Baner

Centralna Liga Juniorów - grupa zachodnia - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Szczecin 30 69 22 3 5 91 - 32
2. Lech Poznań 30 67 21 4 5 89 - 27
3. Arka Gdynia 30 52 16 4 10 69 - 35
4. Warta Poznań 30 51 15 6 9 43 - 42
5. Zagłębie Lubin 30 46 13 7 10 55 - 53
6. Piast Gliwice 30 45 13 6 11 61 - 58
7. Lechia Gdańsk 30 44 12 8 10 44 - 42
8. Górnik Zabrze 30 42 11 9 10 42 - 45
9. Śląsk Wrocław 30 41 11 8 11 43 - 35
10. Falubaz Zielona Góra 30 38 11 5 14 34 - 46
11. Miedź Legnica 30 37 11 4 15 40 - 50
12. Salos Szczecin 30 36 10 6 14 32 - 52
13. Gwarek Zabrze 30 33 10 3 17 38 - 56 2 4 1 1 0 5 - 4
14. Bałtyk Koszalin 30 33 10 3 17 45 - 64 2 1 0 1 1 4 - 5
15. Gryf Słupsk 30 23 7 2 21 31 - 82
16. FC Wrocław Academy Wrocław 30 22 6 4 20 31 - 69
Ostatni komentarz dodał kibic1996 23.04.2017, 19:16:12


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Szczecin 1 - 3 Lech Poznań 24 sierpnia 2016 - 17:00
Gwarek Zabrze 2 - 0 Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław 1 - 1 Zagłębie Lubin
Gryf Słupsk 1 - 2 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 3 - 1 Falubaz Zielona Góra
Miedź Legnica 3 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław 17 sierpnia 2016 - 15:00
Arka Gdynia 3 - 0 Bałtyk Koszalin 17 sierpnia 2016 - 13:00
Pogoń Szczecin 0 - 0 Warta Poznań 24 sierpnia 2016 - 14:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Lech Poznań 5 - 0 Warta Poznań 21 września 2016 - 17:00
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Pogoń Szczecin
FC Wrocław Academy Wrocław 1 - 1 Arka Gdynia
Falubaz Zielona Góra 1 - 0 Miedź Legnica
Górnik Zabrze 2 - 1 Piast Gliwice
Zagłębie Lubin 0 - 4 Gryf Słupsk
Lechia Gdańsk 1 - 0 Śląsk Wrocław
Salos Szczecin 0 - 2 Gwarek Zabrze
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwarek Zabrze 0 - 3 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 3 - 3 Salos Szczecin
Gryf Słupsk 1 - 3 Lechia Gdańsk
Piast Gliwice 5 - 1 Zagłębie Lubin
Miedź Legnica 1 - 3 Górnik Zabrze
Arka Gdynia 0 - 1 Falubaz Zielona Góra
Pogoń Szczecin 2 - 1 FC Wrocław Academy Wrocław
Warta Poznań 0 - 2 Bałtyk Koszalin
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 1 - 0 Bałtyk Koszalin 14 września 2016 - 12:00
FC Wrocław Academy Wrocław 2 - 3 Warta Poznań
Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 0 - 4 Arka Gdynia
Zagłębie Lubin 2 - 2 Miedź Legnica
Lechia Gdańsk 4 - 1 Piast Gliwice
Salos Szczecin 0 - 0 Gryf Słupsk
Gwarek Zabrze 3 - 1 Śląsk Wrocław
Kolejka 5 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Śląsk Wrocław 2 - 2 Lech Poznań
Gryf Słupsk 3 - 2 Gwarek Zabrze
Piast Gliwice 5 - 1 Salos Szczecin
Miedź Legnica 4 - 2 Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 0 - 1 Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin 4 - 0 Górnik Zabrze 21 września 2016
Warta Poznań 1 - 3 Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin 0 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Kolejka 6 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 4 - 1 FC Wrocław Academy Wrocław
Falubaz Zielona Góra 3 - 0 Bałtyk Koszalin
Górnik Zabrze 1 - 1 Warta Poznań
Zagłębie Lubin 4 - 1 Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia
Salos Szczecin 3 - 0 Miedź Legnica
Gwarek Zabrze 2 - 4 Piast Gliwice
Śląsk Wrocław 4 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 7 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 1 - 7 Lech Poznań
Piast Gliwice 0 - 3 Śląsk Wrocław
Miedź Legnica 1 - 2 Gwarek Zabrze
Arka Gdynia 6 - 1 Salos Szczecin
Pogoń Szczecin 5 - 1 Lechia Gdańsk
Warta Poznań 0 - 0 Zagłębie Lubin
Bałtyk Koszalin 5 - 1 Górnik Zabrze
FC Wrocław Academy Wrocław 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Kolejka 8 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 3 - 0 Falubaz Zielona Góra
Górnik Zabrze 1 - 1 FC Wrocław Academy Wrocław
Zagłębie Lubin 4 - 4 Bałtyk Koszalin 25 października 2016 - 13:00
w pierwotnym terminie (25 września, 11:00) odwołany
Lechia Gdańsk 1 - 3 Warta Poznań
Salos Szczecin 1 - 0 Pogoń Szczecin
Gwarek Zabrze 0 - 1 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 1 - 0 Miedź Legnica
Gryf Słupsk 2 - 2 Piast Gliwice
Kolejka 9 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Piast Gliwice 2 - 1 Lech Poznań
Miedź Legnica 2 - 1 Gryf Słupsk 3 grudnia 2016 - 11:00
Arka Gdynia 2 - 3 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 4 - 0 Gwarek Zabrze
