Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
1 września 2015
1.09 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
9 września 2015
9.09 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Jaguar Gdańsk |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
9 września 2015
9.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gedania Gdańsk |
1 - 6 |
Jantar Ustka |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
GOSRiT Luzino |
6 września 2015
6.09 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 7 |
KP Starogard Gdański |
|
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Arka Gdynia SI |
1 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 1 |
Gedania Gdańsk |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
13 września 2015
13.09 - 17:00 |
Jantar Ustka |
8 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
7 - 4 |
Jantar Ustka |
20 września 2015
20.09 - 15:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 4 |
Jaguar Gdańsk |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 4 |
GOSRiT Luzino |
|
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
20 września 2015
20.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
27 września 2015
27.09 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Jaguar Gdańsk |
9 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
27 września 2015
27.09 - 17:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
5 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 7 |
Jantar Ustka |
|
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Jaguar Gdańsk |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
11 października 2015
11.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf 2009 Tczew |
6 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
11 października 2015
11.10 - 14:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 6 |
Gryf Wejherowo |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Powiśle Dzierzgoń |
11 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
18 października 2015
18.10 - 12:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
21 października 2015
21.10 - 16:00 |
Luzino, ul. Mickiewicza 22. Zmiana terminu i gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie KTS-K GOSRiT Luzino, w rundzie wiosennej Pomorze AS. |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
25 października 2015
25.10 - 11:30 |
GOSRiT Luzino |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
25 października 2015
25.10 - 14:30 |
Jantar Ustka |
3 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
10 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
2 - 9 |
Gedania Gdańsk |
7 listopada 2015
7.11 - 16:00 |
Gdańsk, ul. Hallera 201. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Gedania Gdańsk, w rundzie wiosennej KTS-K GOSRiT Luzino. |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Arka Gdynia SI |
18 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
11 listopada 2015
11.11 - 14:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
14 listopada 2015
14.11 - 13:45 |
boisko Luzino, ul. Mickiewicza 22. Zmiana gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie KTS - K GOSRiT Luzino, w rundzie wiosennej Jantar Ustka. |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 15 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
20 kwietnia 2016
20.04 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
20 marca 2016
20.03 - 11:00 |
Jantar Ustka |
6 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
30 marca 2016
30.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Jaguar Gdańsk |
6 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
6 kwietnia 2016
6.04 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
16 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
26 marca 2016
26.03 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
23 marca 2016
23.03 - 11:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
26 marca 2016
26.03 - 12:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pogoń Lębork |
0 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:30 |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
Jantar Ustka |
4 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GOSRiT Luzino |
6 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
17 kwietnia 2016
17.04 - 12:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
4 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 9 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Jantar Ustka |
7 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Jaguar Gdańsk |
4 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
27 kwietnia 2016
27.04 - 18:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
11 maja 2016
11.05 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
4 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
GOSRiT Luzino |
25 maja 2016
25.05 - 18:15 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
|
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
vo, goście nie przyjechali |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Jantar Ustka |
4 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Jaguar Gdańsk |
1 - 7 |
KP Starogard Gdański |
|
GOSRiT Luzino |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
1 czerwca 2016
1.06 - 17:30 |
vo, goście nie przyjechali |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
vo, na boisku 5:4, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji) |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Jantar Ustka |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Jaguar Gdańsk |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
vo, na boisku 10:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Chojniczanka Chojnice |
15 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
8 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Powiśle Dzierzgoń |
10 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
|