Baner

Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Mokry Dwór 22 56 18 2 2 90 - 35
2. Wybrzeże Gdańsk 22 53 17 2 3 105 - 39
3. EPT Grabiny Zameczek 22 48 15 3 4 56 - 32
4. GTS Goszyn 22 38 12 2 8 88 - 51
5. Polonia II Gdańsk 22 36 12 0 10 72 - 46
6. Rozstaje Gdańsk 22 27 8 3 11 54 - 74
7. Korona II Cedry Małe 22 25 8 1 13 63 - 92
8. GTS Rokitnica 22 24 7 3 12 51 - 62
9. GTS Juszkowo 22 23 6 5 11 53 - 61
10. GTS Rotmanka 22 20 5 5 12 42 - 83 2 6 2 0 0 11 - 6
11. Morena Gdańsk 22 20 6 2 14 70 - 101 2 0 0 0 2 6 - 11
12. Orzeł Jasień 22 11 3 2 17 40 - 108
Ostatni komentarz dodał graczrozstaje 03.06.2016, 18:53:14


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
Rozstaje Gdańsk 1 - 6 Polonia II Gdańsk 30 sierpnia 2015 - 11:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 1 GTS Goszyn 30 sierpnia 2015 - 17:00
Orzeł Jasień 2 - 5 GTS Juszkowo 30 sierpnia 2015 - 11:00
Wybrzeże Gdańsk 2 - 4 GTS Mokry Dwór 30 sierpnia 2015 - 16:00
Morena Gdańsk 7 - 6 GTS Rokitnica 30 sierpnia 2015 - 11:00
Korona II Cedry Małe 3 - 3 GTS Rotmanka 29 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Polonia II Gdańsk 6 - 2 GTS Rotmanka 6 września 2015 - 13:00
GTS Rokitnica 5 - 4 Korona II Cedry Małe 6 września 2015 - 13:00
GTS Mokry Dwór 4 - 2 Morena Gdańsk 5 września 2015 - 13:00
GTS Juszkowo 1 - 3 Wybrzeże Gdańsk 5 września 2015 - 16:00
GTS Goszyn 5 - 2 Orzeł Jasień 5 września 2015 - 16:00
Rozstaje Gdańsk 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 6 września 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
EPT Grabiny Zameczek 4 - 2 Polonia II Gdańsk 12 września 2015 - 11:00
Orzeł Jasień 4 - 4 Rozstaje Gdańsk 13 września 2015 - 11:00
Wybrzeże Gdańsk 6 - 4 GTS Goszyn 12 września 2015 - 11:00
Morena Gdańsk 4 - 4 GTS Juszkowo 12 września 2015 - 14:00
Korona II Cedry Małe 1 - 8 GTS Mokry Dwór 12 września 2015 - 17:00
GTS Rotmanka 2 - 2 GTS Rokitnica 12 września 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia II Gdańsk 3 - 1 GTS Rokitnica 20 września 2015 - 13:00
GTS Mokry Dwór 4 - 1 GTS Rotmanka 19 września 2015 - 16:00
GTS Juszkowo 5 - 1 Korona II Cedry Małe 19 września 2015 - 16:00
GTS Goszyn 1 - 1 Morena Gdańsk 19 września 2015 - 16:00
Rozstaje Gdańsk 2 - 9 Wybrzeże Gdańsk 20 września 2015 - 16:30
EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 Orzeł Jasień 19 września 2015 - 15:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Orzeł Jasień 1 - 7 Polonia II Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 27 września 2015 - 11:00
boisko Suchy Dąb, ul. Sportowa
Morena Gdańsk 4 - 5 Rozstaje Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
Korona II Cedry Małe 1 - 10 GTS Goszyn 26 września 2015 - 15:00
GTS Rotmanka 2 - 2 GTS Juszkowo 26 września 2015 - 14:00
GTS Rokitnica 1 - 3 GTS Mokry Dwór 26 września 2015 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia II Gdańsk 4 - 1 GTS Mokry Dwór 4 października 2015 - 13:00
GTS Juszkowo 4 - 4 GTS Rokitnica 3 października 2015 - 15:30
GTS Goszyn 3 - 0 GTS Rotmanka 3 października 2015 - 16:00
Rozstaje Gdańsk 6 - 1 Korona II Cedry Małe 4 października 2015 - 14:00
boisko Cedry Małe
EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 Morena Gdańsk 3 października 2015 - 15:00
Orzeł Jasień 0 - 6 Wybrzeże Gdańsk 4 października 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wybrzeże Gdańsk 5 - 4 Polonia II Gdańsk 10 października 2015 - 15:00
Morena Gdańsk 9 - 2 Orzeł Jasień 11 października 2015 - 11:00
Korona II Cedry Małe 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 10 października 2015 - 14:00