Warta Poznań 1 - 2 Salos Szczecin
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Lechia Gdańsk
FC Wrocław Academy Wrocław 1 - 4 Zagłębie Lubin
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Górnik Zabrze
Kolejka 10 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 3 - 3 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 3 - 2 Falubaz Zielona Góra
Lechia Gdańsk 0 - 1 FC Wrocław Academy Wrocław
Salos Szczecin 2 - 1 Bałtyk Koszalin
Gwarek Zabrze 2 - 3 Warta Poznań
Śląsk Wrocław 2 - 2 Pogoń Szczecin
Gryf Słupsk 1 - 4 Arka Gdynia
Piast Gliwice 4 - 3 Miedź Legnica
Kolejka 11 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Miedź Legnica 0 - 1 Lech Poznań
Arka Gdynia 3 - 0 Piast Gliwice
Pogoń Szczecin 6 - 0 Gryf Słupsk
Warta Poznań 2 - 1 Śląsk Wrocław
Bałtyk Koszalin 3 - 4 Gwarek Zabrze
FC Wrocław Academy Wrocław 2 - 4 Salos Szczecin 3 grudnia 2016
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze 1 - 0 Zagłębie Lubin
Kolejka 12 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 4 - 0 Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk 2 - 1 Górnik Zabrze
Salos Szczecin 0 - 1 Falubaz Zielona Góra
Gwarek Zabrze 4 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Śląsk Wrocław 6 - 1 Bałtyk Koszalin
Gryf Słupsk 2 - 3 Warta Poznań
Piast Gliwice 2 - 1 Pogoń Szczecin
Miedź Legnica 0 - 3 Arka Gdynia
Kolejka 13 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 2 - 6 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 6 - 4 Miedź Legnica
Warta Poznań 2 - 0 Piast Gliwice
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Gryf Słupsk
FC Wrocław Academy Wrocław 1 - 0 Śląsk Wrocław
Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Gwarek Zabrze
Górnik Zabrze 0 - 0 Salos Szczecin
Zagłębie Lubin 1 - 1 Lechia Gdańsk
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 0 - 0 Lechia Gdańsk
Salos Szczecin 0 - 4 Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze 0 - 2 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Gryf Słupsk 1 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Piast Gliwice 5 - 3 Bałtyk Koszalin
Miedź Legnica 2 - 0 Warta Poznań
Arka Gdynia 1 - 2 Pogoń Szczecin
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Szczecin 4 - 1 Lech Poznań
Warta Poznań 0 - 2 Arka Gdynia
Bałtyk Koszalin 4 - 1 Miedź Legnica
FC Wrocław Academy Wrocław 3 - 3 Piast Gliwice
Falubaz Zielona Góra 1 - 0 Gryf Słupsk
Górnik Zabrze 0 - 0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin 2 - 0 Gwarek Zabrze
Lechia Gdańsk 0 - 0 Salos Szczecin
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 3 - 0 Salos Szczecin
Lechia Gdańsk 2 - 1 Gwarek Zabrze
Zagłębie Lubin 1 - 3 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 6 - 2 Gryf Słupsk
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Piast Gliwice
FC Wrocław Academy Wrocław 0 - 1 Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin 3 - 2 Arka Gdynia
Warta Poznań 4 - 1 Pogoń Szczecin
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 0 - 4 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 6 - 1 Bałtyk Koszalin
Arka Gdynia 5 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Miedź Legnica 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
Piast Gliwice 2 - 2 Górnik Zabrze
Gryf Słupsk 0 - 3 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 1 - 2 Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze 2 - 0 Salos Szczecin
Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 7 - 1 Gwarek Zabrze
Salos Szczecin 1 - 2 Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk 11 marca 2017 - 13:00
Zagłębie Lubin 1 - 2 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 0 - 1 Miedź Legnica
Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Arka Gdynia
FC Wrocław Academy Wrocław 1 - 2 Pogoń Szczecin
Bałtyk Koszalin 2 - 0 Warta Poznań
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Lech Poznań
Warta Poznań 3 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Pogoń Szczecin 6 - 0 Falubaz Zielona Góra
Arka Gdynia 3 - 2 Górnik Zabrze
Miedź Legnica 2 - 0 Zagłębie Lubin
Piast Gliwice 0 - 3 Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk 0 - 1 Salos Szczecin
Śląsk Wrocław 0 - 0 Gwarek Zabrze
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 3 - 0 Śląsk Wrocław
Gwarek Zabrze 0 - 1 Gryf Słupsk
Salos Szczecin 2 - 0 Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 1 - 2 Miedź Legnica 25 marca 2017 - 13:00
Zagłębie Lubin 0 - 4 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 0 - 1 Pogoń Szczecin
Falubaz Zielona Góra 1 - 2 Warta Poznań
FC Wrocław Academy Wrocław 0 - 3 Bałtyk Koszalin
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Wrocław Academy Wrocław 0 - 4 Lech Poznań
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań 1 - 1 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 7 - 3 Zagłębie Lubin
Arka Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 31 marca 2017
Miedź Legnica 2 - 0 Salos Szczecin
Piast Gliwice 3 - 0 Gwarek Zabrze
Gryf Słupsk 0 - 2 Śląsk Wrocław
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 7 - 0 Gryf Słupsk
Śląsk Wrocław 0 - 0 Piast Gliwice
Gwarek Zabrze 1 - 0 Miedź Legnica
Salos Szczecin 0 - 3 Arka Gdynia
Lechia Gdańsk 1 - 1 Pogoń Szczecin 8 kwietnia 2017 - 13:00
Zagłębie Lubin 1 - 2 Warta Poznań
Górnik Zabrze 2 - 1 Bałtyk Koszalin
Falubaz Zielona Góra 2 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Kolejka 23 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Falubaz Zielona Góra 0 - 6 Lech Poznań
FC Wrocław Academy Wrocław 1 - 2 Górnik Zabrze
Bałtyk Koszalin 1 - 3 Zagłębie Lubin
Warta Poznań 0 - 3 Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin 4 - 0 Salos Szczecin
Arka Gdynia 1 - 1 Gwarek Zabrze
Miedź Legnica 1 - 1 Śląsk Wrocław
Piast Gliwice 4 - 2 Gryf Słupsk
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
Lech Poznań 1 - 0 Piast Gliwice
Gryf Słupsk 1 - 0 Miedź Legnica 23 kwietnia 2017 - 12:00
Śląsk Wrocław 0 - 2 Arka Gdynia
Gwarek Zabrze 0 - 3 Pogoń Szczecin
Salos Szczecin 1 - 3 Warta Poznań
Lechia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Koszalin 22 kwietnia 2017 - 12:00
Zagłębie Lubin 5 - 1 FC Wrocław Academy Wrocław
Górnik Zabrze 1 - 3 Falubaz Zielona Góra
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Górnik Zabrze 2 - 2 Lech Poznań
Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy Wrocław 3 - 0 Lechia Gdańsk
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Salos Szczecin
Warta Poznań 2 - 0 Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin 2 - 0 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 4 - 0 Gryf Słupsk
Miedź Legnica 1 - 3 Piast Gliwice 19 kwietnia 2017
Kolejka 26 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 0 - 1 Miedź Legnica
Piast Gliwice 1 - 3 Arka Gdynia
Gryf Słupsk 0 - 5 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 0 - 1 Warta Poznań
Gwarek Zabrze 1 - 1 Bałtyk Koszalin
Salos Szczecin 1 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
Lechia Gdańsk 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie Lubin 1 - 0 Górnik Zabrze
Kolejka 27 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Lubin 2 - 1 Lech Poznań
Górnik Zabrze 3 - 1 Lechia Gdańsk
Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Salos Szczecin
FC Wrocław Academy Wrocław 2 - 4 Gwarek Zabrze
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Śląsk Wrocław
Warta Poznań 2 - 0 Gryf Słupsk
Pogoń Szczecin 4 - 1 Piast Gliwice
Arka Gdynia 5 - 1 Miedź Legnica
Kolejka 28 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 3 - 2 Arka Gdynia
Miedź Legnica 2 - 3 Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 1 - 1 Warta Poznań
Gryf Słupsk 4 - 2 Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław 0 - 2 FC Wrocław Academy Wrocław
Gwarek Zabrze 1 - 2 Falubaz Zielona Góra
Salos Szczecin 2 - 0 Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk 1 - 1 Zagłębie Lubin
Kolejka 29 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 3 - 1 Lech Poznań
Zagłębie Lubin 2 - 2 Salos Szczecin
Górnik Zabrze 2 - 0 Gwarek Zabrze
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy Wrocław 3 - 2 Gryf Słupsk
Bałtyk Koszalin 3 - 2 Piast Gliwice
Warta Poznań 2 - 2 Miedź Legnica
Pogoń Szczecin 3 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 30 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech Poznań 2 - 0 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 0 - 1 Warta Poznań
Miedź Legnica 1 - 0 Bałtyk Koszalin
Piast Gliwice 4 - 2 FC Wrocław Academy Wrocław
Gryf Słupsk 1 - 5 Falubaz Zielona Góra 3 czerwca 2017 - 16:00
Śląsk Wrocław 0 - 1 Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze 1 - 3 Zagłębie Lubin
Salos Szczecin 2 - 2 Lechia Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE