Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (42) |
OTS Osiek |
1 - 7 |
GKS Bobowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
2 - 6 |
Szpak Skórcz |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
11 - 0 |
Zarex Bytonia |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 |
LZS Bytonia |
3 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 |
Start Kulice |
4 - 3 |
Pogoń Smętowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
1 - 3 |
Orzeł Borkowo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (14) |
GKS Bobowo |
2 - 1 |
Orzeł Borkowo |
5 września 2015
5.09 - 18:00 |
Pogoń Smętowo |
6 - 2 |
Sokół Lubichowo |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 7 |
Start Kulice |
6 września 2015
6.09 - 14:00 |
Zarex Bytonia |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
6 września 2015
6.09 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 1 |
Styna Godziszewo |
6 września 2015
6.09 - 13:00 |
OTS Osiek |
1 - 6 |
Wisła Walichnowy |
6 września 2015
6.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Wisła Walichnowy |
2 - 5 |
GKS Bobowo |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
12 - 0 |
OTS Osiek |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
LZS Bytonia |
0 - 7 |
Szpak Skórcz |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Start Kulice |
2 - 2 |
Zarex Bytonia |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
7 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Pogoń Smętowo |
20 września 2015
20.09 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 5 |
Orzeł Borkowo |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Zarex Bytonia |
0 - 5 |
Sokół Lubichowo |
20 września 2015
20.09 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 7 |
Start Kulice |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
OTS Osiek |
6 - 3 |
LZS Bytonia |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 13 |
Styna Godziszewo |
20 września 2015
20.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
26 września 2015
26.09 - 15:00 |
LZS Bytonia |
4 - 2 |
Wisła Walichnowy |
26 września 2015
26.09 - 17:00 |
Start Kulice |
8 - 0 |
OTS Osiek |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
8 - 2 |
Szpak Skórcz |
27 września 2015
27.09 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Zarex Bytonia |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
26 września 2015
26.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (40) |
GKS Bobowo |
12 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Zarex Bytonia |
5 - 6 |
Pogoń Smętowo |
4 października 2015
4.10 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Orzeł Borkowo |
4 października 2015
4.10 - 13:00 |
OTS Osiek |
2 - 1 |
Sokół Lubichowo |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
1 - 10 |
Start Kulice |
4 października 2015
4.10 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 2 |
LZS Bytonia |
3 października 2015
3.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (31) |
LZS Bytonia |
3 - 0 |
GKS Bobowo |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
vo, brak aktualnych badań lekarskich gości |
Start Kulice |
2 - 0 |
Styna Godziszewo |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
15 - 1 |
Wisła Walichnowy |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Orzeł Borkowo |
4 - 1 |
OTS Osiek |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Szpak Skórcz |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 6 |
Zarex Bytonia |
11 października 2015
11.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (29) |
GKS Bobowo |
7 - 4 |
Zarex Bytonia |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
OTS Osiek |
0 - 4 |
Pogoń Smętowo |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 2 |
Orzeł Borkowo |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
10 - 0 |
Sokół Lubichowo |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
LZS Bytonia |
0 - 7 |
Start Kulice |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Start Kulice |
0 - 1 |
GKS Bobowo |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 3 |
Styna Godziszewo |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
8 - 0 |
Wisła Walichnowy |
24 października 2015
24.10 - 15:30 |
vo, na boisku 8:0, dekompletacja drużyny Wisła Walichnowy. Rozdział 3 Art. 12.1.9 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 3 |
OTS Osiek |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
Zarex Bytonia |
6 - 1 |
Szpak Skórcz |
25 października 2015
25.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (47) |
GKS Bobowo |
0 - 0 |
Szpak Skórcz |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
OTS Osiek |
4 - 7 |
Zarex Bytonia |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Wisła Walichnowy |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody drużyny gości w wyznaczonym terminie. |
Styna Godziszewo |
3 - 4 |
Pogoń Smętowo |
31 października 2015
31.10 - 14:30 |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Orzeł Borkowo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Start Kulice |
4 - 2 |
Sokół Lubichowo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Sokół Lubichowo |
6 - 2 |
GKS Bobowo |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 2 |
Start Kulice |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
vo, na boisku 4:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników w drużynie LZS Bytonia. Roz.3 art. 12.1.7 RR. |
Orzeł Radziejewo |
0 - 4 |
Styna Godziszewo |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Zarex Bytonia |
12 - 3 |
Wisła Walichnowy |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 1 |
OTS Osiek |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GKS Bobowo |
9 - 0 |
OTS Osiek |
16 kwietnia 2016
16.04 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
Zarex Bytonia |
0 - 4 |
Styna Godziszewo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
LZS Bytonia |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 0 |
Start Kulice |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:30 |
Orzeł Borkowo |
1 - 4 |
Sokół Lubichowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Orzeł Borkowo |
1 - 6 |
GKS Bobowo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 17:00 |
Start Kulice |
9 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
LZS Bytonia |
5 - 4 |
Zarex Bytonia |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 0 |
Szpak Skórcz |
23 kwietnia 2016
23.04 - 14:00 |
vo, na boisku 4:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Wisła Walichnowy |
0 - 3 |
OTS Osiek |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GKS Bobowo |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
OTS Osiek |
1 - 7 |
Styna Godziszewo |
1 maja 2016
1.05 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 0 |
LZS Bytonia |
1 maja 2016
1.05 - 13:00 |
Zarex Bytonia |
0 - 3 |
Start Kulice |
1 maja 2016
1.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 2 |
Sokół Lubichowo |
1 maja 2016
1.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Orzeł Borkowo |
30 kwietnia 2016
30.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
GKS Bobowo |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
4 - 3 |
Orzeł Radziejewo |
8 maja 2016
8.05 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
8 - 4 |
Zarex Bytonia |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Start Kulice |
3 - 2 |
Szpak Skórcz |
8 maja 2016
8.05 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 1 |
OTS Osiek |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (31) |
GKS Bobowo |
1 - 4 |
Styna Godziszewo |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 3 |
LZS Bytonia |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
OTS Osiek |
1 - 5 |
Start Kulice |
15 maja 2016
15.05 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 6 |
Sokół Lubichowo |
15 maja 2016
15.05 - 13:00 |
Zarex Bytonia |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
14 maja 2016
14.05 - 18:00 |
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
Pogoń Smętowo |
15 maja 2016
15.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
GKS Bobowo |
22 maja 2016
22.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
9 - 2 |
Zarex Bytonia |
22 maja 2016
22.05 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
22 maja 2016
22.05 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
OTS Osiek |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny OTS OsieK |
Start Kulice |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
LZS Bytonia |
0 - 0 |
Styna Godziszewo |
22 maja 2016
22.05 - 13:00 |
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GKS Bobowo |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
25 maja 2016
25.05 - 19:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 1 |
Start Kulice |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 3 |
Sokół Lubichowo |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
OTS Osiek |
0 - 6 |
Orzeł Borkowo |
25 maja 2016
25.05 - 18:30 |
Szpak Skórcz |
5 - 6 |
Pogoń Smętowo |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Zarex Bytonia |
5 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Zarex Bytonia |
0 - 3 |
GKS Bobowo |
29 maja 2016
29.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 2 |
Szpak Skórcz |
29 maja 2016
29.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 4 |
OTS Osiek |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
Sokół Lubichowo |
0 - 4 |
Styna Godziszewo |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Start Kulice |
1 - 0 |
LZS Bytonia |
29 maja 2016
29.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Bobowo |
1 - 3 |
Start Kulice |
5 czerwca 2016
5.06 - 18:00 |
LZS Bytonia |
5 - 0 |
Sokół Lubichowo |
4 czerwca 2016
4.06 - 18:00 |
Styna Godziszewo |
5 - 0 |
Orzeł Borkowo |
5 czerwca 2016
5.06 - 14:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
OTS Osiek |
2 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
5 czerwca 2016
5.06 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
6 - 1 |
Zarex Bytonia |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
GKS Bobowo |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:00 |
Zarex Bytonia |
4 - 2 |
OTS Osiek |
12 czerwca 2016
12.06 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Wisła Walichnowy |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
Pogoń Smętowo |
0 - 2 |
Styna Godziszewo |
11 czerwca 2016
11.06 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 1 |
LZS Bytonia |
12 czerwca 2016
12.06 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 5 |
Start Kulice |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Bobowo |
7 - 4 |
Sokół Lubichowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
Start Kulice |
1 - 1 |
Orzeł Borkowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
LZS Bytonia |
3 - 6 |
Pogoń Smętowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
10 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
Wisła Walichnowy |
0 - 3 |
Zarex Bytonia |
|
Wisła Walichnowy wycofała się po rundzie jesiennej |
OTS Osiek |
0 - 4 |
Szpak Skórcz |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
|