Baner

Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Sulmin 20 50 16 2 2 74 - 23
2. Orzeł Straszyn 20 48 15 3 2 69 - 15
3. Wierzyca Stara Kiszewa 20 46 15 1 4 54 - 26
4. Santana Wielki Klincz 20 41 13 2 5 48 - 13
5. Słupia Sulęczyno 20 30 9 3 8 46 - 33
6. GKS Trąbki Wielkie 20 26 8 2 10 37 - 55
7. Gryf Goręczyno 20 23 6 5 9 40 - 40
8. FC Gowidlino 20 18 4 6 10 32 - 54
9. Huragan Nowe Polaszki 20 13 3 4 13 16 - 56
10. Olimp Mierzeszyn 20 11 3 2 15 25 - 76
11. GTS Przywidz 20 8 2 2 16 35 - 85
Ostatni komentarz dodał macioxsi 20.06.2016, 08:26:44


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 FC Gowidlino 30 sierpnia 2015 - 17:30
Słupia Sulęczyno 1 - 3 GKS Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2015 - 14:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Gryf Goręczyno 30 sierpnia 2015 - 14:00
Orzeł Straszyn 5 - 0 GTS Przywidz 30 sierpnia 2015 - 13:00
Olimp Mierzeszyn 1 - 1 Huragan Nowe Polaszki 30 sierpnia 2015 - 15:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
Huragan Nowe Polaszki 0 - 4 KS Sulmin 5 września 2015 - 17:00
GTS Przywidz 4 - 7 Olimp Mierzeszyn 5 września 2015 - 17:00
Gryf Goręczyno 1 - 1 Orzeł Straszyn 5 września 2015 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 8 Santana Wielki Klincz 5 września 2015 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 1 Słupia Sulęczyno 5 września 2015 - 16:30
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
Słupia Sulęczyno 2 - 2 FC Gowidlino 13 września 2015 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 13 września 2015 - 14:00
Orzeł Straszyn 7 - 0 GKS Trąbki Wielkie 13 września 2015 - 13:00
Olimp Mierzeszyn 1 - 1 Gryf Goręczyno 12 września 2015 - 17:00
KS Sulmin 7 - 3 GTS Przywidz 13 września 2015 - 18:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
FC Gowidlino 5 - 1 Huragan Nowe Polaszki 19 września 2015 - 16:00
Gryf Goręczyno 1 - 2 KS Sulmin 19 września 2015 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 2 - 1 Olimp Mierzeszyn 19 września 2015 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 4 Orzeł Straszyn 19 września 2015 - 16:00
Słupia Sulęczyno 1 - 0 Santana Wielki Klincz 20 września 2015 - 14:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Santana Wielki Klincz 2 - 0 FC Gowidlino 27 września 2015 - 14:00
Orzeł Straszyn 3 - 2 Słupia Sulęczyno 27 września 2015 - 13:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 27 września 2015 - 15:00
KS Sulmin 5 - 0 GKS Trąbki Wielkie 26 września 2015 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 GTS Przywidz 26 września 2015 - 16:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
FC Gowidlino 5 - 4 GTS Przywidz 3 października 2015 - 16:00
Gryf Goręczyno 1 - 1 Huragan Nowe Polaszki 3 października 2015 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 2 KS Sulmin 3 października 2015 - 16:00
Słupia Sulęczyno 6 - 1 Olimp Mierzeszyn 4 października 2015 - 14:00
Santana Wielki Klincz 0 - 1 Orzeł Straszyn 4 października 2015 - 14:00
Pauza: GKS Trąbki Wielkie,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
Orzeł Straszyn 4 - 0 FC Gowidlino 11 października 2015 - 13:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 3 Santana Wielki Klincz 11 października 2015 - 16:00
KS Sulmin 4 - 3 Słupia Sulęczyno 10 października 2015 - 16:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 GKS Trąbki Wielkie 11 października 2015 - 15:00
GTS Przywidz 1 - 4 Gryf Goręczyno 10 października 2015 - 16:30
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
FC Gowidlino 2 - 2 Gryf Goręczyno 17 października 2015 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 7 - 2 GTS Przywidz 17 października 2015 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 17 października 2015 - 15:00
Santana Wielki Klincz 3 - 1 KS Sulmin 18 października 2015 - 14:00
Orzeł Straszyn 7 - 0 Olimp Mierzeszyn 18 października 2015 - 13:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Olimp Mierzeszyn 2 - 1 FC Gowidlino 25 października 2015 - 15:00
KS Sulmin 2 - 2 Orzeł Straszyn 25 października 2015 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Słupia Sulęczyno 24 października 2015 - 14:00
GTS Przywidz 0 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 24 października 2015 - 16:00
Gryf Goręczyno 0 - 0 GKS Trąbki Wielkie 24 października 2015 - 15:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
FC Gowidlino 1 - 4 GKS Trąbki Wielkie 31 października 2015 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 1 Gryf Goręczyno 31 października 2015 - 14:00
Słupia Sulęczyno 10 - 0 GTS Przywidz 31 października 2015 - 14:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 31 października 2015 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Olimp Mierzeszyn 4 - 5 KS Sulmin 31 października 2015 - 15:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
KS Sulmin 7 - 0 FC Gowidlino 8 listopada 2015 - 14:00