GTS Rotmanka 1 - 2 Rozstaje Gdańsk 10 października 2015 - 13:00
GTS Rokitnica 0 - 4 GTS Goszyn 11 października 2015 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 GTS Juszkowo 10 października 2015 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia II Gdańsk 4 - 0 GTS Juszkowo 18 października 2015 - 13:00
GTS Goszyn 3 - 5 GTS Mokry Dwór 17 października 2015 - 15:00
Rozstaje Gdańsk 1 - 4 GTS Rokitnica 18 października 2015 - 11:00
Rokitnica, ul. Bałtycka 3c
EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Rotmanka 17 października 2015 - 15:00
Orzeł Jasień 6 - 3 Korona II Cedry Małe 18 października 2015 - 11:00
Wybrzeże Gdańsk 4 - 2 Morena Gdańsk 17 października 2015 - 13:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Morena Gdańsk 3 - 0 Polonia II Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 2:8, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Korona II Cedry Małe 4 - 7 Wybrzeże Gdańsk 24 października 2015 - 13:00
GTS Rotmanka 5 - 3 Orzeł Jasień 24 października 2015 - 13:00
GTS Rokitnica 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 25 października 2015 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 Rozstaje Gdańsk 24 października 2015 - 15:00
GTS Juszkowo 0 - 4 GTS Goszyn 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Polonia II Gdańsk 6 - 5 GTS Goszyn 28 października 2015 - 16:00
COS OPO Cetniewo. Władysławowo, ul. Żeromskiego 52
Rozstaje Gdańsk 2 - 2 GTS Juszkowo 31 października 2015 - 14:00
Juszkowo, ul. Sportowa 10
EPT Grabiny Zameczek 0 - 0 GTS Mokry Dwór 31 października 2015 - 11:00
Orzeł Jasień 2 - 7 GTS Rokitnica 28 października 2015 - 15:00
Wybrzeże Gdańsk 7 - 1 GTS Rotmanka 31 października 2015 - 13:00
Morena Gdańsk 4 - 5 Korona II Cedry Małe 31 października 2015 - 15:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona II Cedry Małe 3 - 2 Polonia II Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
GTS Rotmanka 7 - 4 Morena Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
GTS Rokitnica 1 - 2 Wybrzeże Gdańsk 7 listopada 2015 - 14:00
GTS Mokry Dwór 6 - 2 Orzeł Jasień 8 listopada 2015 - 11:00
GTS Juszkowo 1 - 4 EPT Grabiny Zameczek 8 listopada 2015 - 11:00
GTS Goszyn 0 - 1 Rozstaje Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Polonia II Gdańsk 7 - 2 Rozstaje Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 13:00
GTS Goszyn 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 16 kwietnia 2016 - 15:00
GTS Juszkowo 6 - 1 Orzeł Jasień 16 kwietnia 2016 - 15:00
GTS Mokry Dwór 4 - 4 Wybrzeże Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 15:30
GTS Rokitnica 2 - 3 Morena Gdańsk 17 kwietnia 2016 - 11:30
GTS Rotmanka 3 - 1 Korona II Cedry Małe 17 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Rotmanka 0 - 6 Polonia II Gdańsk 23 kwietnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 0:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Korona II Cedry Małe 5 - 2 GTS Rokitnica 24 kwietnia 2016 - 13:00
Morena Gdańsk 4 - 5 GTS Mokry Dwór 24 kwietnia 2016 - 16:00
Wybrzeże Gdańsk 3 - 0 GTS Juszkowo 23 kwietnia 2016 - 11:00
Orzeł Jasień 2 - 5 GTS Goszyn 24 kwietnia 2016 - 11:00
EPT Grabiny Zameczek 3 - 2 Rozstaje Gdańsk 24 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
Polonia II Gdańsk 3 - 6 EPT Grabiny Zameczek 30 kwietnia 2016 - 12:00
Rozstaje Gdańsk 0 - 3 Orzeł Jasień 30 kwietnia 2016 - 12:15
vo, na boisku 9:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
GTS Goszyn 2 - 2 Wybrzeże Gdańsk 30 kwietnia 2016 - 16:00
GTS Juszkowo 5 - 1 Morena Gdańsk 30 kwietnia 2016 - 16:00
GTS Mokry Dwór 3 - 0 Korona II Cedry Małe 30 kwietnia 2016 - 13:00
GTS Rokitnica 5 - 0 GTS Rotmanka 30 kwietnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 5:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników (kara finansowa)
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Rokitnica 1 - 0 Polonia II Gdańsk 7 maja 2016 - 16:30
GTS Rotmanka 0 - 7 GTS Mokry Dwór 7 maja 2016 - 16:00
Korona II Cedry Małe 5 - 3 GTS Juszkowo 8 maja 2016 - 13:00
Morena Gdańsk 4 - 8 GTS Goszyn 8 maja 2016 - 16:00
Wybrzeże Gdańsk 4 - 1 Rozstaje Gdańsk 7 maja 2016 - 11:00
Orzeł Jasień 0 - 0 EPT Grabiny Zameczek
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
Polonia II Gdańsk 3 - 1 Orzeł Jasień 14 maja 2016 - 12:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 15 maja 2016 - 16:00
Rozstaje Gdańsk 5 - 2 Morena Gdańsk 14 maja 2016 - 12:15
GTS Goszyn 4 - 0 Korona II Cedry Małe 14 maja 2016 - 16:00
na boisku 4:0, zejście z bois ka przed zakończeniem spotkania
GTS Juszkowo 4 - 1 GTS Rotmanka 14 maja 2016 - 15:00
GTS Mokry Dwór 6 - 1 GTS Rokitnica 14 maja 2016 - 16:00
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Mokry Dwór 2 - 0 Polonia II Gdańsk 21 maja 2016 - 16:00
GTS Rokitnica 2 - 2 GTS Juszkowo 22 maja 2016 - 11:30
GTS Rotmanka 1 - 8 GTS Goszyn 21 maja 2016 - 16:00
Korona II Cedry Małe 8 - 4 Rozstaje Gdańsk 22 maja 2016 - 13:00
Morena Gdańsk 1 - 8 EPT Grabiny Zameczek 22 maja 2016 - 11:00
Wybrzeże Gdańsk 12 - 0 Orzeł Jasień 21 maja 2016 - 11:00
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia II Gdańsk 0 - 1 Wybrzeże Gdańsk 24 maja 2016 - 18:00
Orzeł Jasień 1 - 3 Morena Gdańsk 25 maja 2016 - 19:00
EPT Grabiny Zameczek 1 - 2 Korona II Cedry Małe 25 maja 2016 - 18:00
Rozstaje Gdańsk 3 - 3 GTS Rotmanka 25 maja 2016 - 18:30
GTS Goszyn 5 - 2 GTS Rokitnica 25 maja 2016 - 18:00
GTS Juszkowo 1 - 5 GTS Mokry Dwór 25 maja 2016 - 17:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 4 - 2 Polonia II Gdańsk 29 maja 2016 - 11:00
GTS Mokry Dwór 5 - 3 GTS Goszyn 28 maja 2016 - 16:00
GTS Rokitnica 3 - 1 Rozstaje Gdańsk 29 maja 2016 - 11:30
GTS Rotmanka 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek 28 maja 2016 - 16:00
Korona II Cedry Małe 6 - 1 Orzeł Jasień 29 maja 2016 - 13:00
Morena Gdańsk 2 - 13 Wybrzeże Gdańsk 29 maja 2016 - 13:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia II Gdańsk 4 - 0 Morena Gdańsk 5 czerwca 2016 - 13:00
Wybrzeże Gdańsk 4 - 1 Korona II Cedry Małe 4 czerwca 2016 - 11:00
Orzeł Jasień 1 - 4 GTS Rotmanka 5 czerwca 2016 - 11:00
EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 GTS Rokitnica 5 czerwca 2016 - 17:00
Rozstaje Gdańsk 2 - 1 GTS Mokry Dwór 4 czerwca 2016 - 17:00
GTS Goszyn 4 - 2 GTS Juszkowo 4 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Goszyn 3 - 0 Polonia II Gdańsk 11 czerwca 2016 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
GTS Juszkowo 0 - 2 Rozstaje Gdańsk 11 czerwca 2016 - 15:00
GTS Mokry Dwór 5 - 0 EPT Grabiny Zameczek 11 czerwca 2016 - 13:00
GTS Rokitnica 0 - 3 Orzeł Jasień 11 czerwca 2016 - 16:00
GTS Rotmanka 1 - 6 Wybrzeże Gdańsk 11 czerwca 2016 - 16:00
Korona II Cedry Małe 7 - 5 Morena Gdańsk 12 czerwca 2016 - 13:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia II Gdańsk 3 - 0 Korona II Cedry Małe 19 czerwca 2016 - 16:00
Morena Gdańsk 2 - 4 GTS Rotmanka 19 czerwca 2016 - 16:00
Wybrzeże Gdańsk 3 - 0 GTS Rokitnica 19 czerwca 2016 - 16:00
Orzeł Jasień 2 - 8 GTS Mokry Dwór 19 czerwca 2016 - 16:00
EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 GTS Juszkowo 19 czerwca 2016 - 16:00
Rozstaje Gdańsk 6 - 4 GTS Goszyn 19 czerwca 2016 - 12:15
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE