Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
16 sierpnia 2015
16.08 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
15 sierpnia 2015
15.08 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 sierpnia 2015
12.08 - 18:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 5 |
Grom Nowy Staw |
15 sierpnia 2015
15.08 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 0 |
Szarża Krojanty |
15 sierpnia 2015
15.08 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 5 |
Radunia Stężyca |
15 sierpnia 2015
15.08 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
15 sierpnia 2015
15.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Orzeł Subkowy |
22 sierpnia 2015
22.08 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
23 sierpnia 2015
23.08 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 0 |
Jurand Lasowice |
23 sierpnia 2015
23.08 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
22 sierpnia 2015
22.08 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Gwiazda Karsin |
22 sierpnia 2015
22.08 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 4 |
Błękitni Stare Pole |
29 sierpnia 2015
29.08 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
29 sierpnia 2015
29.08 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 3 |
Borowiak Czersk |
30 sierpnia 2015
30.08 - 12:30 |
Sparta Kleszczewo |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 sierpnia 2015
29.08 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 5 |
Grom Nowy Staw |
28 sierpnia 2015
28.08 - 18:30 |
Pomezania Malbork |
7 - 1 |
Szarża Krojanty |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 6 |
Radunia Stężyca |
29 sierpnia 2015
29.08 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 4 |
Czarni Przemysław |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
5 września 2015
5.09 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Grom Nowy Staw |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 0 |
Jurand Lasowice |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 0 |
Meteor Pinczyn |
6 września 2015
6.09 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
5 września 2015
5.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Gwiazda Karsin |
7 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 5 |
Wisła Korzeniewo |
12 września 2015
12.09 - 11:00 |
Sparta Kleszczewo |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
12 września 2015
12.09 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 8 |
Grom Nowy Staw |
12 września 2015
12.09 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 6 |
Szarża Krojanty |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
5 - 1 |
Radunia Stężyca |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
19 września 2015
19.09 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
20 września 2015
20.09 - 14:30 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Grom Nowy Staw |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Piaski Wąglikowice |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 0 |
Jurand Lasowice |
20 września 2015
20.09 - 13:45 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
19 września 2015
19.09 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Meteor Pinczyn |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Meteor Pinczyn |
0 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
26 września 2015
26.09 - 12:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 2 |
Gwiazda Karsin |
26 września 2015
26.09 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
1 - 2 |
Borowiak Czersk |
27 września 2015
27.09 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Szarża Krojanty |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Szarża Krojanty |
3 października 2015
3.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Czarni Przemysław |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
4 października 2015
4.10 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
3 października 2015
3.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Jurand Lasowice |
3 października 2015
3.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 4 |
Sparta Kleszczewo |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Sparta Kleszczewo |
5 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 4 |
Meteor Pinczyn |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 0 |
Gwiazda Karsin |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
2 - 5 |
Wisła Korzeniewo |
10 października 2015
10.10 - 15:30 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Borowiak Czersk |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 1 |
Grom Nowy Staw |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 4 |
Grom Nowy Staw |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Szarża Krojanty |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
13 - 1 |
Czarni Przemysław |
18 października 2015
18.10 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
17 października 2015
17.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 6 |
Pomezania Malbork |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Sparta Kleszczewo |
3 - 0 |
Jurand Lasowice |
17 października 2015
17.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
24 października 2015
24.10 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 5 |
Meteor Pinczyn |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 5 |
Gwiazda Karsin |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
7 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 października 2015
24.10 - 11:00 |
boisko Malbork, ul. Toruńska 60 |
Kolejka 12 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 6 |
Grom Nowy Staw |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 0 |
Szarża Krojanty |
27 października 2015
27.10 - 14:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 1 |
Piaski Wąglikowice |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 7 |
Pomezania Malbork |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Piaski Wąglikowice |
5 - 0 |
Jurand Lasowice |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
8 listopada 2015
8.11 - 13:30 |
Czarni Przemysław |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 listopada 2015
7.11 - 12:00 |
boisko Malbork, ul. Toruńska 60 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 0 |
Borowiak Czersk |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 listopada 2015
11.11 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
11 listopada 2015
11.11 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Szarża Krojanty |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
11 listopada 2015
11.11 - 13:30 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
11 listopada 2015
11.11 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
11 listopada 2015
11.11 - 15:00 |
vo, na boisku 0:2, niedokończenie zawodów z winy gospodarza – wyznaczenie zbyt późnej godziny |
Pomezania Malbork |
10 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
11 listopada 2015
11.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Piaski Wąglikowice |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
9 - 1 |
Jurand Lasowice |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
14 listopada 2015
14.11 - 12:00 |
boisko Malbork, ul. Toruńska 60 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
19 marca 2016
19.03 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
20 marca 2016
20.03 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Gwiazda Karsin |
19 marca 2016
19.03 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Meteor Pinczyn |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 4 |
Sparta Kleszczewo |
20 marca 2016
20.03 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
20 marca 2016
20.03 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Kolejka 17 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
23 marca 2016
23.03 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
26 marca 2016
26.03 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Szarża Krojanty |
23 marca 2016
23.03 - 15:30 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 1 |
Grom Nowy Staw |
23 marca 2016
23.03 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 marca 2016
26.03 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Borowiak Czersk |
23 marca 2016
23.03 - 15:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 7 |
Chojniczanka II Chojnice |
26 marca 2016
26.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
Meteor Pinczyn |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 2 |
Sparta Kleszczewo |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
7 - 0 |
Jurand Lasowice |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 4 |
Pomezania Malbork |
3 kwietnia 2016
3.04 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Czarni Przemysław |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
10 kwietnia 2016
10.04 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Radunia Stężyca |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Szarża Krojanty |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
9 kwietnia 2016
9.04 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 kwietnia 2016
9.04 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 1 |
Borowiak Czersk |
9 kwietnia 2016
9.04 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
9 kwietnia 2016
9.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
16 kwietnia 2016
16.04 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 5 |
Meteor Pinczyn |
16 kwietnia 2016
16.04 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
17 kwietnia 2016
17.04 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Szarża Krojanty |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Czarni Przemysław |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Szarża Krojanty |
24 kwietnia 2016
24.04 - 14:00 |
Grom Nowy Staw |
7 - 1 |
Orzeł Subkowy |
23 kwietnia 2016
23.04 - 15:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
11 - 0 |
Borowiak Czersk |
23 kwietnia 2016
23.04 - 20:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
23 kwietnia 2016
23.04 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
23 kwietnia 2016
23.04 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
3 maja 2016
3.05 - 14:00 |
vo, na boisku 1:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Jurand Lasowice |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:00 |
vo, na boisku 1:0, udział w meczu nieuprawnionych zawodników (kara dyskwalifikacji i kara finansowa) |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 0 |
Pomezania Malbork |
1 maja 2016
1.05 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Orzeł Subkowy |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
5 - 2 |
Czarni Przemysław |
30 kwietnia 2016
30.04 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
27 kwietnia 2016
27.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Szarża Krojanty |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
7 maja 2016
7.05 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 maja 2016
8.05 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
7 maja 2016
7.05 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 0 |
Meteor Pinczyn |
7 maja 2016
7.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Sparta Kleszczewo |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
14 maja 2016
14.05 - 11:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Orzeł Subkowy |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
15 maja 2016
15.05 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
3 - 2 |
Szarża Krojanty |
14 maja 2016
14.05 - 15:00 |
Kolejka 25 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
21 maja 2016
21.05 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
22 maja 2016
22.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 4 |
Sparta Kleszczewo |
21 maja 2016
21.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Jurand Lasowice |
25 maja 2016
25.05 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 0 |
Pomezania Malbork |
25 maja 2016
25.05 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 0 |
Radunia Stężyca |
25 maja 2016
25.05 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 0 |
Szarża Krojanty |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 1 |
Grom Nowy Staw |
25 maja 2016
25.05 - 17:30 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
28 maja 2016
28.05 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 0 |
Gwiazda Karsin |
29 maja 2016
29.05 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 1 |
Meteor Pinczyn |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
7 - 0 |
Jurand Lasowice |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Sparta Kleszczewo |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
4 czerwca 2016
4.06 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Radunia Stężyca |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 4 |
Szarża Krojanty |
4 czerwca 2016
4.06 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 0 |
Grom Nowy Staw |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 czerwca 2016
5.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Borowiak Czersk |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
12 czerwca 2016
12.06 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Grom Nowy Staw |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
11 czerwca 2016
11.06 - 15:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 2 |
Gwiazda Karsin |
11 czerwca 2016
11.06 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
Meteor Pinczyn |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
12 czerwca 2016
12.06 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Orzeł Subkowy |
10 - 1 |
Jurand Lasowice |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 |
Piaski Wąglikowice |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Kolejka 30 - 18. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Piaski Wąglikowice |
|
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
5 - 3 |
Orzeł Subkowy |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 11 |
Czarni Przemysław |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
Sparta Kleszczewo |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 3 |
Szarża Krojanty |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 4 |
Borowiak Czersk |
18 czerwca 2016
18.06 - 17:00 |
|