Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Diament Trzebielino |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 8 |
Gryf Słupsk KS |
|
SSPN Malczkowo |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, Lew Lębork, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 8 |
Chrobry Charbrowo |
|
Lew Lębork |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
|
Diament Trzebielino |
2 - 3 |
Stal Jezierzyce |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Pauza: Wybrzeże Objazda, SSPN Malczkowo, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
Karol Pęplino |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
22 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 5 |
Lew Lębork |
20 września 2015
20.09 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
6 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Pauza: Sparta Sycewice, Diament Trzebielino, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 9 |
Sparta Sycewice |
|
Lew Lębork |
6 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 11 |
Chrobry Charbrowo |
27 września 2015
27.09 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 11 |
Gryf Słupsk KS |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, Karol Pęplino, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
4 października 2015
4.10 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Lew Lębork |
|
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Karol Pęplino, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 12 |
Karol Pęplino |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 13 |
Sparta Sycewice |
10 października 2015
10.10 - 16:30 |
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
SSPN Malczkowo |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, Lew Lębork, |
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
13 - 1 |
Karol Pęplino |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
15 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 14 |
Lew Lębork |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
1 - 5 |
Lew Lębork |
24 października 2015
24.10 - 16:30 |
Boisko w Lęborku. Gospodarz KTS „Lew” Lębork. |
Wybrzeże Objazda |
3 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 5 |
Sparta Sycewice |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
10 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Pauza: SSPN Malczkowo, Diament Trzebielino, |
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Karol Pęplino |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 4 |
Diament Trzebielino |
11 listopada 2015
11.11 - 10:00 |
Lew Lębork |
8 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice, |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
0 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Gospodarz GKS „Wybrzeże” Objazda. Miejsce rozegrania meczu Objazda. |
Diament Trzebielino |
2 - 13 |
Lew Lębork |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 4 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 1 |
Sparta Sycewice |
8 listopada 2015
8.11 - 17:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SSPN Malczkowo |
0 - 6 |
Karol Pęplino |
|
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
|
Lew Lębork |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Karol Pęplino |
0 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Gryf Słupsk KS |
20 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Pauza: Chrobry Charbrowo, Lew Lębork, |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Chrobry Charbrowo |
3 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Gryf Słupsk KS |
4 - 3 |
Lew Lębork |
|
Stal Jezierzyce |
4 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, SSPN Malczkowo, |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
|
Lew Lębork |
14 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 7 |
SSPN Malczkowo |
|
Pauza: Sparta Sycewice, Diament Trzebielino, |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
8 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 maja 2016
4.05 - 16:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 3 |
Lew Lębork |
|
Chrobry Charbrowo |
8 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
|
Gryf Słupsk KS |
21 - 0 |
Diament Trzebielino |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, Karol Pęplino, |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
1 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
10 maja 2016
10.05 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
|
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Lew Lębork |
6 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Karol Pęplino, |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
6 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
|
SSPN Malczkowo |
3 - 3 |
Diament Trzebielino |
|
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Gryf Słupsk KS, Lew Lębork, |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Lew Lębork |
8 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Pauza: Wybrzeże Objazda, Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
6 - 0 |
Karol Pęplino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
|
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
|
Pauza: SSPN Malczkowo, Diament Trzebielino, |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
|
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
SSPN Malczkowo |
29 maja 2016
29.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
8 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Wybrzeże Objazda |
3 - 0 |
Lew Lębork |
|
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice, |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
0 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Lew Lębork |
14 - 1 |
Diament Trzebielino |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
7 czerwca 2016
7.06 - 18:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
SSPN Malczkowo |
4 - 7 |
Chrobry Charbrowo |
|
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
4 - 3 |
SSPN Malczkowo |
|
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 4 |
Lew Lębork |
|
Diament Trzebielino |
4 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
|
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Gryf Słupsk KS, . |
|