Huragan Nowe Polaszki 0 - 8 Orzeł Straszyn 7 listopada 2015 - 14:00
GTS Przywidz 1 - 3 Santana Wielki Klincz 8 listopada 2015 - 14:00
Gryf Goręczyno 1 - 2 Słupia Sulęczyno 7 listopada 2015 - 15:00
GKS Trąbki Wielkie 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 8 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Olimp Mierzeszyn,
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
FC Gowidlino 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 16 kwietnia 2016 - 11:00
GKS Trąbki Wielkie 1 - 1 Słupia Sulęczyno 17 kwietnia 2016 - 14:00
Gryf Goręczyno 0 - 2 Santana Wielki Klincz 16 kwietnia 2016 - 16:00
GTS Przywidz 1 - 1 Orzeł Straszyn 16 kwietnia 2016 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 0 Olimp Mierzeszyn 17 kwietnia 2016 - 14:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
KS Sulmin 5 - 0 Huragan Nowe Polaszki 23 kwietnia 2016 - 16:00
Olimp Mierzeszyn 2 - 5 GTS Przywidz 23 kwietnia 2016 - 16:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 Gryf Goręczyno 24 kwietnia 2016 - 13:00
Santana Wielki Klincz 4 - 0 GKS Trąbki Wielkie 24 kwietnia 2016 - 14:00
Słupia Sulęczyno 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 24 kwietnia 2016 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
FC Gowidlino 0 - 0 Słupia Sulęczyno 30 kwietnia 2016 - 17:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Santana Wielki Klincz 30 kwietnia 2016 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 2 Orzeł Straszyn 30 kwietnia 2016 - 15:00
Gryf Goręczyno 9 - 0 Olimp Mierzeszyn 30 kwietnia 2016 - 11:00
GTS Przywidz 0 - 3 KS Sulmin 30 kwietnia 2016 - 17:00
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
Huragan Nowe Polaszki 0 - 0 FC Gowidlino 8 maja 2016 - 14:00
KS Sulmin 5 - 1 Gryf Goręczyno 7 maja 2016 - 16:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 4 GKS Trąbki Wielkie 8 maja 2016 - 14:00
Orzeł Straszyn 3 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 8 maja 2016 - 13:00
Santana Wielki Klincz 2 - 1 Słupia Sulęczyno 8 maja 2016 - 14:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
FC Gowidlino 1 - 1 Santana Wielki Klincz 14 maja 2016 - 17:00
Słupia Sulęczyno 0 - 3 Orzeł Straszyn 14 maja 2016 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 0 Olimp Mierzeszyn 14 maja 2016 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 1 KS Sulmin 14 maja 2016 - 16:00
GTS Przywidz 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 14 maja 2016 - 17:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
GTS Przywidz 5 - 2 FC Gowidlino 21 maja 2016 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Gryf Goręczyno 21 maja 2016 - 17:00
KS Sulmin 5 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 21 maja 2016 - 16:00
Olimp Mierzeszyn 4 - 2 Słupia Sulęczyno 22 maja 2016 - 14:00
Orzeł Straszyn 2 - 0 Santana Wielki Klincz 22 maja 2016 - 13:00
Pauza: GKS Trąbki Wielkie,
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
FC Gowidlino 0 - 3 Orzeł Straszyn 25 maja 2016 - 17:00
Santana Wielki Klincz 3 - 0 Olimp Mierzeszyn 25 maja 2016 - 16:00
Słupia Sulęczyno 2 - 1 KS Sulmin 25 maja 2016 - 17:00
GKS Trąbki Wielkie 4 - 0 Huragan Nowe Polaszki 25 maja 2016 - 17:00
Gryf Goręczyno 5 - 2 GTS Przywidz 25 maja 2016 - 18:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
Gryf Goręczyno 4 - 2 FC Gowidlino 28 maja 2016 - 16:00
GTS Przywidz 1 - 3 GKS Trąbki Wielkie 28 maja 2016 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 29 maja 2016 - 14:00
KS Sulmin 3 - 1 Santana Wielki Klincz 28 maja 2016 - 16:00
Olimp Mierzeszyn 0 - 3 Orzeł Straszyn 28 maja 2016 - 16:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
FC Gowidlino 3 - 2 Olimp Mierzeszyn 4 czerwca 2016 - 17:00
Orzeł Straszyn 0 - 1 KS Sulmin 5 czerwca 2016 - 13:00
Słupia Sulęczyno 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 5 czerwca 2016 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 GTS Przywidz 5 czerwca 2016 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 3 Gryf Goręczyno 5 czerwca 2016 - 14:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
GKS Trąbki Wielkie 3 - 6 FC Gowidlino 11 czerwca 2016 - 15:00
Gryf Goręczyno 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 11 czerwca 2016 - 16:00
GTS Przywidz 2 - 3 Słupia Sulęczyno 11 czerwca 2016 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Santana Wielki Klincz 11 czerwca 2016 - 17:00
vo, na boisku 2:2
KS Sulmin 10 - 0 Olimp Mierzeszyn 11 czerwca 2016 - 16:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
FC Gowidlino 1 - 1 KS Sulmin 19 czerwca 2016 - 16:00
Orzeł Straszyn 7 - 2 Huragan Nowe Polaszki 19 czerwca 2016 - 16:00
Santana Wielki Klincz 6 - 0 GTS Przywidz 19 czerwca 2016 - 16:00
vo, na boisku 6:1
Słupia Sulęczyno 5 - 2 Gryf Goręczyno 19 czerwca 2016 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 8 - 0 GKS Trąbki Wielkie 19 czerwca 2016 - 16:00
Pauza: Olimp Mierzeszyn, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE