Pole 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 3 maja 2017 - 15:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Gwiazda Karsin 3 maja 2017 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Orzeł Subkowy 3 maja 2017 - 17:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Wisła Korzeniewo 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 maja 2017 - 11:00
Orzeł Subkowy 1 - 3 Radunia Stężyca 6 maja 2017 - 16:00
Gwiazda Karsin 6 - 3 Błękitni Stare Pole 6 maja 2017 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 5 - 1 Meteor Pinczyn 6 maja 2017 - 16:00
Wda Lipusz 5 - 2 Sparta Kleszczewo 6 maja 2017 - 17:00
Szarża Krojanty 4 - 1 Czarni Przemysław 6 maja 2017 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice 6 maja 2017 - 17:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
Borowiak Czersk 2 - 2 Wisła Korzeniewo 14 maja 2017 - 17:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Szarża Krojanty 13 maja 2017 - 11:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Wda Lipusz 14 maja 2017 - 16:00
Sparta Kleszczewo 2 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 13 maja 2017 - 16:00
Meteor Pinczyn 0 - 6 Gwiazda Karsin 13 maja 2017 - 16:00
Błękitni Stare Pole 3 - 2 Orzeł Subkowy 14 maja 2017 - 15:00
Radunia Stężyca 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 maja 2017 - 11:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wisła Korzeniewo 0 - 4 Radunia Stężyca 20 maja 2017 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Błękitni Stare Pole 20 maja 2017 - 17:00
Orzeł Subkowy 2 - 1 Meteor Pinczyn 20 maja 2017 - 16:00
Gwiazda Karsin 3 - 1 Sparta Kleszczewo 20 maja 2017 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 4 Czarni Przemysław 20 maja 2017 - 16:00
Wda Lipusz 1 - 1 Pomezania Malbork 20 maja 2017 - 17:00
Szarża Krojanty 0 - 2 Chojniczanka II Chojnice 20 maja 2017 - 16:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
Borowiak Czersk 3 - 1 Szarża Krojanty 28 maja 2017 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Wda Lipusz 28 maja 2017 - 15:00
Pomezania Malbork 9 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 27 maja 2017 - 17:00
Czarni Przemysław 0 - 3 Gwiazda Karsin 28 maja 2017 - 16:00
Sparta Kleszczewo 2 - 3 Orzeł Subkowy 27 maja 2017 - 16:00
Meteor Pinczyn 3 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja 2017 - 16:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Radunia Stężyca 27 maja 2017 - 15:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
Wisła Korzeniewo 3 - 3 Błękitni Stare Pole 3 czerwca 2017 - 15:00
Radunia Stężyca 8 - 0 Meteor Pinczyn 3 czerwca 2017 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Sparta Kleszczewo 3 czerwca 2017 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Orzeł Subkowy 3 - 2 Czarni Przemysław 3 czerwca 2017 - 16:00
Gwiazda Karsin 5 - 2 Pomezania Malbork 3 czerwca 2017 - 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 5 Chojniczanka II Chojnice 3 czerwca 2017 - 16:00
Wda Lipusz 2 - 1 Borowiak Czersk 4 czerwca 2017 - 17:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (32) 
Szarża Krojanty 5 - 6 Wisła Korzeniewo 9 czerwca 2017 - 18:15
Borowiak Czersk 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 11 czerwca 2017 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 1 Gwiazda Karsin 10 czerwca 2017 - 11:00
Orzeł Subkowy 2 - 6 Pomezania Malbork 10 czerwca 2017 - 16:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 czerwca 2017 - 16:00
Sparta Kleszczewo 1 - 4 Radunia Stężyca 10 czerwca 2017 - 17:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Błękitni Stare Pole 10 czerwca 2017 - 16:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
Wisła Korzeniewo 3 - 2 Meteor Pinczyn 17 czerwca 2017 - 17:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Sparta Kleszczewo 17 czerwca 2017 - 17:00
vo, na boisku 1:2
Radunia Stężyca 3 - 0 Czarni Przemysław 17 czerwca 2017 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Pomezania Malbork 17 czerwca 2017 - 17:00
Orzeł Subkowy 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 17 czerwca 2017 - 17:00
Borowiak Czersk 4 - 3 Gwiazda Karsin 17 czerwca 2017 - 17:00
Wda Lipusz 2 - 2 Szarża Krojanty 17 czerwca 2017 - 17:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, .