Baner

Liga Juniorów D1 - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 Tczew 24 61 20 1 3 118 - 16
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 59 19 2 3 108 - 17
3. Orzeł Subkowy 24 58 19 1 4 104 - 31 2 6 2 0 0 4 - 2
4. Pomezania Malbork 24 58 19 1 4 82 - 25 2 0 0 0 2 2 - 4
5. Rodło Kwidzyn 24 57 18 3 3 92 - 26
6. Powiśle Dzierzgoń 24 39 13 0 11 101 - 60
7. AP Malbork 24 30 9 3 12 46 - 44
8. Morze Stegna 24 27 8 3 13 40 - 79
9. KS Czernin 24 26 8 2 14 51 - 70
10. Olimpia Sztum 24 21 6 3 15 46 - 102
11. Grom Nowy Staw 24 10 3 1 20 24 - 143
12. Bałtyk Sztutowo 24 6 2 0 22 23 - 139 2 3 1 0 1 4 - 2
13. Czarni Przemysław (*) 24 6 2 0 22 13 - 96 2 3 1 0 1 2 - 4
Ostatni komentarz dodał morzestegna 08.11.2015, 23:20:22
* Czarni Przemysław wycofali się po 17. kolejce


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 1 - 3 Czarni Przemysław
Morze Stegna 3 - 1 Bałtyk Sztutowo
Orzeł Subkowy 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 września 2015 - 18:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 KS Czernin
Olimpia Sztum 1 - 7 AP Malbork
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
KS Czernin 4 - 1 Olimpia Sztum
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
Bałtyk Sztutowo 1 - 7 Orzeł Subkowy
Grom Nowy Staw 2 - 6 Morze Stegna
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morze Stegna 3 - 0 Czarni Przemysław
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika w drużynie Czarni Przemysław. Rozdział 3 art. 12.1.7
Orzeł Subkowy 14 - 1 Grom Nowy Staw 13 września 2015 - 11:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 13 września 2015 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody drużyny gości w wyznaczonym terminie.
Powiśle Dzierzgoń 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2015 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Gryf 2009 Tczew 8 - 0 KS Czernin
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 1 - 4 AP Malbork
Rodło Kwidzyn 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 - 1 Olimpia Sztum
Bałtyk Sztutowo 2 - 11 Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw 1 - 4 Pomezania Malbork
Morze Stegna 0 - 3 Orzeł Subkowy 19 września 2015 - 13:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy 9 - 1 Czarni Przemysław 27 września 2015 - 11:00
Pomezania Malbork 10 - 0 Morze Stegna
Powiśle Dzierzgoń 9 - 1 Grom Nowy Staw 27 września 2015 - 11:00
Olimpia Sztum 7 - 2 Bałtyk Sztutowo
Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
AP Malbork 1 - 1 KS Czernin 27 września 2015 - 13:30
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 6 KS Czernin
Rodło Kwidzyn 1 - 0 AP Malbork
Bałtyk Sztutowo 0 - 6 Gryf 2009 Tczew
Grom Nowy Staw 2 - 2 Olimpia Sztum
Morze Stegna 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Orzeł Subkowy 3 - 2 Pomezania Malbork
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 7 - 2 Czarni Przemysław
Powiśle Dzierzgoń 3 - 6 Orzeł Subkowy 11 października 2015 - 11:00
Olimpia Sztum 5 - 5 Morze Stegna
Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Grom Nowy Staw
AP Malbork 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 października 2015 - 11:00
KS Czernin 1 - 3 Rodło Kwidzyn 11 października 2015 - 11:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 5 Rodło Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 KS Czernin
Bałtyk Sztutowo 1 - 7 AP Malbork
Morze Stegna 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
Orzeł Subkowy 8 - 1 Olimpia Sztum 18 października 2015 - 11:00
Pomezania Malbork 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Powiśle Dzierzgoń 11 - 0 Czarni Przemysław 25 października 2015 - 11:00
Olimpia Sztum 1 - 3 Pomezania Malbork
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Orzeł Subkowy
AP Malbork 2 - 1 Grom Nowy Staw 25 października 2015 - 10:30
KS Czernin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 25 października 2015 - 11:00
vo, Brak aktualnych badań lekarskich w drużynie Bałtyk Sztutowo. Rozdział 3 art. 12.1.8 RR.
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 października 2015 - 11:00
Bałtyk Sztutowo 1 - 6 Rodło Kwidzyn 31 października 2015 - 11:00
Grom Nowy Staw 1 - 4 KS Czernin 31 października 2015 - 10:00
Morze Stegna 0 - 1 AP Malbork 31 października 2015 - 13:00
Pomezania Malbork 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 31 października 2015 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 7 - 3 Olimpia Sztum
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Olimpia Sztum 4 - 0 Czarni Przemysław
Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 listopada 2015 - 10:00
AP Malbork 0 - 2 Orzeł Subkowy 8 listopada 2015 - 11:00
KS Czernin 0 - 7 Morze Stegna 8 listopada 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 11 - 1 Grom Nowy Staw 7 listopada 2015 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
Grom Nowy Staw 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Morze Stegna 1 - 1 Rodło Kwidzyn
Orzeł Subkowy 3 - 2 KS Czernin
Pomezania Malbork 3 - 0 AP Malbork
Olimpia Sztum 0 - 4 Gryf 2009 Tczew 11 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Czarni Przemysław 14 listopada 2015 - 10:00
AP Malbork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 listopada 2015 - 17:00
KS Czernin 1 - 5 Pomezania Malbork 15 listopada 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 3 Orzeł Subkowy 14 listopada 2015 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Morze Stegna
Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 1 Grom Nowy Staw
Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Morze Stegna
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Orzeł Subkowy
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Pomezania Malbork
KS Czernin 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
AP Malbork 3 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 AP Malbork
Olimpia Sztum 0 - 0 KS Czernin
Powiśle Dzierzgoń 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy 9 - 1 Bałtyk Sztutowo
Morze Stegna 3 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 1 - 5 Morze Stegna 16 kwietnia 2016 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Orzeł Subkowy
Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn 7 - 0 Olimpia Sztum
KS Czernin 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 3 - 0 Czarni Przemysław 24 kwietnia 2016 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Rodło Kwidzyn
Olimpia Sztum 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Dzierzgoń 11 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pomezania Malbork 7 - 0 Grom Nowy Staw
Orzeł Subkowy 5 - 0 Morze Stegna
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 3 Orzeł Subkowy
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Morze Stegna 0 - 6 Pomezania Malbork
Grom Nowy Staw 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
Bałtyk Sztutowo 0 - 5 Olimpia Sztum
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
KS Czernin 1 - 5 AP Malbork
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
AP Malbork 0 - 2 Rodło Kwidzyn
Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Bałtyk Sztutowo
Olimpia Sztum 5 - 0 Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Morze Stegna
Pomezania Malbork 0 - 1 Orzeł Subkowy
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 3 Pomezania Malbork
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Orzeł Subkowy 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Morze Stegna 1 - 2 Olimpia Sztum
Grom Nowy Staw 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 AP Malbork
Rodło Kwidzyn 3 - 1 KS Czernin
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
KS Czernin 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
AP Malbork 8 - 1 Bałtyk Sztutowo
Gryf 2009 Tczew 8 - 0 Morze Stegna
Olimpia Sztum 1 - 5 Orzeł Subkowy
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Pomezania Malbork
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 22 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Pomezania Malbork 8 - 1 Olimpia Sztum
Orzeł Subkowy 3 - 2 Gryf 2009 Tczew
Grom Nowy Staw 4 - 3 AP Malbork
Bałtyk Sztutowo 2 - 12 KS Czernin
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 23 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Rodło Kwidzyn 9 - 2 Bałtyk Sztutowo
KS Czernin 4 - 1 Grom Nowy Staw
AP Malbork 0 - 0 Morze Stegna
Gryf 2009 Tczew 5 - 0 Pomezania Malbork
Olimpia Sztum 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 24 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 3 Olimpia Sztum
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Powiśle Dzierzgoń 2 - 6 Gryf 2009 Tczew
Orzeł Subkowy 4 - 0 AP Malbork
Morze Stegna 3 - 2 KS Czernin
Grom Nowy Staw 0 - 10 Rodło Kwidzyn
Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 25 - 18/19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 - 0 Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 4 - 0 Morze Stegna
KS Czernin 0 - 5 Orzeł Subkowy 19 czerwca 2016 - 13:00
AP Malbork 0 - 1 Pomezania Malbork
Gryf 2009 Tczew 8 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 26 - 25/26. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
Powiśle Dzierzgoń 12 - 1 AP Malbork
Pomezania Malbork 4 - 2 KS Czernin
Orzeł Subkowy 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Morze Stegna 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Olimpia Sztum, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE